Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:58:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 43253 пъти)
 
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 06, 2009, 14:32:26 »

Здравейте отново! Мен вече започва да ме тресе предсватбената треска, но като че ли по-скоро се притеснявам, защото нямам много време. Ух, последните дни стомахът ми е свит на топка, дано се справя с всичко, но имам още толкова много нещица да дооправям, че не знам направо. Преди малко се заех да си правя бутониерките, ама нещо не ми харесват как стават, ще видим тая работа. Трябва да отида на изследвания, ама пусти институции, никой не работи. Мислех да си ходя на 8-ми във Варна, а сега трябва да си чакам изследванията. И всичкото все такова, в последния момент, както най не обичам. Вече се чувствам адски преуморена с тези ремонти, подготовки и изпити. На всичкото отгоре днес мъжо ми сервира, че свекито не била пратила още поканите на тяхната рода, защото не работела пощата! Много ме хваня яд, тя вярно, че беше в чужбина, ама се върна на 25-ти април и е имала колко дена да ги прати преди почивните. Като знам, че стоях до 3 ч през нощта да ги правя, за да мога да й ги дам преди да замина за Търново. Думи нямам. Не стига, че с нищо не съм я натоварила, едни покани има само да прати, ами и това не може да свърши diablo. Абе имам чувството, че само на мен ми пука за сватбата. Хайде да не ви пълня главите с глупости, ама много се ядосах и ще яхна метлата накрая tease.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #16 -: май 06, 2009, 14:57:06 »

Успокой се, мила! Недей да се ядосваш. радвай се напоследните дни от подготовката и им се наслади пълноценно. Недей да ги помръчаваш с такива ядове. Вярно, че е отвратително така да постъпи някой, особено, когато си положил труд, новсе пак хората ще дойдат така или иначе. Ще имаш хубава сватба, не се натоварвай. Пък и поканите може тук да им ги дадеш. Аз така ще напавя. Аз пък не искам трудът ми да се мачка по пощата, та може и да стане всяко зло за добро!  Wink
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 06, 2009, 15:50:44 »

¤ Enigma ¤,Мила не се притеснявай,това са бели кахъри.Едва ли има сватба при,която всичко да върви без подобни малки проблемчета.Тъкмо да не ви завиди дявола }:->Нашите гости бяха от Пловдив,Габрово,Свищов и неуспяхме да им пратим поканите-притеснявах се,че нещо ще се обърка и ще се изгубят по пътя,затова им ги дадохме в деня на сватбата.Дори стана още по-весело ;)И аз каквато съм -все списъци,графики,накрая бяхме забравили кръщелните на кумовете и нашите,пък пак се венчахме без проблем.
Само горе главата и не се давай! good
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 06, 2009, 16:13:11 »

Благодаря ви за подкрепата, момичета! Просто ми се струпа много на главата напоследък и не ми издържат нервите. На гостите в чужбина успях да пратя, ама тя България е на другия край на света, сигурно затова свекървата не може beating. Добре, че не беше тук докато оправях най-важните детайли от организацията, защото щеше да има даване на акъли. Хех, то и сега си е наумила, че трябва да поканим на тяхната щерка на мъжа родителите. Като каже "сватята" трябвало да дойдат и направо хем ми е смешно, хем ме ядосва. Те хората нямат нищо общо с нас, ама нищо, бройка да има за сватбата blum. Че така, някой път си мислят близките, че много ни помагат, а всъщност се получава мечешка услуга. Ама нищо, като го погледна от смешната страна и ми става забавно. Ani, аз съм същата като теб - имам сто списъка, все ги гледам, пиша си, ама дето казваш накрая каквато съм тиква все ще забравя нещо crazy. Хайде, че вече сигурно си казахте, че няма такава досадница като мен  sarcastic.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #19 -: май 06, 2009, 16:47:56 »

това със свотовете ми е и на мен наложено от свекървата, ама така избеснях....все едно като се жени дъщеря и някога ще покани моите родители???Глупости! Оная ще тропне с крак и ще стане каквото тя каже, ама на нас ще се налага. Ще имаме поблеми...


Да, това е супер съвет - Не прови като мен, мила, ако искаш спокойна и щастлива сватба!  sarcastic
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 06, 2009, 17:56:50 »

Мила, ти изобщо не можеш да оцениш щастието си с 46-тия номер! Да, от българските няма, ама от чуждите има от 95%. НО, следващият номер вече се търси като четирилистна детелина.
 И хич на никого не си досадила. Това си е твоята тема и тук е мястото да си изплачеш мъката и да се похвалиш с каквото те радва.  Пък, ние с каквото можем ще помагаме smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 07, 2009, 09:17:19 »

Честита темичка, ¤ Enigma ¤ , аз чек сега се върнах и я видях! Много ми е вълнуващо да ти чета преживелиците, според мен се справяш невероятно!  give_rose Желая ти успех и ще следя с интерес края на подготовката!
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 07, 2009, 09:40:41 »

BASTET, благодаря за хубавите думи Flower! Мога само да кажа да ти се връща blum. След малко ще ходя до ХЕИ-то да видя дали ще искат ми вземат кръвта tease. Общо взето днес ще е тичане по лекари и изследвания bad. Дано вашият ден е по-приятен от моя blum.
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 07, 2009, 09:48:32 »

Енигма, успех с ХЕИ - за мен кръвта беше най-страшната част от подготовката  pardon
А относно сватовете не се притеснявай, и махни просто с ръка, май при 90% от сватбарите е така положението, моят бъдещ мъж има 2 омъжени сестри, така че при нас сватанаците са двойно повече, но няма начин -мира да има ще присъстват. Не си струва да се ядосваш и да си разваляш празника, не им обръщай внимание и се забавлявай
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 07, 2009, 16:40:43 »

И аз да те поздравя за темичката!!! Не се притеснявай, със сигурност ще се подредят нещата, само трябва да сме спокойни, че и аз като теб все се паля. А ти с толкова грижи на главата се справяш перфектно, така че наистина не се притеснявай!
Успех във всичко и ще чакам и аз снимки  give_rose blum
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 08, 2009, 08:54:46 »

Ени, само няма да се пУашиш  tease Няма нищо да забравите! Ползвай милото и като часовник за сверяване.. Понеже ние жените повечко се вълнуваме отподробностите и покрай това аз на моменти изключвах любимия, за да не го занимавам уж, обаче колкото повече наближава и моя ден, толкова повече се обръщам към него, да преповторим какво сме направили, да не сме изтървали нещо... 2 глави мислят повече от една и съм сигурна, че твоята половинка също много ти помага и подкрепя! good


Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2009, 11:06:12 »

Еххх колко хубаво, че още една сватба наближава. Честито и от мен за твоята темичка.
 Bravo за идеята за перлите.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 08, 2009, 12:24:04 »

Ble6tu4ka, моят мъж е толкова заблеян горкият, че не мога да го ползвам като мой помощник pardon. Той колко време не можеше фамилията да ми запомни, колко му се смяха приятелите му. Той по-рано работеше на кораб и аз щях да ходя, отишъл той на пропуска да ми казва името и ха сега, не може да се сети за фамилията. Абе изобщо, мъж ли е, не го търси tease. Ааа, Ble6tu4ka, да не забравя, чакам отдавна да ти видя котето, нали е близнак на нашето crazy!
Днес отметнах още няколко задачки, ходих до психодиспансера и вече мъжът ми може да е спокоен, че нямам отклонения blum. И за моя огромна радост струва само 5 лв., аз се бях нагласила за по-голяма сума. Взех на мъжо панталона, че го оставихме в магазина да се скъсява и така. А пък днес си пробвах роклята пак и майка ми горката трябваше да им дооправя на "Холидей Сона" шедьовъра на шивашкото производство. Не стига, че са им скъпи роклите за качеството, ами и на всичкото отгоре отдолу фустата ми, където са я скъсявали, тюла го окълцали така, все едно сляпа баба го е рязала с брадвата angry. И изобщо не е равна роклята, на места е по-дълга, другаде е по-къса. Абе нямам думи, все едно аз съм я правила. Добре, че майка ми има някакви шивашки умения. О, и си купих най-накрая цикламена свещ голяма. Тя майка ми изнамери в един магазин две по-малки светлозелени свещи с малко цикламено и мисля, че ще стане много хубаво. Дано, дано... Wink.
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2009, 12:35:01 »

Браво на теб. Свършила си почти всичко. Чесно казано и аз не мога да разчитам да "бъдещата половинка" за организацията и общо взето всичко сама правя.  pardon За роклята не се ядосвай, наистина е гадно а и като се замисля, че моята също е дадена за лек подгъв не зная какво ще получа.  crazy
Успех в организацията и бъди убедена, че всико ще е перфектно  smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 08, 2009, 13:44:06 »

Енигма - честита темичка и от мен. Сто човека да има, сто мнения ще чуеш или сто идиотщини. На мен например собствената ми майка държи да каним родителите на кумувете - те имали право на свои гости angry Все едно не съм го чула. В крайна сметка не можеш да угодиш на всички. А това преди всичко си е твоята сватба - колкото и да забравям човек все пак трябва да бъде и малко егоист.
Колкото за всичките недоразумения - те са задължителен елемент от всяка програма. Иначе ще ти е скучно и няма да имаш какво да разправяш. Желая ти приятна подготовка и стискам палци, в крайна сметка нещата да се подредят така, че на теб да ти харесва. Good luck
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines