Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:38:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на jiveto81 - 30.05.2009  (Прочетена 19354 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 17:28:49 »

Честита сватбена тема миличка.
Пожелавам ти много скоро тази темичка да се напълни с много снимки и разкази за сватбата  blum smile blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:31:12 »

хайде мила, честита темичка и на теб!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 21:57:28 »

хайде мила, честита темичка и на теб!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!

Благодаря за темичката момичета.
Малко по малко отмятаме нещата.Днес ходихме с кумовете да си купуваме подаръците-предварително бяхме обсъдили какво ще ни купуват те,и ние на тях.
Обадиха ми се и от магазина от Асеновград,че са ми готови обувките,но като ги обух се оказа че 36-ти номер са ми големи.Сега ще ми поръчват други 35-ти номер.Поне в това отношение не съм имала проблеми с тях.Много мили хора.И доста отстъпки ни направиха за нещата които купихме от тях.Та сега пак чакам за обувките.Трябва да купуваме чаши за чупене,бутониери-оф,за другите неща даже не се сещам в момента.Сигурно ще се сещам и в последния момент за много от нещата.Младоженека още не си е взел риза,вратовразка и обувки.Обаче е толкова спокоен,че чак му се ядосвам.Хайде спирам с писането засега.Целувки!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #3 -: май 02, 2009, 23:12:04 »

Честита темичка и от мен! остава малко от сватбената подготовка - наслади им се и дано минат безпроблемно и спокойно!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 02, 2009, 23:14:47 »

Живе, честита темичка и от мен.Още една пловдивска булка на хоризонта  
Леки и приятни финални дни на приготовление и много емоции на сватбата.
А за мъжо, не се тревожи, и риза и колан и обувки ще вземе, няма да ходи бос я  blum
Успеххх give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2009, 09:30:59 »

Ех миличка и при теб остана малко.....стискам палци всичко да е наред с подготовката  weddingday

Качи снимки, ако имаш време, че всички сме любопитни, кой какво си е купил   Wink
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 03, 2009, 18:27:30 »

Още една майска булка! :bravo:Честита темичка!И спокойно те мъжете обикновено така пазаруват-в последния момент,но пък са бързи ;)Така,че ще успеете!Успех!!!
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 04, 2009, 17:11:32 »

Да се похваля-днес купихме късметчетата за хвърляне-30 бр от магазинчето на Маджи Дизайн срещу Св.Марина.Взехме и бутониерите за родителите,кумовете и шаферите.Ходих и до магазин Тилия,но не работеше и оттам отидох на Четвъртък пазара.Говорих с една жена за букета и за украсата на колата.Да ви кажа още не знам какъв точно искам да ми е букета.Мислих да имам и момина сълза в него,но ми казаха,че в края на май вече нямало да има.Та се чудя още.Може би ще ми е с рози и орхидеи.Излиза около 40 лв и украсата на колата 50 лв.Търсих и кутия за пари да купя,но ми се видяха много скъпи.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2009, 17:16:11 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 04, 2009, 21:49:49 »

Честита темичка и от мен jiveto81 приятни последни дни и една вълшебна приказка като резултат.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 05, 2009, 11:03:03 »

Честита темичка, jiveto81! Ние с теб сме на една дата yahoo! 30 май наистина ще бъде един страхотен ден! Не се притеснявай за покупките, то и аз имам още доста неща да вземам и все се притеснявам, че ще забравя нещо. А моят мъж е същият, толкова спокоен човекът, онзи ден чак му взехме костюма. На мен сърцето ми ще изскочи, а той все ми казваше, ча имало време pardon. Ще му изберете нещо, то даже май в последния момент стават най-хубавите покупки blum. Всичко хубаво ти пожелавам и не се притеснявай много, ще видиш, че всичко ще се подреди както ти искаш give_rose!
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 07, 2009, 20:25:33 »

Да ви кажа-купихме обувките,ризата и вратовръзката на младоженека.Днес гледах по магазините за колие за мен.Искам от онези с перличките,които са нанизани на корда,с голямо разстояние между перлите/а не една до друга/.Не знам дали го обясних добре.Купих и медицински от една книжарница.Да ви се оплача на работа само ме питат-до къде сте стигнали с подготовката,ама то време не останало,ама колко човека сте поканили,каква ти е роклята и т.н.Не минава седмица без да ми зададат и въпроса Да не би да си бременна?Все едно една жена се жени само ако е бременна.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 08, 2009, 09:00:58 »

Няма да им се даваш Живе! Практиката показва, че такива въпроси още повече ни ошашкват, затова ги пропускай покрай ушичките си, или си направи весело като ги бъзикнеш нещо... Аз така като ми дойде нанагорно и се шегувам безобидно с хората около мен. Преди няколко дена бях пратила на една приятелка снимка на котката ни - затворена в пералнята... снимана как гледа през люка... и я убеждавах как като я къпем и много драска, затова сме измислили да я пускаме в пералнята на кратка програма без центофуга.... разбира се бях сътворила цяла теория за това колко е лесно да переш котка... И грях ми на сърцето ама искрено се забавлявах от това, че тя се върза... Аз си признах после де.. ама нали затова са приятелите - да не ни се сърдят за невинните шегички..  Girl_hide
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 08, 2009, 11:01:17 »

Честита темичка и от мен Живе
 Bravo за новите покупки и придобивки. Не се ядосвай и не обръщай внимание на приказките . И мен всеки ден ме питат дали съм бременна (ама аз щото напълнях и цигарите спрях) ама не им обръщам внимание и само им се усмихвам. И на работата е същото при мен и още повече като сме колеги и него го разпитват.Отчет не давам на никой от тях. За това ти направи същото - не им обръщай внимание и само им се усмихни. А вие поканихте ли колеги. Питам само за сравнение, защото ние решихме да не каним никой. 
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2009, 18:04:14 »

А вие поканихте ли колеги. Питам само за сравнение, защото ние решихме да не каним никой. 

Аз съм поканила 4 от колежките ми с половинките си,а общо сме 30 човека в офиса.Не мога да поканя всички,а и няма как да ми се сърдят за това.А приятеля ми кани 6 човека от колегите си.Все хора,с които сме близки де.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines