Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:13:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ¤ Enigma ¤ - 30.05.2009 г.  (Прочетена 43566 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 16:42:25 »

Ей сладур, най-после и една темичка само за теб и твоя Важен Ден.
Честита тема и да я напълниш с много разкази за покупките и за приготовленията  kiss2 blum Wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 23:24:40 »

Енигма, честита темичка. С това което си показала до сега не се съмнявам че сватбата ти ще бъде прекрасна.Пожелавам ти приятни последни приготовлния и един вълнуващ и емоционален ден!
Успех give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #2 -: май 02, 2009, 23:26:18 »

 Bravo Ето, че и ти си имаш темичкаааа! Честито!

Нека тези последни приготовления оставян незабравим спомен у теб! Дано са безпроблемни и спокойни!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 03, 2009, 10:06:14 »

Енигма, честита темичка!!! Пожелавам ти успешни последни приготовления, да ти остане време, което да посветиш изцяло на себе си, усмивки и вълшебна сватба!
Чакаме разказче до къде си стигнала с приготовлениятаааа!!!
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 17:09:27 »

Честита темичка и от мен!
И аз да се включа към пожеланията за приятни последни приготовления и прекрасен и вълнуващ сватбен ден!
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2009, 17:22:44 »

Enigma :bravo:Честита темичка и от мен!
Пожелавам ти много слънце,попътен вятър и успешни последни седмици до Големия Ден! weddingday
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 03, 2009, 21:29:16 »

Мили момичета, трогнахте ме LOVING! Много ви благодаря за страхотните пожелания и че ще сте до мен през малкото време, което ми остава до сватбата yahoo! Stassi, благодаря ти за темичката give_rose! Тъкмо мислех да си лягам да спя, понеже съм много уморена, но желанието да включа компютъра надделя tease. Вчера бяхме с милото на сватба в Монтана, утрепахме се от път, но най-важното е, че споделих радостта на една от най-близките ми приятелки и усещането беше страхотно! Направо като се замислих, че скоро и аз ще съм на мястото на булката и ми стана едно такова хем приятно, хем притеснено. Хихи, особено голям кеф беше моментът с дългата делегация от коли и свиркането crazy. Иначе купихме преди няколко дена костюма на младоженеца, той все пак се наложи да е черен pardon. Но наистина се убедих, че тъмните цветове са много по-официални и подходящи за такъв случай. Ризата е бледо зелено, а вратовръзката е в черно и зелено. Много добра комбинация се получи. Само пътъците останаха да се купят, но те са по-лесни вече. Моя милост само остана бижута да си купи, аз съм си заплюла едни перли във Варна и сигурно тях ще си взема. Иначе ми останаха да направя бутониерите на гостите и късметчетата. Има още доста дребни нещица. Важното е, че големите покупки и организации са направени. Лошото е, че имам да уча за един труден изпит и ми е доста притеснено вече, дано ми стигне времето. Трябва и медицински да си направим. Ами лека-полека ще се подготвяме и дано всичко да е наред и както казвате да се получи един незабравим ден Wink.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 04, 2009, 09:58:11 »

Е, то наистина не останало много за пазарене. Полека лека ще се донатъкмите.
Аз чакам снимки, да не забравиш  blum. Рокля, мокля, всичко искам да видя  blum blum blum
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2009, 10:12:39 »

Ще сложа снимки, но след 7-ми май, защото си забравих кабела на фотоапарата във Варна. Но иначе си щракам смело с фотоапарата тук, така че снимки ще има колкото искате, чак може и да ви досадя tease. Хайде приятен ден, аз отивам да се трудя, че правим ремонт на апартамента и дългът ме зове blum.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 04, 2009, 11:01:37 »

¤ Enigma ¤ , честита темичка и успех с изпита и с ремонта. За сватбата, хич не се и съмнявам, по това, което съм чела от теб всичко ще е прекрасно. Много ми е любопитно да видя роклята, както за всяка рокля, де Girl_hide. А това, че обувките на младоженеца били по-лесната част- явно сте стандартен размер, на мен тази покупка ми беше най-радостната, тъй като "сорок последний" размер се намира особено трудно. Доколкото съм разбрала и твоето момче е пораснало, добре че крачето му е в разумни граници Wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #10 -: май 04, 2009, 12:45:41 »

Стискам палци за изпита, Енигма!

пебълс, а ако знаеш как ме разсмя с този номер обувки.
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 04, 2009, 16:29:50 »

  Честита темичка, мила Enigma. Желая ти много успех в довършиелните работи и изпита, както и много хубаво време в "ГОЛЕМИЯ ДЕН'!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 04, 2009, 17:19:01 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима сватба и много приятни последни приготовления! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 04, 2009, 22:08:13 »

Честита темичка ¤ Enigma ¤, нещата са ти прекрасни и сватбата ти ще е прекрасна, мисля да ти открадна текста за поканите-много ми допада, за изпита не се притеснявай и аз имам да уча за един семестриален и 2 държавни даже ама няма начин smile , пожелавам ти успех и много положителни мисли.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 04, 2009, 22:38:10 »

Благодаря за хубавите пожелания, отново ме заредихте с позитивна енергия  yahoo!
pebbles, моя хубавец неземен и той доста е пораснал на крака, ще търсим 46 номер  crazy
Cinderella, не се притеснявай, вземай смело текста, и аз го откраднах tease. А за изпита - каквото стане, но поне това ми е последният семестриален изпит в живота. След сватбата имам да уча за държавен изпит, но и той ще мине както всичко останало. Има и по-важни неща в живота Wink.
Благодаря ви отново за подкрепата и ви прегръщам всички LOVING!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines