Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:31:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на SylvieBG - 16.05.2009 г.  (Прочетена 18205 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 16:28:14 »

Е, наближи и твоят дългоочакван ден.
Тук можеш спокойно да споделиш какво си купила досега ( и със снимки да го потвърдиш! ) и да разберем какво остава за вършене до Големия Ден  blum Wink blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:47:40 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 19:53:50 »

Благодаря ви момичета, много сте мили!
Ами ние май сме почти готови. Е, останаха някои дребни неща за доуточняване като букета, бутониерите, украсата на колата, избрахме тортата и капарирахме стойката, на 11-ти трябва да я платим, трябва да доуточним и броя на гостите, които ще нощуват в хотел.
Честно казано вече почувствах предсватбената треска, а си представям как ще бъде последната седмица преди сватбата...
Трябва да си занеса и роклята да я стеснят, че покрай емоциите май съм поотслабнала. smile
На младоженеца пък трябва да му се скъси панталона от костюма, но за наш "голям късмет" сега през почивките, които толкова чакахме за да свършим останалите задачи, ни тръшна грип и двамата и само се моля да се оправим по-скоро, за да довършим успешно подготовката.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 02, 2009, 23:21:52 »

Силви, честита темичка мила! give_rose вече сте на финална права и щом сте почти готова, няма за какво да се притесняваш!Пожелавам ти едно вълнуващо прекарване на последните 2 седмици като мома  blum
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 03, 2009, 16:53:05 »

Да ти е честита темичката, SylvieBG .
Пожелавам ви един прекрасен и емоционален ден, в който всичко се случва така както вие сте си го мечтали  weddingday
Скорошно оздравяване, че много кофти преди сватбата sad Не се притеснявай, ще успеете с всички задачи навреме.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 03, 2009, 17:52:10 »

Айде и от мен ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА! Оздравявайте бързо! Good luck
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2009, 17:22:42 »

Честита темичка и от мен!Пожелавм ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 04, 2009, 21:44:13 »

Честита темичка и от мен SylvieBG  и приятни дни до финала   give_rose
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 05, 2009, 08:29:49 »

Благодаря ви момичета!

Всъщност, ние пооздравяхме вече и от вчера подготовката продължава с пълна сила, избрах си букета, цветята за украсата за колата и ресторанта, а също и бутониерите и гривните с цветя.
Между другото, като подавахме декларациите и плащахме таксата не ни поискаха имената и данните на свидетелите и сега се притеснявам и за това. В четвъртък ще се обадя да им ги дам, че кой знае кога ще се усетят за този пропуск.
Днес пък ще лепим етикети за вино и ракия на бутилките...изобщо 3 месеца тече организация, а все има какво още да се направи. smile
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 05, 2009, 09:49:44 »

Браво Силви, щом сте вече здравички, трескавата подготовка да продължава с пълна сила  yahoo.
Относно данните на кумовете, на мен ми искат копие на личните им карти, но на 11-ти /изрично ме предупредиха, по-рано да не им ги нося/, може и при вас да е така, но знам ли във всеки град май всяка институция си има собствено мнение. Аз се чудя ние кога да лепим етикетите, но май трябва да взема пример от теб и да действам, че в последните дни едва ли ще остане време.
Щастливи 11 момински дни, то нали толкова остана smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 05, 2009, 11:52:23 »

Честита темичка, SylvieBG! Пожелавам ти успех с подготовката и много приятни емоции! Всичко ще бъде наред, недей да се притесняваш излишно. Късмет и много щастие!
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 05, 2009, 20:50:44 »

ddddd, оказа се, че етикетите отнемат доста време, ние и днес не успяхме да приключим с тях, така че колкото по-рано ги налепите, толкова по-добре. Успех и на теб! smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 08, 2009, 11:30:54 »

Честита темичка мила, ама то съвсем май не е останало време до най-важния ден. стискам палци всичко да върви като по мед и масло и спокойни финални метри
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 08, 2009, 20:17:33 »

Наистина не остана време, и колкото по-малко остава, напрежението нараства. На работа е лудница, вкъщи също. Надявам се до 2-3 дни да приключа с работата и последните дни преди сватбата да я карам по-спокойно.
Моля се за хубаво време на 16-ти и за весела сватба. smile
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2009, 23:14:03 »

Ами да ти ударя и аз едно рамо в твоята темичка  Curtsey
Лудницата е наистина тотална, не само при теб, така че спокойно не си сама, а и кой знае колко ли ще се смеем на тези терзания и нерви, когато живот и здраве мине "Денят" smile
В молитвата за хубав и слънчев 16-ти май се включвам с две ръце и аз, а за веселбата не се съмнявам, че ще е на макс
« Последна редакция: май 08, 2009, 23:15:34 от ddddd » Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines