Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 17:31:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Кристинка- 06.06.2009  (Прочетена 72315 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 26, 2009, 12:19:58 »

Всички чакаме с нетърпение.   give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 26, 2009, 21:43:50 »

Снимки утре..за съжаление..но така се стекоха нещата.поне днес се срещнахме с ДЖ,така че пак напредваме с подготовката.
утре ще ходим да доплащаме църквата и до гражданското. blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 28, 2009, 00:59:14 »

Аз пак влизам по късните часове тук, но какво ли не прави безсъниетоо...
снимки за съжаление няма и няма да има, защото днес фризиорката ми направи много набързо една прическа , но все едно съм хваната на опашка, а аз така си ходя ежедневно.затова реших да сам с оная си..аз поне много си се харесах blum
да дам малко отчет от днес:
-доплатихме църквата,уговорихме се какво да се носи
-подадохме декларации в общината( встъпването в брак е напълно безплатно  good)
-срещнахме се с водещата и уговорихме кое,кво,що..
Остава ми само да си поръчам букета и бутониерите, да уточним точно как ще изглеждат питите,да си купя сутиен,среща с фото и видео, да си занеса роклята на химическо и да уточним крайния вариант на украсата, че тя се мени всяка минута..охх забравих и разкрасителните процедури..
Та утре ще свърша и тая работа, в петък съм да ме правят Убава момаа  tease, и вече само ще чакаме денятт.Най-важното и интересно нещо е че съм хипер спокойна, все едно нищо не ми предстоии..странна работа, може и да съм се повредила нещоо  crazy
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 28, 2009, 07:43:46 »

Kristinka, ами вие сте почти готови  Bravo
Първата ти прическа беше много хубава, така че не се съмнявах, че ще избереш нея  good
Приятни разкрасителни процедури ти пожелавам  Girl_hide
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 28, 2009, 08:15:07 »

Крис, чак сега виждам плитката на прическата и как камъчетата я очертават!  blum
Екстра е!!! Чудна сватба ще стане.., знам аз.  И ти ще си чудна булка! smile
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 28, 2009, 08:24:03 »

И на мен много ми харесвааааааааааа, всичко й харесвам на тази Криска  Girl_hide Wow! 9 дни само... Криси, приятни финални метри като мома  girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #96 -: май 28, 2009, 10:46:46 »

А какви разкрасителни процедури мислиш да си правиш?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 28, 2009, 14:24:30 »

Благодаря на всички give_rose. и днес свърших една полезна работа-занесох си роклята на химическо чистене, жените се уплашиха милите като видяха що нещо има да се глади..та в понеделник ще е готова, нядавам се да е по красива от намачкания вид, в който я гледах до днес..за утре ми остава да отида до ресторанта да утичним точната бройка, да си поръчам букета и да се видя с фото и видео.
Слънце, ще ходя на масаж със шоколад, на парна баня и почистване на тялото( цялостно)-пилинг, кола маска,в субота ще си направя ноктите на крайниците..а следвашия петък ще направим сватбен лак..и такива неща..
П.С. днес Лазаринчето( Cinderella) беше на пробна прическа и станаааааа чуднаааа..имам снимки, но нека тя да се покаже,направих й и един готин грим и стана муцка от всякъдееее... yahoo
« Последна редакция: май 28, 2009, 14:29:09 от Kristinka » Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 28, 2009, 14:26:08 »

в понеделник? Аз къде те засилих, че може още на същия ден да ти я направят.  blush
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 28, 2009, 14:30:22 »

Ами Веси, те като видяха що фуста е...даже не искаха да я вземат че била мн голяма, нишо че ми я таксуваха за 2 рокли..но здраве да е, по-важно е да няма поражения че.. beating
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 28, 2009, 14:39:59 »

Kristinka, миличка, да ти кажа, че на двете места, където питах за химическо, за булчинска рокля искат 50 или 80 лева. На първото ми бяха сасипали една кашмирена рокля, та не бих си дала булчинската. Колкото и грубо да звучи, заради цените на химическото се отказах от роклята, която ми предлагаше една вече-минала-булка, защото сега моята цялата струва колкото две химически чистения от по-скъпите  ROFL, а трябваше да направя точно две, ако бях взела на заем нейната.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 28, 2009, 14:53:26 »

Ох, и моята е малко измачкана дано до тогава се изправи
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 28, 2009, 18:48:44 »

Криси, браво миличка! Аз малко със закъснение, ама да кажа, че прическата е супер сладурска и най-важното ти отива много  Girl_hide
За организираността ти няма да говоря пак, но сега разбирам, че като бях малка и майка ми ми казваше да се науча да съм организирана, че да ми стига времето и да ми остава такова за мен е трябвало да я слушам повече, ама...  tease


Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 28, 2009, 19:22:25 »

Кристинка и аз със закъснение да се включа, че напоследък от работа все време не ми остава.

Прическата с тези камъчета и цветето в косата са толкова нежни сладки и женствени.
Страхотно ти стои  give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 29, 2009, 15:02:54 »

Огромно благодаря на всички, много сте мили да знаете, ще ви черпя по една вида по случая  laugh
Бастетче, значи съм ударила киоровото с химическото, а...брей да не повярваш...
Аз да дам малко отчет, уж за букет бях тръгнала ама си забравих лаптопа , и си викам щом е така, значи не е днес точния момент за тая цел..та го отмених за по натам..само да не остана без букет, та тогава ще ям дървото.. pleasantry
Поне свърших друга работа
-срещнах се с фото и видео, много готини момчета, направиха ми супер добро впечетление, показа ми това което аз исках, изобщо ще се съобразят с моето мнение, доколкото съм аз омпетентна по въпроса де..разгледах албуми, които прави фотографа иии останах очарована, върха са, точно това което търсих- да избягам от " стил Якови" и "стил Дит".та ще ги видим как ще се справят..
-обадиха ми се от кетъринговата фирма, биват нещата и там.
Обаче нещо тоя шок. фонтан ми се вижда малък, от тия за домашно ползване е, и сега търсяя резервен вариант, ако не- с него, пък ще му мисля още 1 седмица..
та това е, утре отивам в Бургас със сестричката за тоалет, чее голям зор е там.Ако някой знае къде продават уникалното, невижданото и нечуваното, нека дрънне един телефон за инфо blum
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines