Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:40:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Кристинка- 06.06.2009  (Прочетена 71984 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 04, 2009, 12:48:46 »

Миличка Честито!!!!

Пожелавам ти един безкрайно красив и безоблачен семеен живот,бете все така влюбени и щастливи!

Хайде сега няма да се отплесвам,повече пожелания в събота.Мила кажи в колко часа ще сте в църкавата в събота,защото искам да дойда и тайничко да те видя,колко ще си прелестна. Wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 04, 2009, 16:22:43 »

Кристинка, честито! Пожелавам ти да сте много щастливи, да се обичате и да сте заедно дори и в трудните моменти! Сигурна съм, че купонът ще е голям и ще си постоянно усмихната в този ден! Дано си все така спокойна и всичко да ви върви по вода!
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #167 -: юни 04, 2009, 16:30:34 »

 Bravo Bravo Bravo Криси smile Честито мила!!!
и наздраве от мен! а във събота много слънце и усмивки ви желая , и разбира се  ЛЮБОВ!!!
 give_rose give_rose Bravo
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 04, 2009, 17:59:11 »

Честито, Кристинка, сега вече остана само представителната част, тежката работа сте я свършили Wink. Бъдете много усмихнати и много щастливи!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 04, 2009, 18:20:32 »

Честито, госпожа! smile

Желая ви страхотна сватба в събота, наслади се на всеки красив миг от вълшебния си ден. Добре е, че си спокойна, иначе може и нищо да не запомниш  ROFL

Дано се оправи ръката ти по-скоро и да не те мъчи така. Много целувки от мен!  give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 04, 2009, 18:42:49 »

Ей, просълзих се заради вас! Благодаря на всички вас от все сърце и се радвам че споделяте този важен ден заедно с нас!!!! give_rose
Дани, църквата е от 17 часа, но може да се комбинираш с Лазаринчето и Цвет, и да дойдете заедно.ще се радвам да видя и Весито с вас.ще ви чакам с нетърпение и да запечатаме момента. yahoo
Снимки за съжаление от вчера няма...нали ви разказах какъв бърз ритуал имахме  pleasantry а аз чак прическа си бях направила...но нищо..снимките в събота  tease
Да ви споделя една тайна,...тая сутрин в 4 ми се изпари спокойствието и много се бях шашнала, добре че кумата е тук, че каквото беше останало да се свърши, е готово вече.Днес всякакви видове украси бяха направени..имам снимки, но сега отивам на фризиор че положението е страшно..та сега отивам да ме приведат в търговски вид  blum иначв милото няма да даде никакви парички като ме взимат  banana
върна ли се, и веднага ще сложа снимки на всичко..
Имам едно питане-чашите в кумата ли трябва да бъдат или не? и халките също?? huhhuh.gif
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 04, 2009, 19:08:35 »

Чашите и халките заедно с питката и късметите може да ги вземете от вас-ще помолиш някой да има грижата да ги качи в някоя от колите и после да ги даде.Не е задължително да са в кумата.
И спокойно  good Всичко ще бъде наред!!! Wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 04, 2009, 20:09:40 »

Криси, аз бях дала халките на шаферката, а чашите носеше майка. Както искаш го направи, няма правило. Ще чакам снимки с нетърпение!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 04, 2009, 20:20:44 »

Мерси много за прякото включване  give_rose и аз като Ели ще дам халките на шаферката, а чашите на майка ми, мисля че е удачно...
Вече съм боядисана, ама нещо косата ми стана леко червена и сега параноята е на лице...внушавам ли си незнам ама...не е каквото очаквах да бъде..
сега се заемам с качването на снимки в галерията  blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 04, 2009, 21:54:13 »

Качих снимките.може да ги разгледате ако желаете...само не забелязвайте че не е махнат таг-а на уискито...та утре с клещите  blum
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 05, 2009, 09:58:00 »

айде криси време не остана. отпусни се, сигурна съм че всичко ще бъде перфектно. сега се сещам, че утре ще ходя по главната и мога да намина да те зърна. Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 05, 2009, 11:05:22 »

ще те чакам Цвети. Момичета тука е пълна хамалогия..всеки бяга на някъде..пълна лудница, да идва утре че вече  star
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 05, 2009, 11:35:04 »

Крис, не знам каква лудница е, но просто си преставям. smile
Само споко! Всичко ще е наред! good
Аз, за съжаление, нямам да мога да дойда, колкото и да ми се иска. Утре денят ми е фууул отвсякъде!
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 05, 2009, 13:29:41 »

Стискам всички налични палци да си изкарате добре, всичко да е перфектно и да си много щастлива! Заслужила си си го с толко търчане и такива красоти по подготовката!  give_rose Чакаме снимки и отзиви!  girl_wink
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 05, 2009, 14:07:07 »

Крис, спокойно, на финала сте! Прегръщам те силно и ти пожелавам най-смелите ти мечти да се сбъднат, а ти и той да сияете през целия ден,  *INLOVE*а и след това! Много искам и аз да мога да дойда да те видя blush, но няма как - ще те гледам само на снимчиците после...

Хайде, утре е твоята  Сватбаааа weddingday
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines