Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:28:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 43645 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 09, 2009, 11:45:48 »

Това за Холидей Сона направо не съм го очаквала. Като чуеш дебелата лелка и подгласничката - хвалител в магазина - при тях и кройката и шева са повече от перфектни. То това бил професионализмът. Ама нищо, нали има решение, както казваше моят инструктор - щом може да се поправи значи не е грешка!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #31 -: май 09, 2009, 15:00:28 »

Енигма, браво, подготовката върви чудесно и най-важното бързо. За роклята, важното е да я оправи майка ти и да стане това, котео трябва! Важен е крайният резултат! Не се ядосвай!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 09, 2009, 18:27:08 »

Ами и аз не съм очаквала такова нещо за роклята, но нали вече беше капарирана, и на две да ми я срежат, пак трябва да я купя pardon. Шегувам се, но важното е, че не е нещо непоправимо. Аз днес почнах да си правя късметчетата, мисля, че добре се получават. А като се прибера във Варна, направо ще ви залея със снимки, всичко ощраках, което има връзка със сватбата tease. Аз съм си харесала една украса за колата, но не знам от къде да си намеря същите пеперуди. Това е сайтът - http://www.amisega.net/cars/album/slide.html. Става въпрос за втората снимка, на третата я има пеперудката отблизо. Ако някой знае за София, нека да каже, че съм натоварила кумата да търси там. И още нещо - как мислите е закрепен тюлът за колата? Много ми допада украсата, дано успея да я направя същата Wink.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 09, 2009, 21:47:07 »

Най-вероятно за закрепване са използвани някакви вакуумчета. Не съм виждала лично, ама съм чувала, че били специални, да не повреждат боята на колата. Но нямам идея от къде се купуват. Нещо си се било изтегляло (като бутало), правело вакуум и се закрепвало безвредно за капака.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #34 -: май 09, 2009, 23:05:41 »

По вакуумчетата мога да кажа със сигурност, защото проверих. Значи за петките украси има точно такива, каквито казва пебълс - те са големи и са с пиефлора отгоре. А за по-леки украси се ползват най-обикновени такива като закачалки. Продават се във всяко магазинче за левче. Една съфорумка така си спретна украсата за колата. В раята и големи украси са с такива, но просто са повече. Та за този тъл ще са идеални.

За такива пеперуди - по магазините за украса и в Раята. нека кумата ти да отиде там. Имаше много последния пък като бях. дано още да има. В сувенирните също има. Аз търсих други, но попадах все на такива. На Илиенци в прословутите 2 магазинчета също има. Има и гирлянде от такива, но като се разрежат и ще ти станат.  good
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 10, 2009, 09:33:12 »

Благодаря за информацията smile. Аз вчера мислих, мислих и реших, че ще е по-добре направо украсата на колата да ми я направи момчето, което ще ми прави букета. Ще купя тюл същия цвят като на снимката, вече го гледах в един магазин във Варна, само че на мястото на пеперудите ще има цвете. Моят букет ще е от рози, така че с бели рози би трябвало да стане хубаво. Какво мислите вие? А сега най-новото ми притеснение е, че няма да дойдат много хора на сватбата cray. Аз се шегувах, че ще дойдат 30 човека, но като гледам на къде отиват работите, май така ще стане. Много от гостите се отказват, нямали пари. Супер криво ми е, защото и ние нямаме пари, още повече сватба ще правим, но можахме да отидем чак до Монтана на сватба. Все си мисля, че ако има човек желание, ще направи всичко възможно да дойде. Знам го, защото ние така направихме, пътувахме 6 часа с влак, защото е по-евтино, страшно много се уморихме, но отидохме. Ами както беше казала някоя съфорумка, на сватбата си разбираш кой ти е приятел и кой не.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 10, 2009, 10:01:39 »

Е това извинение направо ме разби!!! Е, поканили са те на сватба от преди половин година, разходите ти са около 40лв за път и, може би 20 за нощувка и каквото ти хареса за подарък - предполагам няма да връщате ако се яват с по-малко от система за домашно кино. Да, вашите приятели сигурно са по-малки, защото ти си по-малка от мен, ама и в студентските си години, в които съм имала само парите давани ми от родителите ми, които имат още двама студенти и бебе по това време, ами за половин година съм успявала да си направя разчета за суми от този род. Направо ми се изви свят от яд diablo diablo diablo.
 Но, погледни го от хубавата му страна - с теб ще са хората, които най-много те обичат и най-искрено ще се радват за теб в най-специалния ти ден. И със сигурност ще стане страхотен купон, колкото и да са ви гостите!!! Dance2  danceg
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #37 -: май 10, 2009, 13:14:12 »

Ох, милата, много гадно се получава. Да си призная това е и моят най-голям страх. Още повече, че тези, които със сигурност ще дойдат са наболи на баба и мама и ще стане приказно баби парти...
Аз съм решила, че ако стане така ще си направя допълнителен списък за спасяване на положението с хора, които ще каня ако наистина станат малко хората. Знам, че е груба и гадно, но няма да правя сватба с 6-та приятели на свекърва ми и с 2-те на майка ми. Не може ли и вие да измислите някой, който да поканите сега?  Има още 20 дена, не е много късно. Някоя приятелка от униварситета...измисли някой.

или наистина погледни нещата от страна, че с теб ще са най-близките и верни хора и няма да пръснете не знам колоко хиляди...има хубава страна, не се отчайвай така.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 10, 2009, 15:01:55 »

Миличка,тази ситуация наистина е гадна,но все пак най-важните хора-кумовете,родителите и Младоженецът ще са с теб.Това събитие е най-приказния и незабравим момент в живота ви и не трябва да допускате да го помрачават лоши мисли.Колкото до "извинението",има хора,които наистина се притесняват ,че няма да са достатъчно на ниво/парично/,за да се отпуснат.Сигурна съм ,че след сватбата ще има достатъчно поводи да засвидетелстват приятелството си към вас,а и какво по-хубаво от това да си направите нещо като втора сватба само с приятели в някоя дискотека например.Мисля,че не си заслужава да каниш някой,когото не ти е чак толкова близък само ,за да запълниш бройката.Горе главата и незабравяй,че сватбата е само първата стъпка по пътя на щастливата приказка оттук нататък give_rose
« Последна редакция: май 10, 2009, 15:03:45 от Ani » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #39 -: май 11, 2009, 12:05:07 »

Честита темичка, мила  Bravo
Не се ядосвай много за отказите, погледни от хубавата страна на нещата - колкото по-малко хора има, толкова ще можеш по-добре да им обърнеш внимание. Защото при големите бройки гости, не остава време за повече от едно "наздраве"  good
Пеперудите сум ги виждала във Варна. Ако все още те интересува, ще ти обясня къде.
Стискам ти палци нещата да вървят гладко и стресът да не надделява (колкото и трудно да е това, като се има предвид, че и аз вече съм луднала)  give_rose
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 12, 2009, 16:28:48 »

Добре, че сте вие, да ми вдъхнете кураж Wink! Колкото по се скъсява времето до сватбата, толкова по ми е напрегнато, но това е нещо нормално. Все пак сравнително късно почна да ми се свива стомахът от притеснение, време му е вече blum. А пък в крайна сметка който ме уважава, ще дойде на сватбата. Ще си направя веселото ако ще и с 5 човека.
Слънчоооо, готви се и ти, защото ще дойде и твоето време tease. А за пеперудките няма да ти откажа информация къде има give_rose.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 12, 2009, 18:07:07 »

Може ли да вметна,че съм виждала пеперуди всякакъв размер в цветарските магазини.При нас,в Перник,ги слагат по букетите и цветята и затова само там съм ги забелязала.Все пак провери,ако имаш време  Wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 12, 2009, 22:26:27 »

записчееее  blum
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 13, 2009, 09:44:28 »

Ени, това с отказващите се хора и аз не го разбирам....И на мен вчера ми звъннаха едни приятели да ми кажат, че нямало да дойдат, пък аз се надявах много... Освен това имам две приятелки, които ще са бременни в 6-тия и 8-мия месец тогава, много ги обичам и им треперя да не се случат усложнения нещо и да не успеят да дойдат и те.. Но тях  някак си съм по-склонна да ги оправдая, отколкото липсата на пари при други..

Въпреки всичко - убедена съм, че ще се веселите незабравимо! Недей да позволяваш такива неща да помрачат оптимизма ти! girl_wink

Гуш!
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 13, 2009, 09:47:06 »

Енигма, дишай дълбоко! Пожелавам ти от сърце да успееш да се насладиш на тези последни дни преди вълшебния ден!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines