Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:14:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 46939 пъти)
 
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 15, 2009, 12:03:57 »

А ти къде искаш да я поръчаш? Защото и розовата, която си харесала, е на 100грама сладки и ще ти я направят 1:1
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 15, 2009, 15:40:56 »

Зелена е смокиновата торта на Романс. Аз се колебая между нея и тирамисуто. Но не знам колко държиш на външен вид, защото техните няма да са като на 100 грама сладки, които определено правят перфектни, много красиви торти. Може би най-красивите. Но и цените съответстват на качеството...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 15, 2009, 16:52:48 »

Е да, но нали сватбата е в Търново, предполагам и тортата ще я поръчва от там, нали.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 15, 2009, 16:57:40 »

Аз не съм разбрала, че не е от София, много се извинявам
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #79 -: май 16, 2009, 01:26:21 »

ооох тази зелената  Torte А защо не сложиш, където са орхидеите на тази, цикламени лалета? Е, то има и такива орхидеи, де. Така ще съчетаеш двата цвята и ще е красиво, поне по мое мнение. Аз много, много не бих ги натоварвала да правят заврънкулки, защото понякога слагат голям отвор на шприца и става....мазало. Едни розички, едни кдреви сметанови коловози...ако няма да я поръчваш при мнооого добър сладкар, изобщо спестявай си такива рискове.  good
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 16, 2009, 08:00:25 »

Извинявай за тъпия ми пост за тортата, аз знаех, но забравих, че не говорим за София.. просто съм супер разсеяна  blush


Имам и още един сериозен въпрос към вас. Имам две малки дечица, едното е на годинка и половина, другото на две. Кажете ми как да процедирам при тях с хапването. Вие какво мислите да правите? Много са малки за големи порции, но пък не върви нищо да не им сложа, макар че това по-малкото дете не го знам дали яде такива неща help!


Не разбирам тук дали питаш за парченцето торта, или за храната изобщо. Ние ще имаме няколко дечица на възраст около годинка-две. Аз разговарях с майките и всяка ми е казала те как процедират с храненето. Питах само за тортата, защото за яденето сме на шведска маса. Според мен най-добрия вариант, и без това са само две дечица при тебе, е да говориш с родителниците им.

Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 16, 2009, 08:09:18 »

Момичета, благодаря за съветите! И на мен ми харесват много тортите на 100 гр сладки, но наистина София ми е доста далеч. Така че ще я поръчвам в една сладкарница във Велико Търново, която е изпитана и знам, че правят много вкусни тортички. Аз вчера ходих и питах дали могат да ми я направят едно към едно тази първата, розовката. Продавачката каза, че няма проблеми, но обеща да ги покаже и на сладкарите да кажат със сигурност. Значи ще е същата, само че фонът няма да бъде розов, а много бледозелено, а цветята ще са цикламени и с по-затворени листенца, все едно са пред разцъфване. Избрах я да я слята. Следващата седмица ще отидем да опитаме тортички и ни обещаха да ни направят пробни цветя да ги видим. Дано всичко да е наред. Чао, милички, днес се прибирам във Варна и ще ви затрупам със снимки, хихи  tease.
BASTET, става въпрос за храната изобщо, не само за тортата. И аз си мислех да говоря с родителите, така ще си спестя чуденките. Но вчера в ресторанта ни казаха, че по принцип за толкова малки деца не се превдиждат порции.
« Последна редакция: май 16, 2009, 08:10:57 от ¤ Enigma ¤ » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 16, 2009, 08:28:25 »

В Лучия ли ще я поръчваш тортата, цената все още ли е 4 лв на парче. Моляте да разпиташ за слетите торти дали имат вградена стойка  give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 16, 2009, 14:17:38 »

Ани, в "Лучия" ще поръчвам, цената на парче е между 3 и 3,50 лв. За слетите нямат вградена стойка, питала съм. Вчера ресторанта ги питах дали имат проблеми с рязането на слетите торти, но те казаха, че няма никакъв проблем и си става добре. Абе като мине сватбата, ще ти кажа какво е станало tease.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 16, 2009, 20:18:29 »

Аз нали обещах снимки - ето ви снимки tease:

това са бутониерите за гостите (малко е опърпана горката)


това ни е костюмът




пробният ми грим (не обръщайте внимание, че в главата съм като бухал)


роклето ми, което е без обръчи и така спъцано, че сигурно ще ви се стори мнооого грозно




свещите за булчинската маса


Ами хайде стига толкова снимки, сега оставям на вас да коментирате. Съжалявам, че съм толкова лаконична, но днес си пресрещнах нокъта и няма да казвам какво ми се случи, който е бил с гел, знае. Само дано да могат да ми го оправят за сватбата.
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 16, 2009, 20:29:43 »

¤ Enigma ¤ супер, ще чакам снимки и от самото събитие. yahoo
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 16, 2009, 22:03:44 »

¤ Enigma ¤, харесва ми роклята ти дори и на закачалка girl_wink, да не говорим като я облечеш, сигурно ще си зашеметителна smile. На младоженецът ти трябва да му е силен вестибуларния апарат DANCE
 И бутониерката е хубава, особено зеленият цвят. Много хубав нюанс, направо се влюбих!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 16, 2009, 23:27:28 »

Лелей, каква си хуууубава smile Направо нямам думиЧ  shok
Всичките неща са великолепни! За 1-ви път виждам рокля от такъв тип с този сатенен колан и красивите орнаменти по него. Ох, нямам търпение да те видя екипирана с нея! А грима да не е в тон с букета? Че нещо не се сещам дали съм мяркала снимчици в специализираната тема на мечтания букет.. Я да видяяяяя?!  Girl_hide

И костюма е много стилен! Направо муцка!  yahoo
И свещите! Те как миришат? Много свежарски изглеждат!  Bravo

Ениии, показвай още!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 17, 2009, 09:30:46 »

Енигма,много ми харесва и грима, и роклята, и костзма на мъжлето ти, и бутониерката..абе всичко..
какво друго ти е останало да свършиш?Пиши и ние да правим сравнения  blush
последни прекрасни приготвления и готини последни момински дни  give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #89 -: май 18, 2009, 00:29:38 »

И на мен много ми харесваш!
Роклята е супер, макар да е далеч от типа, който харесвам! Наистина за пъви път харесвам такава рокля! Супер е!  Bravo

За грима, само ружче малко повече, че ми изглеждаш бледичка, но може просто от снимката да е така.

Всичко е супер!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines