Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:58:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vivianka - 30.05.09  (Прочетена 6992 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 31, 2009, 23:08:01 »

Мило младо семейство, мина и ай-хубавият ден в живота ви! Нека дните ви заедно от тук насетне да са също толкова щастливи и усмихнати, в хармония и любов! Нека всички ваши желания се превърнат в реалност!Честито!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 01, 2009, 11:04:06 »

Честито мили младоженци. Нека любовта и разбирателството винаги присъстват във семейния ви живот give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 01, 2009, 11:41:43 »

Честито мило семейство!
Пожелавам ви любов, търпение и разбирателство  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 01, 2009, 14:18:50 »

   Ч Е С Т И Т О   ! ! !  Sunshine
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 03, 2009, 20:56:33 »

Честито на младото семейство, слънчеви дни като семейство и все по-засилваща се любов!
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #20 -: юни 11, 2009, 08:55:10 »

Момичета, благодаря ви за хубавите пожелания.
Сватбата ни беше една невероятна приказка, за която дори и в мечтите си не съм си представяла, че ще бъде толкова прекрасно. Сутринта започна спокойно, до момента в който майка ми се върна с питките за сватбата - от поръчани големи сватбени и украсени  погачи, тя беше получила 4 обикновени питки и нахокване във фурната - Златната пещ и беше много разстроена. Това което получихме от тях за такъв повод беше една голяма смешка и подигравката, като беше ходено два пъти при тях,за да се уточняват погачите. Добре че вече съпругът ми danceg реагира спокойно и поръча от Унипек погачи - хората заслужават поздравления, защото в 11 часа бяха поръчани, а в 13,30 готови и много красиви. Пиша тези неща, защото наистина в този прекрасен ден нещо такова може да те разстрои много, но накрая всичко завърши с Happy End!
В 11,30 бях на фризьор и грим - до блока ми и в 12,40 дойдоха фотографът и видеооператора там, за да направим малко снимки.
Обличането на роклята беше голяма емоция, беше ми малко голяма, добре че си купих резервен сутиен, който пасна идеално и го сложих и така докато се суетях с обличането чухме колите отвън.
В момента в който си видях младоженеца пред блока и извиках от щастие и вълнение вече разбрах какво се случва и се скрих в стаята ти. Този миг ми се е запечатал, защото бях най-щастливото момиче на света, видяло своят принц!
Навън валеше потоп, но въобще не сме го усетили, тръгнахме към ритуалната - Красно село - там мибеше много весело, ритуала беше много хубав и докато се усетим вече бяхме господин и госпожа Петкови smile
Фотографа ни и видеооператора бяха разкошни, много ни отпуснаха и предразположиха и направихме много снимки, вече беше спряло да вали и докато гостите отидат до църквата - Свети Георги, ние се снимахме - в парка, на релсите на трамвая, качвахме се в трамвай, хората много ни се радваха и беше много романтично и лудо изживяване.
В църквата ритуала мина много хубаво, беше между 20-30 минути и там съща направихме много снимки.
Моята ная - добра приятелкасе беше погрижила за украсата в ресторанта, цветята, организирала балоните и когато влезнахме не можах да повярвам как е успяла д асътвори всичко, за което съм си мечтала като цветя. Цялата вечер беше приказна, не сме спряли да танцуваме, а от ресторанта изпълниха всичко което искахме - храната беше чудесна, обслужването на ниво, не сме имали проблеми. Исках цветята да са бели или розови - те се включват в куверта от  ресторанта и си исках да са рози и наистина бяха такива, имахме стойки с естествени цветя, специална маса за цветята и питките, а  цветните топки на нашата маса и украсата на колата, заедно с булченските букети бяха от моята приялка. С нея в четвъртъка преди сватбата ходихме на борсата да ги купим, за да си ги избера. Ще кача малко снимки в галерията, а после и албум ще направя.
Всички хора свързани с организацията направиха сватбата ни приказна и сего като си спомням за този ден сълзите ми напират в очите. Имам си най щастливият младоженец - и аз - най- щастливата булка.
Пожелавам такъв изпълнен с въления и емоции ден на всички, а след като се оженихме чувството между нас и любовта са още по-силни и хубави от преди
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines