Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:35:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jiveto81 - 30.05.2009  (Прочетена 19352 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 08, 2009, 22:42:38 »

Живе, хич не им обръщай внимание на такива хорица..
всичко ще се нареди както вие си искате
Приятни последни приготовления give_rose
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 09, 2009, 19:56:19 »

Момичета,днес бях на пробна прическа.Ще кача снимка в галерията си.А за колие обикалях днес по главната и нищо не купих.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 09, 2009, 21:56:37 »

Ако те интересува колие от истински перли може да потърсиш офиса на Велмар в Пловдив. Сигурно имат. Моите перлички са от тях и имаха доста модели, каквито ти си описала в каталога си. Като напишеш velmarperla в Гугъл и излиза сайта. Във Варна имат само офис, без представителен магазин, и посещенията ставаха с уговорен час, за да има някой в офиса. Пловдивският представител може да е по-културен и да си има магазин.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #18 -: май 09, 2009, 22:57:31 »

Хубава ти е прическата! Сигурно ти отива, поне от това, което се вижда от лицето ти така смятам.
Може ли само нещо да кажа, дано не те обидя! Отгоре малко да се постарае повче, че има хвърчащи косми или по-точно не прибрани добре и изглежда все едно е духал силен вятър. Но най-вероятно е защото е пробна. На пробната на една приятелка дори не я направиха докрая, а само обясниха какво що, камо ли да се стараят.
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2009, 16:03:51 »

Хубава ти е прическата! Сигурно ти отива, поне от това, което се вижда от лицето ти така смятам.
Може ли само нещо да кажа, дано не те обидя! Отгоре малко да се постарае повче, че има хвърчащи косми или по-точно не прибрани добре.

Ами не е доизпипвала толкова,защото все пак това е пробна прическа.Тези косми отгоре ще се загладят с повече лак.Казах и само,че не искам да ми е прилизана косата,защото не ми харесва и не ми стои добре.Харесват ми по-раздвижените прически.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 10, 2009, 17:13:30 »

 Живе, мноооого, много ми харесва прическата ти!!! Небрежна е, а в същото време много елегантана с розичките. danceg Колко е дълъг воалът ти?
А колкото до колегите и техните въпроси...ние с моя мъж сме колеги, работим заедно. Подготвяме сватбата си от юли миналата година и от тогава все ме питат дали съм бременна.smile Няма обаче да каним никого, а имаме традиция с нашите колеги, когато някой се ожени или омъжи, всички ходим в ритуалната зала или църквата, за да го поздравим. След сватбата младоженеца/ката прави парти в службата, а колегите събираме пари за сватбен подарък. Така че предполагам, че и твоите колеги няма да останат непочерпени и да се успокоят?!:)
Успях с останалата част от подготовката! girl_wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 10, 2009, 17:19:06 »

Живе, честита темичка и от мен. Малко остана и просто си представям как се вълнуваш. Стомаха ми се свива като си помисля, че и при мен ще дойде този момент.
Прави са момичетата - няма защо да им се връзваш на колегите - те може и да се радват и затова да питат. Понякога любопитството не е злонамерено. И мен непрекъснато ме питата. А ми оставата три месеца. А пък шефа как ме бъзика. Всяко второ изречение  е "Ти понежи си млада булка....затова си свършила или не си свършила дадена работа" blum Абе какво да ги правиш - хора.
Стискам палци и успешна подготовка!
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 10, 2009, 23:12:43 »

Колко е дълъг воалът ти?
 предполагам, че и твоите колеги няма да останат непочерпени и да се успокоят?!:)
 girl_wink
Воала ми е малко над кръста.Притеснявах се как ще се закрепи,защото е с ластик,а не с гребенче.Но с 2 фиби стана много стабилно,но те фризьорите си знаят как да ги слагат.
И ние на работа събираме пари за всякакви хубави поводи-рожден ден,имен ден,сватба,раждане на бебе.Почерпки непрекъснато.Все се намира случай.Поканила съм само колежки,които са ми и приятелки.С тях вървим в комплект от повече от 3 години.Работехме заедно,напуснахме заедно в комплект и сега пак сме в един екип.Затова тези хора са важни за мен и искам да са до мен в сватбения ми ден.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 24, 2009, 16:01:23 »

аз чак сега видях темичката ти  crazy. честита. как върви подготовката? blum
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 25, 2009, 00:05:38 »

Миличка не се връзвай на колегите не си заслужава,и при мен е нещо подобно,посточнно някакви си хорица питат майка ми да не би да съм бременна diablo,но аз спрях да се ядосвам вече,това само показва колко с аограничени хората и си мислят,че всички днес се женят само,защото са направили бебе.Въобще да не ти пука,свиркай си и това е! *THUMBS*А за прическата,супер е станала!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 29, 2009, 10:44:14 »

Живе, днес е последния ден, преди едно ново начало за теб и твоята половинка, когато ще се наречете семейство и ти пожелавам, когато утре започне твоята приказка - тя никога да не свършва!
С нетърпение ще чакаме снимки:)  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 29, 2009, 16:08:29 »

Пожелавам ви прекрасен, весел и незабравим сватбен ден. И после да споделиш с нас преживяванията и снимките от него.  give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 29, 2009, 18:02:19 »

пожелавам ви много положителни емоции и много щастие през вашия специален ден! yahoo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 29, 2009, 21:35:42 »

Живе, мила, пожелавам ти един незабравим сватбен ден утре, изпълнен с много щастие и красиви емоции!
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #29 -: май 29, 2009, 23:52:24 »

Пожелавам ти ден пълен с мечти, любов и танци и още по-прекрасно семейно бъдеще!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines