Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 20:11:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на tonibonboni - 23.05.2009г.  (Прочетена 34407 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 16:32:19 »

Айде миличка, най-сетне и ти си имаш темичка...
Очаквам с нетърпение да споделиш всичко, около сватбата, приготовления, покупки  blum Wink smile
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:47:16 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 23:39:52 »

Тонибонбони, честита темичка и от мен!!!
очаквам подробен разказ на всичко,каквото си направила и подготвила за сватбата. tease
Успешна финална подготовка.
п.с.хвана ли те вече сватбената треска? blum
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 03, 2009, 17:06:08 »

Честита темичка,

как е подготовката? А адреналина?  bouncinggirl
Вече сте на финалната права-то не останало smile

Успешни довършителни работи и  слънчев,весел и вълшебен сватбен ден!
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 17:27:27 »

 yahooОще една бъдеща принцеса yahoo
Честита темичка!
Много,много късмет и усмивки @}->--С нетърпение очаквам да напълниш темичката си с разказчета и снимки и да пренесеш частичка от вълшебната атмосфера на идващите дни
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 04, 2009, 11:14:50 »

 yahoo Stassi, благодаря за темичката, мила!  @}->--Благодаря и на всички вас, момичета, за хубавите пожелания!!! give_rose
 Ами "предсватбената треска" май ме хвана вече, затова решихме да използваме почивните дни и да се откъснем за малко от цялата лудница в ежедневието и подготовката на сватбата. В момента се намирам в Доспат и връзката с интернет не е много добра, но ще се опитам да разкажа всико, което съм направила до момента.
 Всичко за ритуалната зала и църквата е платено, имаме си всички необходими аксесоари за ритуалите от ритуалната зала до ресторанта;
 Очакваме медицинските си, на 18.05 трябва да занесем попълнените декларации на Пиротска;
 уточнено е менюто в ресторанта, очаквам потвърждение от всички гости, за да наредим масите и да дадем последната бройка гости в ресторанта;
 Подаръчетата за гостите и тейбъл картичките са готови и грижливо подредени smile;
 За мен всичко е готово: имам си рокля от 2.04., но както писах моето момче знае за този форум и се притеснявам да кача снимки, тъй като искам да го изненадам в самия ден; взех си обувките от Mtyler и в момента ги разхождам smile ; имам си бельо и бижута, воалът ми е грижливо опънат; след празниците предстои да се обадя отново на фризьора ( моя позната) и гримьора-Станислав Анастасов-Слав. Преди това съм записала час за козметик в средата на май, а за последните два дни преди сватбата имам записани часове за релаксиращ масаж на лицето, маникюр, педикюр и ароматерапия.
 Младоженецът нещо не харесва вратовръзката си и е вероятно в последния момент ще я сменим, но иначе е готов с всичко останало. Той също раздвижва обувките си smile
 Халките ни са налични още от средата на месец февруари.
 Трябва да се чуем отново с оператора-Любомир Любенов, фотографа-Любомир Любенов и DJ-я-Петър Дянков, но предварително сме уговорили всички подробности. С кумата ми трябва да отидем да поръчаме букет, бутониера и украса за колата.
 Остават мнооого малки подробности,  give_rose предстоят ергенското и моминското ни парти, които се надявам да бъдат мноооого весели предвид приятелите ни!:))) За неговото чух, че ще бъде на 16.05., но той няма представа, мисля че и моето е организирано за тогава, тъй като момчетата и момичетата са в непрекъснат контакт, но това ще ви разкажа съвсем скоро.
Ами за друго засега не се сещам...ще пиша пак като се прибера в София.
 А...момичета, в една друга тема бях попитала дали някой знае за магазин, от който мога да наема наметка за сватбата? Мноооооооого се надявам времето ни да е много хубаво, но все пак искам да съм подготвена?!
До скоро, още веднъж много благодаря за вниманието и за темичката!
« Последна редакция: май 04, 2009, 11:20:29 от tonibonboni » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2009, 11:42:51 »

Ама вие сте почти готови  Bravo Bravo Bravo
Е, ще чакаме с нетърпение да разказваш после за партито  smile blum smile
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 04, 2009, 12:13:39 »

Честита темичка и от мен  Bravo
Желая ти леко преминаване на оставащите дни до голямото събитие  girl_wink
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2009, 17:20:19 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #9 -: май 04, 2009, 17:45:27 »

Честита ти темичка!
Желая ти весела и безпроблемна подготовка и незабравимо моминско парти!  danceg
Да пишеш как е минало и как се разивавт нещата при вас!
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 04, 2009, 21:04:48 »

Чак сега я видях тази тема.  girl_impossible
А Тони ти как си напреднала само с подготовката, браво на теб!  good
Личи си организацията!
Честита темичка и весели последни дни от подготовката!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 04, 2009, 21:46:58 »

Честита темичка и от мен tonibonboni пожелавам ти прекрасно моминско парти и стократно по прекрасна и вълнуваща сватба
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 05, 2009, 10:56:23 »

Честита темичка, tonibonboni! Еха, колко сте организирани, всичко почти сте си подготвили! Браво на вас! Весело изкарване на моминското парти и да разкажеш после как е минало blum!
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 07, 2009, 09:56:45 »

 Благодаря Ви, момичета! Вчера се прибрахме в София и днес пак на работа, но имам план.smile От днес започвам да прозвънявам гостите. Те са общо около 70 човека, а и повечето са по двойки, така че няма да е трудно. Трябва да се обадя и на козметика, фризьора, гримьора и маникюристката. С DJ-я трябва да направиме последни уточнения, записала съм му диск с предпочитани песни, а останалото оставям на него. Мисля обаче, че ще приключим навреме. Остават някакви малки и дребни неща, които си вървят нормално. Май ще имам проблем с украсата за ресторанта. Управителят ми каза, че от самия ресторант слагат цветя и свещи по масата, но не спомена нищо са цена. Предложи ни обаче балони с хелии и каза каква е тахната цена. Ние  не искаме балони. Та ако и украсата не влиза в куверта, то по-добре аз да си избера цветята и да си украся както на нас ни харесва. Все още чакам отговор на запитването, което им отправих.
« Последна редакция: май 07, 2009, 09:59:20 от tonibonboni » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #14 -: май 07, 2009, 11:58:47 »

Тони, в кой ресторатн ще сте? Защото описанието з аукрасата ми прилича на Централ Форум. Ако е така най-добре прочети темат аза ресторантите, че има доста разочаровани от тяхната "украса".
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines