Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:59:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 43638 пъти)
 
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 13, 2009, 09:55:26 »

олеле енигма, то до твойта сватба не останало!  yahoo сигурна съм че ще си прекрасна булка  give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 13, 2009, 10:01:23 »

О, Ble6tu4ka, благодаря за гушкането blush! Аз в твоята тема ти размахвам тупалки, а ти ме гушкаш тука : tease. Хайде да направя и аз един пълен отчет, че само се скатавам (нещата с лилаво са взети/уговорени, с черното не са взети):

Рокля
Бельо
Чорапи/чорапогащник
Бижута
Воал
Обувки
Венче
Костюм
Риза
Вратовръзка
Бельо
Чорапи
Колан
Обувки
Халки
Възглавничка за халките
Питки
Ритуални чаши
Късметчета
Чаша църква
2 свещи, вързани с панделка
Украса на ресторанта
Менче, украсено със здравец
Торта за младоженците
Торта за кумовете
Покани
Булчински букет
Букет за хвърляне
Украса за колата
Табела “Младоженци” за колата
Бутониери за гостите
Бутониери за кумовете, родителите и младоженеца
Топлийки - за закичване на цветчетата
Табелки за масите - т.н. table cards
Етикети за бутилките
Бутилки за домашната ракия
Книга за гостите
Кутия за пари
Балони
Кошница за късметчетата
Видеооператор
Озвучаване
Фотограф
Прическа
Грим
Маникюр
Подарък за кумовете
Медицински свидетелства

Сега като прочетете, вече ще се убедите, че имам мнооого неща още и имам основание да се притеснявам. На малката шаферка й е купен тоалетът, но на другите две не са готови роклите. Трябва да се уточни менюто с ресторанта и да се запазят стаи в хотела. Не е купуван все още никакъв алкохол, мезета, ядки, сладки, бонбони и там подобни. Трябва да се отиде един ден до Метро и да пазаруваме, но ще е по-нататък.
Малии, аз докато напиша, вие колко отговора публикувахте olele
polia, cvety_, благодаря за пожеланията и да ви се връща blum!
« Последна редакция: май 13, 2009, 11:13:36 от ¤ Enigma ¤ » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #47 -: май 13, 2009, 10:30:03 »

Гледам, че повечето неща, които не са свършени още, всъщност се уреждат в последните дни (букет, бутониери, украса кола....), така че не си закъсняла, а просто не им е дошло времето  girl_wink

Пепрудите ги видях в магазина за украси, който се намира точно срещу входа на църквата "Св. Атанасий". И са доста големи, в смисъл ще се забелязват на колата  smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #48 -: май 13, 2009, 13:44:05 »

Енигма, май има още нещица. Спокойно действай и ще свършиш всичко!
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 13, 2009, 14:19:30 »

Спокойно, ¤ Enigma ¤,имате още две цели седмици ;)Повечето важни неща сте ги отметнали,а както казва Слънце някои работи просто не могат да се свършат по-рано,въпреки желанието.Споко ще бъдеш неотразима! give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 13, 2009, 19:39:36 »

Видях коя украса си си харесала за кола  Bravo и аз точно нея си заплюх преди време  blum
Иначе горе главата и не се отчайвай, ще видиш, че всичко ще е наред
и като чета и усещам как си се паникьосала си се представям мен на твоето място сигурно още повече ще изкрейзам  tease , на добре, че го има форумат да си помагаме  kiss2
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 13, 2009, 21:48:05 »

 ¤ Enigma ¤, ако гостите ти са уточнени и разпределени по масите хич не се шашкай, всичко сте направили. Другото е въпрос на един ден за дреболийки и едно ходене до метро да напълните една кола с пиене и сте готови. Не се шашкай!
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 14, 2009, 01:31:38 »

Честита темичка и от мен, ¤ Enigma ¤  give_rose

Малко късно се вкючвам, но прочетох всичко с голям интерес Wink Наистина по-важните неща сте ги свършили вече Wink остават детайлите за последната седмица...

Пожелавам ти много спокойствие, радост с организацията и много щастлив сватбен ден  give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 14, 2009, 09:37:32 »

Ени, добре че си ти да пишеш списъци, пък аз да преписвам половината работи дето съм забравила.. Аз все пиша и преписвам и накрая пак съм пропуснала нещо.. Благодарение на теб се присетих, че имах и аз намерение да си правя кутия за пари...  heart

Та Вие почти сте се справили с всичко! Браво! Като гепите и другите неща нали ще ги снимаш да ах-каме!?smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 14, 2009, 10:24:27 »

Добро утро, момичета tease! Не ми обръщайте внимание, ако пиша глупости, но когато ми е напрегнато ме избива на простотия.
Пебълсче, аз затова се потя тука и бълвам змии и гущери, защото гостите не са уточнени. Моите си ги знам, но поради забавянето на поканите от страна на свекито те хората няма как да ги получат, да отговорят и всичкото това за 3 дена. Вчера ми идеше да си оскубя косите. Чак ми стана лошо по едно време от притеснение, ама като гледам, че вече няма абсолютно никакво време и се шашкам.
Crystal, радвам се, че ти е било интересно, и аз така си ровя по няколко пъти на хората по темите, доста е полезно blum. Благодаря ти за пожеланията!
Ble6tu4ka, аз тези списъци ги бях копирала много отдавна от форума и постоянно седя с флашката и си ги обновявам като някакъв параноик crazy. Едно нещо да отметна все е работа. Пък за моя списък 100% има нещо изпуснато и кой знае кога ще се сетя. А тази пуста кутия за пари много ми се искаше да не я правя от кутия за обувки, гледах в "Слънчоглед", че има, но май бяха цели комплекти. Че и не знам с какво да я облепям, с плат е красиво, но голяма е играчка и няма кой да се занимава. Юхуу, аз забравих да се похваля, че вече имам медицинско и то само срещу скромната сума от 27,50 лв. А моят мил мъж, защото има нещастието да се води на отчет във Варна, ей сега ми се обади, че в психото го осурвакали 20 лв. olele. Гати кожодерите, на мен в Търново ми взеха само 5 лв. Ама карай, важното е, че е свършена работата.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 14, 2009, 10:35:50 »

Ени, аз смятам да я взема от магазин за опаковане на подаръци тая кутия.. Там има различни размери и форми и цветове.. Верно, едноцветни са, ама моята такава я искам. Няма да си правя труда да й режа дупка, ще взема да я скопосам и после ще си блъскам главата.. smile Просто отгоре ще си я аранжирам с нещица в тон с морската ми тема и би трябвало да свърши работа..
Верно че ще друсна 10-тина лв, че там не са евтинки тия кутии, ама поне ще си спестя една част от работата.. Аз опитах да правя една от кутия за обувки, но стана така безумно грозно, а и аз не си дадох зор.. Тъй че не си е работа тоя вариант...  blum
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 14, 2009, 16:24:11 »

Оф, бясна съм отново GROAN. Вчера овиках едно хубаво мъжо, че от неговата страна нищо не правят и само дремят като кокошки на полог. Двеста пъти казах, че трябва да се заяват утре местата в ресторанта. Майка му я натирих да звъни днес и той сега ми се обажда да ми каже кой ще идва и познайте какво казали хорицата - "ще дойдем, ама ако всичко е наред" , "сигурно ще дойдем" или "ще направим всичко възможно да дойдем"??? Ей, ще ги хвана и ще ги разчекна всичките ANGRY. Може ли такова нещо. Толкова труд за нищо, заради ей такива хора направо ми се скапва желанието да правя каквото и да било, ако дойдат, то ще е да се наядат и да си отидат, ей това е nea. Нали трябва да се знаят бройките, не може да кажа толкова хора и накрая еди кои си не дошли, щото така им било кефнало и какво - ще даваме пари за порции, които никой няма да изяде. Или пък другият вариант - цопват се повече хора, които уж няма да идват, ама в последния момент си решили да дойдат и нямат ни тейбъл картичка, ни порция. Боже, боже, може ли да има такива неорентирани хорица girl_impossible.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 14, 2009, 16:38:06 »

Абе ¤ Enigma ¤ , защо се връзваш за такива хора - щели ли да имат картички с имената или не.. На тях очевидно изобщо не им пука за тебе, а ти си се запритесняала. Единственото наистина кофти е плащането на повече порции. Не знам как можеш да се спасиш от това..  sad. Дано намерите компромисното решение. Доколкото знам по ресторантите правят резервни порции. На твое място бих заявила малко по-малка бройка от очакваните хора. Тия със "живот и здраве"-то току-виж я се стиснат за подарък в последния момент, я, както ти викаш, "им кефне" нещо си.

Съжалявам че ти се случва така.. Но за твое успокоение ще ти кажа, че ние каним хора, на които имената не знаем, ка моли ще дойдат ли или не. Но сме на шведска маса. Другите ще им изядат кюфтетата, те ако са много ербап  diablo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 14, 2009, 16:52:28 »

Направо им кажете да решат дали ще идват до 23.05 да речем, тя сватбата нали е на 30.05, така че който решил до тогава решил, вярно че свекито е оплескала нещата с поканите ама аз честно да кажа затова не се доверявам на никой за по-важните неща
като има да се върши нещо свърши си го сам да ти е мирна главата girl_wink

и да споделя един кошмар като каза за тейбълкартичките, сънувам аз денят на сватаба гостите вече идват в ресторанта, а ние нито тейбълкартички имаме, нито музика за ди джея, пък и ди джей май нямахме  girl_impossible то ако продължа да се туткам може наистина да няма ни едното ни другото
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 14, 2009, 16:55:53 »

BASTET, напълно си права, но аз съм си такава, винаги се притеснявам, а не трябва. Просто ми се струпват много неща на главата тези последни дни и направо не издържам. Ако бях отложила прегледа за психото за сега, мисля, че определено щяха да се позачудят преди да сложат печата, че не се водя на отчет tease. Днес цяял ден висна в Интернет, защото все още не съм си избрала торта. После търсих някаква дребна бяла техника, че на милото сестра му много държи да ни докара ел. кана и тенджера под налягане от Англия. Ей тука ще умра, ей ROFL focus. А сега си избирам кухненски робот, защото това ще ни е подаръкът от кумовете, а не мога да преценя какъв да е, защото съм много боса в тази област. Като се замисля, не съм излизала с дни от вкъщи, само до поликлиниката и до някой магазин. Трябва ми малко чист въздух и почивка. Ама аз даже преди да заспя почвам да мисля как да настаня гостите по масите, ужас, не съм добре вече sarcastic.
anbibian, аз докато си излея гневните слова и ти си написала blum. Тъкмо това бях почнала да пиша, че и мен вече почват да ме гонят някакви призраци тука, голяма съм паника pardon.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines