Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 06:23:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Кристинка- 06.06.2009  (Прочетена 66063 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 08, 2009, 10:49:00 »

А така,  бравос!!!
Ти ама какъв отчет си дръпналаааа,  не ви е останало кой знае колко  за вършене Bravo
Можеш да се отдадеш малко и на глезотийки даже MANICURE Makeup и все такива приятни и мнооого необходими неща!!! Радвам се, че всичко се развива по план (имайки пред вид, че ви нямаше там, направо ти се възхищавам give_rose ) Всичко ще е СТРАХОТНОООО!!!!
« Последна редакция: май 08, 2009, 10:55:08 от mucito » Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 08, 2009, 11:20:26 »

Честита тема и от мен! give_rose
Пожелавам ти спорни последни приготовления! Ще следя темата с голям интерес! smile
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 08, 2009, 11:46:15 »

Криси миличка честита темичка и от мен! air_kiss

Пожелавам ти най-приятната и весела подготовка в последните ти дни като неомъжена девойка!!!
Радвай се на всичко и изживей пълноценно всеки един миг!

За отчета  judges!Браво на вас отхвърлили сте доста неща,продължавайте все с това темпо и скоро няам да се усетиш как ще дойде деня,в който ше се събудиш и ще си булка!!! Сватбаааа
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 08, 2009, 13:13:51 »

боже колко си напреднала  Oh my .... давай в същия дух. Bravo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 08, 2009, 22:17:24 »

Благодаря ви момичета. give_rose Много сте мили всичкиии  kiss2 kiss2 kiss2
Другата седмица мисля да свърша и останалите неща и да бъда спокойна и свободна, защото дори и нещо да изникне в последния момент, искам да бъда подготвена и да не се притеснявам за времето..
ще продължавам да дописвам и да документирам със снимки, обещаваммм blush
« Последна редакция: май 08, 2009, 22:19:05 от Kristinka » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 08, 2009, 22:34:52 »

Кристинка, честита темичка и само хубави емоции от тук нататък, докъдето стига погледа smile
Поздравления за организацията, твоят списък направо си го свалям, позадрасквам някои неща, които въобще няма да правим и започвам да отбелязвам по него. Нали може Ashamed???
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 08, 2009, 22:38:50 »

Можеее, как да не може..важното е да ти е от полза. give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 09, 2009, 18:50:17 »

Кристинка, честита темичка и от мен, макар и с малко закъснение. За организацията шапка ти свалям, ти всичко си подготвила вече, въпреки че имате още време. Браво! Така трябва, не като мен да се притесняваш да не забравиш нещо. Остава само да ви дойде датичката. Пожелавам ти да минат бързо и безпроблемно дните до сватбата! Съвсем скоро ще бъдеш в редиците на щастливо омъжените булки give_rose!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 14, 2009, 10:07:48 »

Криси, как си миличка? Отдавна не си писала. Как се чувстваш, до къде стигна?  give_rose give_rose give_rose
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 14, 2009, 11:10:15 »

Хайде, Кристинка, време ти е да се ядосваш, че гостите още умуват дали ще дойдат, и то точно тези, които правят масата от 8-ца на 10-ка. Няма само аз да съм на този хал, я!!! Шегичка, но нещо се загуби от ефира, пък на мен ми е интересно да надничам в чуждите сватби Ashamed
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 17, 2009, 10:27:02 »

Хахах, някои се сещат за мен.трогната съм  give_rose
Да ви кажа до къде я докарах аз-ходих на пробен грим , положението беше страшно,нямах търпение да се прибера и да се изтрия.грима като грим и цветове беше хубав, но не пасваше на моето око,много лъскаво и златно, при положение че и казах какво искам.Както и да е, няма да се възползвам от услугите на момичето.Мисля да звънна на Слави да видим дали ще ме направи нещо по-различно от това което аз мога да направя. та ще видим, аз сама мога да се гримирам доста добре..но незнам..
Другото което свърших е да си занеса роклята на корекция, ако не се лъжа при шивачката на Капризчето, ако се казва Ели??Утре ще я взимам и ще дам отзиви за жената.
Ходихме и в ресторанта с агентките да ми украсят една маса, става уникалноооо..просто наистина това което търся, го видях на живо..имам много снимки, но няма да показвам преди сватбата.Остава да уточним само цветята за аранжировките.
Сега в петък ще ходим на дегустация на мензто, и да го решаваме.
та май това е за сега..ако се сетя още нещо ще допълвам.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 17, 2009, 10:49:35 »

Ехаааа Kristinka аз чак сега недникнах в твоята темичка. Честито с много закъснение. Ти си постигнала, това за което аз си мечтая. Страхотна организация. Пздравления Bravo Bravo Bravo Стискам палци и малкото останало да се уреди.  good
Активен
graciella
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #27 -: май 17, 2009, 14:52:11 »

криси радвам се че се завърна четъа те с голям интерес.. give_rose
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 17, 2009, 15:54:41 »

Kristinka и аз започвам да си отбелязвам задачките по твоя лист Wink Като гледам, вие много неща сте отметнали вече smile
Дръж ни в течение за менюто Wink
От къде мислите да си набавите фонтан за шоколад (наемате го от агенция или го купувате) ?

Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2009, 18:22:44 »

Кристалче, фонтана го наемаме от агенция, защото тия които се продават са много малки..а на мен ми трябва за 150-160 човека.иначе тия малките се продават навсякъде ама те са до 10-15 човека и не ми вършат работа.. smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines