Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:30:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Кристинка- 06.06.2009  (Прочетена 72051 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 01, 2009, 17:27:15 »

Мале аз къде съм бляла до сега, че не съм видяла темичката.
То малко остана, успех ти пожелавам с всичко  give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 01, 2009, 17:31:19 »

Момиче, как ме радваш! Толкова позитивизъм лъха от всичко, което пишеш. Давай все така Bravo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 01, 2009, 20:17:51 »

Кристинка, сега разгледах галерията подробно и да тикажа, че нещата които си подготвила за сватбата са наистина уникални. Като гледах роклята за малката шаферка чак ми се прииска и аз да имам такава да носи халките  smile
За пръв път виждам и такава роза за халки, може ли да споделиш от къде е, моля те  give_rose
Прическата ти много ми хареса, а ако си си правила сама грима в албума, на онази снимка, мисля че нямаш нужда от гримьор - сама ще се справиш отлично  good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 01, 2009, 21:28:35 »

Ехаа...направо ме жегнахте тоя път.Благодаря ви сърдечно  give_rose
Анбибиан, всички казват че нямам нужда от гримиор, и аз не мога да се доверя току-така на някой си..,но още не съм решила окончателно какво ще правя..
Пак да дам отчет за свършеното днес-взех си роклята от химчи, занесох всички булченски истории( обувки, рокля, було, бижута ) в апартамента.Ходих на кола маска, та вече съм гладка  sarcastic
запазих си час за ноктите на крайниците, напълнихме ракията, сега ще слагам на всяка бутилка по една панделка, менюто е тотално уточненено.
Остава да се свърши
-букет ( утре ще стане тая работа)
-да дам поръчка за питите( тоест да уточня как искам да изглеждат)
-утре ще ми надпишат и тейбълките
-да купя фойерверки.
всичката тая работа ще се свърши утре, защото в сряда ще се подписваме, а аз искам другите дни да са ми свободни и да се забавляваммм максималноо.
Да ви се оплачааа, още нямаме подарък за кумоветее, голям зор е, не че те имат за нас де, ама все пак..днес казах на кумата да ги пратим на една почивка и тя ме пита дали поемаме разходите им..  Oh my .....та след дълго мълчание ми каза че се бъзикала...ехх направо незнам..а кума от Пловдив не можеш го мръдна, пък на нея и се хоцкаа, две не вижда..
Хайде стига толкова за днес, ей сега като направя снимките ще пусна в галерията
П.С. анбибиан, розата си я взех от Англия, £28 струва:) ама е готска много..и такава аранжировка съм и измислила че ще стане уникалнооо  yahoo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 01, 2009, 21:48:54 »

 Bravo розата си заслужава паричките от всякъде
аз пък да се оплача, ти нали си от Пловдив
моите бижута в София с 50 процента намаление колие, гривна и обеци над 400 лв
отивам в Пловдив на неангажираща разходка за кеф и ги гледам същите плюс пръстен 390 лв.
тц тц тц бати кожодерите в София  tease
Сега по същество - зарежи гримьора и се довери на себе си, аз имам опит с професионални гримьори, бре чак не можах да се позная на снимките, ми поне по-хубава да бях - то обратното - трагедия  sad
а на теб ти се отдава, освен това както ти си познаваш твоето лице, друг не ти го познава
аз все още смятам да ида на гримьор, обаче на пробния грим ако не се харесам - сама ще се оправям
ще ми е приятно да обсъдим ако се гримираш сама какви гримове ще използваш  give_rose ако не ти досаждам де  blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 01, 2009, 22:48:49 »

Неееее, в никой случай не ми досаждаш,напротив даже-ще ми бъде приятни да обменяме опит  blum
аз правих пандели ама нещо.. mda..та сега ги пускам да ги видите,въпроса е че имаме 3 вида ракия, два от видовете е в еднакви бутилки, а те са мн тъмни почти черни, та искам някакъв отличителен знак, да се знае кой от кое пие...
Анбибиан,ти направо си направила сериозен удар  tease наистина в Сф е мн скъпо, то не че тука е друга работа ама все пак...
качих малко снимки в галерията..ако има заинтересувани, да видят...тва е алкохола, бонбоните с които ще почерпим всеки гост, една от кошничките, бижутата( с нови обици) и пръстена,който ще подарим на най-добрата танцуваща двойка-тва е за девойката, за мъжа-бутилка уиски  blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 01, 2009, 23:02:03 »

бижутата са много нежни и кошничка е много сладка - абе пак всичко е много хубаво
ще ми кажеш ли от кой фон дьо тен си доволна, сега си търся подходящ  give_rose
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #127 -: юни 01, 2009, 23:02:44 »

Кристинка, идеята за подарък за най-добра танцуваща двойка е интересна и нестандартна, ще стане шоу  smile
Бижутата са много нежнички. И ако позволиш една забележка - панделките на бутилките да бъдат по-големички, така нещо се губят, според мен ще изглеждат по-добре с нещо по-широчко. Самата лента имам предвид да е по-широка.
За кошничките поздравления, много са готини
Аз отивам да хапна нещо сладичко, че от тези бонбони ми потекоха лигите  blush
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 01, 2009, 23:08:12 »

Хаха, с тия бонбонии...аз уж се старая да не влизам в хола, че така мирише на сладкоо  blum
И аз мисля че лентата трябва да е по-широчка, утре ще пробвам с друга..така хич не ме кефят.
Анбибиан, аз ползвам главно Диор, изобщо за крем-коректор-фон дю-тен-пудра и руж, само Диор Форевър, наистина тук са малко по-скъпички , но си оправдават цената на 100%. Иначе имам един на Мейбълийн, satin skin се казва, той също е мн хубав, много добре покрива лицето и не изглежда като маска..
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 01, 2009, 23:11:05 »

Кристинка, благодаря за съвета, на Диор матират ли добре кожата, че моята е склонна към лъщене иначе нямам нищо против да се оръся за сватбата повечко  blum
иначе се мацам с един цветен слънцезащитен с фактор 50 на SVR, че съм много чувствителна към слънцето, алергична съм  blush
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 01, 2009, 23:23:01 »

Матират я да, в случая мисля че ти трябва ето това
http://beauty.dior.com/uk/en/base.html#/en/woman/makeup/woman-makeup-face/woman-makeup-face-powder-foundation/ или
http://beauty.dior.com/uk/en/base.html#/en/woman/makeup/woman-makeup-face/woman-makeup-face-fluid-foundation/diorskin-forever-extreme-wear-flawless-m-10.html ( аз лично ползвам тоя)
и тая пудричка
http://beauty.dior.com/uk/en/base.html#/en/woman/makeup/woman-makeup-face/woman-makeup-face-powders/diorskin-poudre-compacte-matte-and-lumin-23.html
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 02, 2009, 09:41:41 »

Криси, бижутата са прекрасни! good
Все се каня да питам нещо.. Такива късметчета никъде не съм виждала.. Как точно е направен тюла им, че е с такива наръбени формички с лек контур по края? Ти ли си ги правила или си ги купила?
И бонбоните изглеждат ужасно примамливо! Тия кутии с чекмедженцата са страшно удобни:) И нашите ще бъдат такива, обаче нали сватбата е с морска тема, та ще са шоколадови рапанчета, мидички и морски кончета... smile
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 02, 2009, 09:48:03 »

КРис, организацията е непоклатима. Всико ще е ток им жици! yahoo
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 02, 2009, 19:31:44 »

Кристинка, ти си моя идол за организирана булка. Свалям ти шапка! give_rose сигурна съм, че всичко ще мине идеално, както си си го представяла цял живот.  good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юни 02, 2009, 21:24:12 »

Ей, едно огромно благодаря на всички вас!!! give_rose
Блещуче, самата органза си я купих така, има всякакви цветове, но са от Англия...ако мога да ти поогна за поръчка-нп:)
Ели...действай и ти като мен, че не остана  yahoo
Момичета, ние сме готови...утре ще поръчам питите само.Всичко е готово, само чакаме големият ден.
Днес се разкрасих, поръчах цветя, наредихме гостите по масите, дадох тейбълките за надписване, сватбената книга е надписана..фойерверките са купени.Току-що се уговорих и с моите приятелки коя кога пристига, та в петък се очертава голямоооооо партиии  yahoo
Момичета, аз утре ще ставам госпожаааа...сега не го осъзнавам ама си предстаям утре кво ще ми е..., най-големия проблем е че незнам как ще се подпиша, имам страхотен проблем с ръката и не мога да я движа..дано да се оправя до събота.. sad
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines