Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 06:38:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Mariqnkata - 30.05.09  (Прочетена 18127 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 17:06:57 »

Честита темичка.
Пожелавам ти скоро да я напълниш с много подробности около Големия Ден  blum Wink
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:48:39 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 23:42:01 »

честита темичка! Пожелавам ти успешни и най-емоционално изпълнени дни!!!
Приятна подготовка! give_rose
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 03, 2009, 14:29:29 »

Благодаря Ви момичета give_rose Изненадахте ме много. Малко чак ме хвана страх, че вече е дошло време за  weddingday
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 18:11:11 »

Честита темичка и от мен!
Голяма си сладурана! :girl_wink:Няма нищо страшно,всичко ще премине като насън.Пожелавам ти много успех и чакаме още снимчици smile
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2009, 19:28:59 »

Сега май е ред да се отчета до къде сме стигнали. До тук аз имам рокля, обувки, по голямата част от украсите. Утре ще ходим да избираме костюм на милото, дано е успешно. Все още не сме взели чашите. Сега като се замисля, миосля има още доста неща за вършене а няма време  crazy. Взехме си халките, ама на милото му е голяма и сега трябва да я стесняваме. Направо бяс ме хваща, 100 пъти мерихме в магазина и той пак  beating. Избрахме си подаръчета за гостите, голям зор ми дадоха. На близките са малки сладки мечета/ има ги в галерията/ а на гостите ще бъде торбичка с бонбони рафаело. Обмислям идея да има завързано малко етикетче с някакъв текст, но не ми е многобистро в главата.
  Иначе аз продължавам с диетата и съсвсем се побърквам май pardon
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2009, 11:06:49 »

Мариянка, честита темичка, не се шашкай, време имаш още!
То, диетата е похвално занимание, но след като имаш рокля не е ли препоръчително да си запазиш мерките? И аз се захванах с отслабване, ама като ми взеха окончателно размери вече съм на поддържащ режим, да няма издънки, или по-точно разхлабвания pardon
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 04, 2009, 11:41:56 »

И аз съм на такова мнение за диетата - трябва много да се внимава, особено ако роклята ти е с цип!
Аз също бях на диета последния месец, но бях предвидила и роклята ми я започнаха месец преди сватбата и на последната проба всъщност беше края на диетата, така че успях да съчетая слабеенето и роклята. Въпреки това обаче покрай огромните емоции до началото на сватбата бях свалила още. Е, слава богу, че роклята беше с връзки и не се забеляза. Иначе щеше да бъде ужасно грозно.
Та така - няма проблем да си на диета, но все пак внимавай  Wink blum Wink
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2009, 13:56:33 »

 :PАз да ти кажа да не се притесняваш за халката на мъжа ти-ние също си взехме нарочно по -голям размер.Аз,защото ще понапълнея като забременея-живот и здраве ,а Съпругът,защото вече ще е женен мъж :funny:Сега като гледаме неговата е трябвало да е с още един размер по-голяма.Вече не може да я свали nea :sarcastic:Колкото до твоята диета наистина прави я внимателно.Освен всичко друго от диетите и енергия се губи,а на теб ще ти е необходима give_rose
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 04, 2009, 16:18:45 »

   Честита темичка!
 Не се притеснявай, имате още време и ще успеете да направите всичко необходимо! А колкото до предсватбените вълнения...май е нормално. Ние снощи се сетихме, че остава много малко. Не, че нещо ще се промени, но това ще си е вашият празник. Затова ти желая много приятни емоции до и в самия ден!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 04, 2009, 17:19:25 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 04, 2009, 22:04:27 »

Честита темичка и от мен Mariqnkata, изобщо не я стеснявайте халката, много напълняват тез мъже като се оженят  pardon приятни дни до финала и една прекрасна сватба ти пожелавам
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 05, 2009, 09:28:29 »

Благодаря Ви момичета. За сега оставяме халката така, малко да я поноси пък после ще видим. Вчера купихме костюма на милото и много съм доволна. За него остана само риза и вратовръзка. Все не ми остава много време да кача снимки на готовите неща ама зная че ме разбиате. Днес отиваме на гости за празника и като се върна, обещавам да се поправя.  blush
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 05, 2009, 11:49:18 »

Хей, Mariqnkata, честита темичка и от мен! Ще чакам с нетърпение снимките на костюма blum. Спокойствие и само спокойствие, ще видиш, че сватбата ти ще бъде един незабравим ден! Успех!
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2009, 10:56:45 »

Благодаря за подкрепата и съветите. СТРАХОТНИ СТЕ   give_rose
Качих малко снимки в галерията. Не зная дали е нормално от сега да ме гони нервата, но напоследък изобщо не мога да спя.  girl_impossible Утре ще ходим да кръщаваме младоженеца и имаме толкова много неща за довършване. Не сме уточнили менюто в ресторанта, не сме правили медицински.
Имам голямото желание да направя етикети и следя редовно темичката, ама нещо ми куца изработката.
Ще пробвам да кача малко снимки
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines