Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:55:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ddddd - 16.05.09  (Прочетена 14791 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 17:23:16 »

Айде още една темичка на една майска булка  blum
Ще чакаме с нетърпение да разказваш всичко за сватбата  Wink blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:47:00 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 20:48:53 »

Честита темичка и от мен ddddd!
Видях, че сватбите ни са в един и същи ден. Разкажи как протича подготовката? Хвана ли те предсватбената треска? smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 02, 2009, 23:18:42 »

честита темичка и от мен. give_rose
Успешен завършек на най-сладките подготовки и нека големият ден бъде изпълнен с много положителни емоции!!! give_rose
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 16:38:48 »

Хей, Stassi  -благодаря за темичката danceg
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания.
Да се похваля, че сме почти напълно готови с подготовката и вече чакаме само деня да дойде smile Останаха някои дребни нещица, които ще ги довършим до 16-ти, но както си виках има време има време и то така неусетно литна, че сега нистина като се замисля -то не останало никакво времеsmile
Имаше естествено и много нерви покрай подготовката , но и много положителни емоции /ама то май си е нормално и при всеки е така/.
С ресторанта всико е Ок, облечени сме напълно и аз и младоженеца smile /аз дори съм с три чифта обувки /засега/, че все се притеснявам, че няма да са ми удобни и купувам ли купувам smile/, дори сътворихме и етикетите за бутилките /а хем се бях отказала от тях, но милото се оказа, че вледее Корел Драу на прилично ниво, та и тях сътворихме smile/,
ох ами какво още -не се сещам, толкова съм развълнувана че си имам темичка. Ако се сетя ще допълвам smile
Предсватбената треска все още не ме е хванала напълно, но усещтам, че няма да ми се размине и тя.

« Последна редакция: май 03, 2009, 17:15:13 от ddddd » Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2009, 18:06:37 »

ddddd Честита темичка!
При мен предсвадбената треска ме хвана едва в деня на сватбата-когато чух клаксоните пред вкъщи.До тогава изобщо неосъзнавах какво ме очаква :)Но,когато видях усмихнатия си бъдещ съпруг всичко изчезна и започна купона :girl_wink:А до обувките-и аз бях с три чифта и накрая,в ресторанта изкарах боса :)Нямаше нищо по-удобно от това DANCE
Пожелавам ти много слънчеви и спокойни оставащи дни!Успех!!!
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2009, 12:09:07 »

Желая ти леко преминаване на оставащите дни до голямото събитие. Ние също сме на 16 май, така че ще изживеем емоциите заедно...... kiss
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 04, 2009, 16:38:49 »

 Още няколко дни...smile Желая ти весели момински дни и много семейно щастие след "големия ден"!:)
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2009, 17:16:47 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 04, 2009, 17:18:42 »

Благодаря на всички за подкрепата  Bravo
Аз днес си купих вече и бижутата, и подаръците за кумовете, и болеро /че се притесних да не е студено, както го дават дъждове до 20-ти май/ не стига че 16-ти е работен ден, ами само и дъжд ми липсва,
ама каквото такова -няма връщане назад, а пък и нали казват че като валяло на сватбата, щяло да им върви по пари на младите   DANCE
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 04, 2009, 21:52:07 »

Честита темичка и от мен ddddd!Пожелавам ти една невероятно красива приказка и спокойни последни момински дни!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 05, 2009, 11:08:16 »

ddddd, честита тема! И ти скоро ще си щастливо омъжена blum! За времето изобщо не се притеснявай, като нищо ще напече специално за теб, а пък и да вали, ще ви върви по вода! И двете положения са на късмет sarcastic! Пожелавам ти един топъл и слънчев майски ден и много хубави предсватбени и сватбени емоции!
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 07, 2009, 09:39:42 »

Мдаа, треската вече ме втресе smile Можеше малко да изчака и по-късно да ме хване, но не би...
Не стига, че съм на работа и главата ми пуши отвсякъде, че след толкова почивни дни се чудя от къде да я подхвана  focus затова си дадох малко почивка да навестя форумчето smile
За времето - майната му -каквото такова, и сняг да вали пак ще се женя smile
Сега поредната глупост която не ми дава мира е, че алкохола няма да стигне  pardon За 130 човека, сме предвидили 50 бутилки домашна ракия, 20 лтр вино, няколко бутилки водка и уиски - смятам пресмятам ми се струва ,че няма да стигнат, а всички край мен казват че е достатъчно, ама пусто мен тази параноя не ме оставя на мира. Не стига това, ами и снощи сънувах някакви налудничави сънища : как отивам в ресторанта, гостите ги няма, и се сещаме че сма забравили да минем през църквата за венчавка; как се изтипосвам в гражданското с някви налудничави обувки и черни чорапи и изполюшен лак на ноктите, защото не ми е стигнало времето и т.н и т.н КОшМАР.
То предполагам, че не съм единствената булка с тази истерия, но то бива, бива, ама пък чак толкова ли се изперквало, а по принцип съм супер спокоен човек и много много рядко нещо може да ме изкара от релси, то си е случай за лудницата вече.
Благодаря на всички момичета за подкрепата и на всички бъдещи булки пожелавам да са по-малко истерясали от мен, че то вече не се трае /ще вземе младоженеца да се изплаши и да избяга накрая  funnytooth /

А да пропуснах да спомена, че миналата седмица като ми вземаха кръв за изследванията, не знам какво направиха, но половината ми ръка в момента е синъо-зелена, и макар да имам ръкавелки, пак ще се вижда част от петното /като някой наркоман съм/ - ужас, дано да изчезне до 16-ти.
« Последна редакция: май 07, 2009, 09:52:25 от ddddd » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 07, 2009, 22:05:18 »

ddddd, според мен стресът идва от това, че продължаваш да работиш, докато те тресат съвсем други емоции...Разбирам те, и аз бях така, но последния ден си казваш: "Я, спокойно, каквото, такова" и се отдаваш на приятното очакване.  girl_wink

За алкохола - същата параноя ме гонеше и мен, накрая взехме повече и естествено остана, бая време пихме от сватбената водка и вино после smile

Тъкмо се чудех какво стана с прословутите медицински, а то гледай, какво станало. sad
Пред време си говорихме тука, че човек не трябва само да си повтаря на глас страховете, защото те наистина се сбъдват (понеже аз само говорех, че ме е страх да не завали, че сватбата ни беше на открито и то накрая наистина заваля) и ето, че и при теб така се е получило - страх, страх от това вземане на кръв и накрая...синичко pardon
На мен миналата седмица ми вземаха кръв и понеже не ме беше страх въобще, не само не ме боля хич, ами даже и точица не остана да личи.
Надявам се, че поне не те е боляло и си успяла да преодолееш големия си страх и си се уверила, че не е толкова страшно.  give_rose
За синьо-зеленото - мажи го с един мехлем - "Троксивазин", лилавичка опаковка, 2 и нещо струва, гаранция, че много помага (от личен опит ти го казвам) и ако си редовна с мазането, до сватбата ще изчезне.

А сега сложи една усмивка на лицето и се наслади на малкото оставащи дни до едно от най-прекрасните събития в живота ти  wedding Party time weddingday Сватбаааа
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2009, 08:04:41 »

Хей, миличка, Честита тема и на теб! smile
Кикси, добре те е посъветвала за синичкото, а ако случайно не изчезне съвсем напълно - намажи го с фондьотен отгоре, той ще позаличи петънцето.
А това с алкохола... абе май всички сме така... и ние смятаме струваме и пак ще се окаже, че сме взели алкохол да усмъртим цяла армия. smile
 chee
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 08, 2009, 11:33:00 »

Айде и на теб честито за темичката и спокойни финални метри. 
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 08, 2009, 14:47:08 »

Момичета, благодаря ви -ако знаете само как ме развеселявате и успокоявате,
хубаво е да знаеш, че предсватбената "лудост" не те е обхванала само теб, а има и други "жертви"  laugh Слава богу, че от понеделник съм в отпуска, та поне да мисля само за подготовката, че много кофти да "носиш няколко дини под една мишница". Бъдещият ми мъж, обаче е изключително спокоен, де да можех и аз като него  angry
То най-много и при нас да стане така с алкохола -да си го пием дълго след сватбения ден, но това определено е по-добрия вариант, отколкото да не стигне.
Кикси, благодаря за съвета за мехлема /аз никога не съм предполагала, че може да има лекарство за такива случаи/, не намерих точно този, но от аптеката ми казаха, че и този който купих бил аналог -сега чакам резултата, че време не остана, но и идеята с фондъотена е добра smile А за страха -едва ли ще го преодолея на 100%, но пък и няма отсега нататък да се дърпам като магаре на лед smile
Ами това е засега, като ми щукне пак някоя лудост ще ви уведомя  cap
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 08, 2009, 20:22:10 »

ddddd, и мен ме гони параноята, че няма да стигне алкохола, така че не си сама. И аз като теб откачам вече, дано да успеем да се отпуснем на 16-ти и да се насладим на този неповторим ден. Нали затова се подготвяхме толкова.  smile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 11, 2009, 22:03:39 »

 :PЛеле,леле кой ще се жени скорооо blum
Пък и времето ще е супер,въобще предстои една страхотна сватба yahoo
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 12, 2009, 19:04:55 »

Ani дано си права за времето /че много ме притеснява дали няма да се развали точно в събота/ - ама каквото това.
Аз май повечко ще мога да пиша след сватбата като си се приберем в Бургас, че тук в Димитровград wireless-a е под всякаква критика.
мерси на всички и стискайте палци всичко да е ОК  kiss
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 12, 2009, 22:17:29 »

честита темичка и успех от мен  give_rose
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2009, 08:56:00 »

Честито и от мен  give_rose Ние сме на една и съща дата  yahoo Желая весела и неповторима сватба  smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 15, 2009, 10:11:33 »

Имаш стиснати палци от мен всичко да е наред и да можеш да починеш хубаво днес, а утре ти пожелавам само положителни емоции, много танци и голям купон!!!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 15, 2009, 10:34:20 »

Бръм! smile

И на теб да пожелая много попътен вятър, който да довее само щастливи емоции в утрешния ден на радост! Ще бъде страхотно преживяване!

С нетърпение ще чакам снимков матрЯл и най-подробно разказче, да знаеш!  give_rose
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 15, 2009, 15:26:04 »

хайде мила, успех утре. Желая ти прекрасен сватбен ден, изпълнен с много щастие и красиви незабравими моменти!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 15, 2009, 16:35:50 »

Последен ден като мома, а от утре вече ще си щастлива госпожа.  give_rose пожелавам ти много красиви и незабравими емоции.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 15, 2009, 20:04:27 »

 Желая ти прекрасен и слънчев ден!:)
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 15, 2009, 20:43:50 »

Леле как щях да пропусна да поздравя. Късмет и само хубави емоции. give_rose
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 15, 2009, 21:59:37 »

Един незабравим ден и от мен!
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #29 -: май 15, 2009, 22:13:22 »

Желая ти един прекрасен и незабравим ден утре!!! Да бъдете заредени с много
радост и усмивки! Много танци до зори
smilesmile  yahoo give_rose give_rose

 weddingday Party time
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 16, 2009, 09:32:06 »

 nazdrave и горчивоооо! Честита сватба, пожелавам ви много здраве, късмет и звездите от очите ви днес да ви топлят цял живот!
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 16, 2009, 17:11:23 »

Мило младо семейство, днес е най-хубавият ден в живота ви! Нека дните ви заедно от тук насетне да са също толкова щастливи и усмихнати, в хармония и любов! Нека всички ваши желания се превърнат в реалност!

ЧЕСТИТО И ПОПЪТЕН ВЯТЪР!!!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 16, 2009, 17:12:17 »

Честито на младото семейство!!!



Пожелавам ви да бъдете много щастливи заедно, да се обичате и подкрепяте, да се радвате на здрави и добри дечица и да остареете в мир и любов заедно.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 16, 2009, 18:56:31 »

ЧЕСТИТО  give_rose


Пожелавам ви океан от любов, вечно щастие и сълзи от радост!!!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 16, 2009, 19:17:02 »

Честито, мило семейство! Пожелавам ви много щастливи моменти заедно, разбирателство и успехи във всяко едно начинание!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 17, 2009, 08:07:49 »

Честито на младото семейство много радост, щастие и късмет  give_rose give_rose give_rose
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 17, 2009, 08:32:20 »

Мило семейство, желая ви много любов, за да е пълноценен животът ви! Достатъчно изпитания, за да ви поддържат силни! Много приятни изненади, за да се запази тръпката! Достатъчно добри приятели, за да ви дават спокойствие и подкрепа! Решителност, за да бъде всеки следващ ден от семейния ви живот по-хубав от предишния! Честито! Бъдете щастливи!  heart give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 17, 2009, 08:59:56 »

4естито на младото семейство.Желая ви много щастие, късмет и лзбов.Нека живота ви бъде изпълнен само с хубави моменти.Горчиво!!!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 17, 2009, 11:02:22 »

Я да видя тук още едно прясно, прясно създадено семейство!

Пожелавам Ви много вълшебства! Реализирани желания! Взаимна любов! Безкрайна радост! И... сладички мушморочета! Bravo  Dance2

Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 17, 2009, 11:05:05 »

Честита сватба!!!
Много любов, много щастие и здрави дечица ви желая! Подкрепяйте се, вярвайте си и бъдете винаги един до друг!
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 17, 2009, 15:30:04 »

 yahoo Благодаря за хубавите думи,
Сватбата мина чудесно, като по мед и масло.
Бях абсолюно спокойна и усмихната през цялото време, както ме инструктираха сватбената ми агентка и водещата, а накрая на тръгване от ресторанта получихме от управителя на ресторанта поздравления , защото скоро толкова весела сватба не бил виждал smile
Бях на ръба на нервна криза, когато чаках да ме вземат, защото бързахме за ритуална, а кума решил преди да ме вземат да играят шах и докато той не биел младоженеца нямало да ходи никъде smile Сега ми е весело, ама вчера  beating

Снимков материал ще събера днес от апаратите на приятелите, защото от оператора дисковете със снимки, ще са готови чак към края на седмицата.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 17, 2009, 17:14:34 »

Ч Е С Т И Т О на младото семейство  give_rose

ddddd, много се радвам, че всичко е минало страхотно... нямам търпение да разглеждам снимки Wink
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 18, 2009, 08:38:20 »

 ЧЕСТИТООООООО! Желая Ви много семейно щастие и още много красиви емоции!:)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 18, 2009, 08:51:43 »

Честито, ddddd, много щастие и любов в съвместния ви живот ви желая! И хубаво, че сега всичко ти е един прекрасен спомен. Пък кумът има право на леки своеволия в този ден, нали е на почит Wink
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 19, 2009, 09:51:03 »

ddddd, честито и от нас!

Желаем ви много щастие и семейно благополучие! Очакваме вашите снимки с нетърпение и...живот и здраве, ще празнуваме годишнини на една и съща дата. Още веднъж, поздравления!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 21, 2009, 12:37:12 »

ЧЕСТИТО НА НОВОТО МЛАДО СЕМЕЙСТВО
ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЕЗМЕРНО ЩАСТИЕ И ИСКРЕНА ЛЮБОВ,
КОЯТО ДА ВИ РАДВА ВСЕКИ ДЕН.
А СКОРО ОТ СЪРЦЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ВИ ВИДИМ С БЕБЕ НА РЪЦЕ
« Последна редакция: май 21, 2009, 12:39:01 от valia_diva » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 21, 2009, 12:42:31 »

Честито на младото семейство и от мен, нека всяка трудност срещате с любов и разбирателство  twohearts
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 23, 2009, 00:35:29 »

Най-накрая да кача някоя и друга снимчица в албума smile
И да пожелая на всяка бъдеща булка сватбата на мечтите й, и един съвет : Не обръщайте внимание на дребните недоразумения в сватбения ден и не позволявайте на нищо и никого да разваля вашия празник /аз именно с тази нагласа излязох от нас/. Аз както се притеснявах, че ще "глътна бастуна" - въобще не стана, напротив - докато се усетя бяха вкъщи към 16:15, и хоп ритуална зала, хоп църква, хоп ресторант и докато се усетя беше станало 3 след полунощ, тогава решихме да оставим на мира персонала и ди джея и се прехвърлихме да празнуваме в милото, посрещнахме изгрева в компанията на нашите приятели, и сега като тегля чертата - толкова часове са минали като един миг. Сега гледам 3 часовото DVD и ми се струва като минута, снимките от фотографа ги преглеждам по няколко пъти и все не ми се струват достатъчни  DANCE Получихме толкова много поздрави от присъствалите на празненството и съм адски доволна, това си беше моята сватба и най-незабравимият миг в живота ми досега  Party time
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 24, 2009, 09:40:37 »

ddddd , честито! Пожелавам ви много любов и разбирателство!  give_rose

снимките са  good , била си прекрасна булка, всичко останало също е прекрасно, много ми хареса платното ви в ресторанта  Bravo и не само то, разбира се, всичко е много хубаво!  Bravo
А това с шаха - направо ме утрепа lol , ама това са едни от най-готините емоции в сватбения ден, които ще ги помниш цял живот!

А аз не знам защо, все си мислех, че сватбата ви ще е в Бургас, явно нещо съм пропуснала...  blush
А я кажи, какво стана със синьото на ръката, че само те мислех тези дни, а не можех да вляза да те питам как е положението...smile
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 24, 2009, 14:29:55 »

Благодаря Kiksi, радвам се че са ти харесали снимките.
Синката на ръката изчезна почти напълно благодарение на едно кремче Reparil-Gel N,
а платното е творение на сватбената агентка,
сватбата беше в Димитровград, защото и двамата сме родом от там-нищо, че вече 7-8 години живеем и работим в Бургас, а иначе имаме бургаско присъствие в лицето на кума, който реши да скрои номера с шаха  funnytooth
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 24, 2009, 14:34:10 »

Честито на младото семейство!
Много любов, много щастие и много красиви мигове и занапред в съвместния ви семеен живот!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 25, 2009, 00:13:43 »

Честито на младожемсците! @}->--Обичайте се винаги все така силно,уважавайте се и вървете заедно по-пътя на приказката живот,винаги ръка за ръка. give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines