Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:56:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на angel4e - 30.05.2009 г.  (Прочетена 25025 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #15 -: май 05, 2009, 16:31:58 »

Аз опраделено съм за втория букет. Не харесвам нито гербери, нито лилиуми. лилиумите не ми допадат, защото са ми прекалето банални. То има ли абитуриент или булка без лилиум я в букета, я в косата.
Хризантемите са нежни и могат да се направят много красиви оронжировки. /не ми харесва варианта за сърце/  good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 05, 2009, 17:05:01 »

Ако позволите и аз да си дам мнението blushЛично аз харесвам букета с герберите-много е слънчев!Извинявай, но не си спомням да си споменавала какъв модел е роклата ти,понеже в някои списания дават съвети букета да съответства със стила на роклята :\Не, че подкрепям тази идея-просто си мисля,че герберите и лилиумите са си традиция,отиват на всякакъв тип рокли и са издържливи.
Въпреки всичко каквото и да избереш,незабравяй,че ще си приказна give_rose
« Последна редакция: май 05, 2009, 17:09:57 от Ani » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 05, 2009, 18:29:29 »

Роклята никъде не съм показвала.Сравнително семпла е и тя,разширява се чак от талията ми,седин обръч и цялата е покрита с дантела на лозови листенца.Там където се разширява има панделка в нещо като розов цвят.Понеже съм ниска,слаба,като цяло-"малка" и роклята е почти по мен си помислих,че герберите са твърде големи за ръцете ми,но мога да ги накара да вземат по-млади герберчета,за да стане по-малък букета
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #18 -: май 05, 2009, 20:20:19 »

ако харесваш гербери - то си има сорт мини гербери и са страшни сладурчета. Те ми харесват. Изглеждат като бебета гербери  blum
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 05, 2009, 22:48:40 »

Мила,щом има розов цвят в роклята ти можеш и герберчетата да си ги поръчаш в розово-нали има розови гербери :huh:и да речем да пуснат тук -там по някое листенце,което прилича на лозово.Само предлагам като идейка blush
« Последна редакция: май 05, 2009, 22:50:42 от Ani » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 06, 2009, 01:04:32 »

Миличка на мен букетчето с герберите ми харесва много,страшно е нежно и стилно.Стой просто супер изискано!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 12, 2009, 10:07:55 »

Взех си роклята.Вчера не исках да я съблека.Успокоиха ме ,че на 30 ще я нося колкото си искам ;)Оказа се ,че фризьорката никога не е слагала испански воал и много се чуди как да го захване,но и двете нямахме време за пробно.Вчера бях за кратко в Добрич за документите.Изкараха ми удостоверение за семейно положение за 1 мин. с 3 натискания на клавиатурата на компютъра.А когато отидохме да направим същото упражнение във Варна(годеника ми е с варненско гражданство) се оказа,че трябва да подадем молба и да чакаме 1 седмица,след което лично да си го получи.Що за глупости!Той категорично отказа да се занимава,при което изпаднах в паника,че не можем да се оженим.Навих го да подаде молбата пък после ще видим.Останаха балоните и...май това е.Не ви пускам снимки на нищо,защото вечер като се прибера не ми остава време да снимам и прехвърлям на компютъра.Така или иначе накрая резултата ще видите.Стискайте палци да не вали на 30-ти,защото мечтата ми е да сме на открито.Отначало дори щяхме да празнуваме  в градината на къщата ,в която живеем,защото има красив,голям двор.После сметнахме,че организацията ще ни натовари много и разходите ще са по-големи.Открихме хубаво ресторантче с красива градина.Масите трябва да са в тревата,затова не трябва да вали поне  ден преди сватбата.Нали ще стискате?
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 12, 2009, 13:02:06 »

angel4e, всички стискаме силно палци от 28 до 1 да са прекрасни топли дни!  good
Страхотно е, че празненството ще е на открито в тревичка, вече нямам търпение да дойде време да гледаме снимки  girl_wink

Успех с воала! Разгледайте някоя друга снимка в интернет и може и да намерите идея как да се закачи.
Активен
akselita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 12, 2009, 13:29:42 »

angel4e,честито за роклята,завиждам ти благородно  Bravo
Да те питам украса в ресторанта ще правиш ли?
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 12, 2009, 16:10:53 »

Купих си "нещо като хартия",ще сложа по средата на масата от нея,с дебелина около 15см,от единия край до другия(не знам дали ме разбра,ама ще видиш).Там ще наредя купички с вода,с плаващи свещи.Ако сватбата е на открито искам да "опаша"целия ресторант с тюл и балони,но затова трябва да изчакам до последно,за да разбера дали да го купувам.Ресторанта имал собствена украса,но още не съм я виждала.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 12, 2009, 16:15:21 »

Е, браво за роклята, сигурно си я чакала с голямо нетърпение!  А за 30-ти и аз се надявам да е слънчево, но като гледам времето напоследък, би трябвало да е топличко. Ще ти стискам палци, ама и ти ми стискай на мен на 30-ти, така със сигурност ще е хубаво времето yahoo! Идеите ти за украсата са много хубави! Успех!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 12, 2009, 16:15:37 »

Я,вижте!


* .jpg (74.23 KB, 768x576 - видяно 388 пъти.)
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 12, 2009, 16:19:43 »

Ехаа, това е много якооо Bravo! Браво на теб, много е оригинално. На всеки гост ли ще го давате?
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 12, 2009, 16:21:41 »

Angel4e, няма да вали, споко.Ще бъде прекрасен слънчев ден , вашият ангелски ден good  good  good
Исках да те питам има ли дървета в градината на ресторанта, защото те също биха могли да се украсят, подобно на колоните в нашето ресторантче Wink
Априческата уточни ли?Извинявай ако си писала give_rose
Успех мила good

А този вестник определено ще си го купя на 30-ти blum
« Последна редакция: май 12, 2009, 16:24:20 от valka27 » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 12, 2009, 16:22:37 »

Ха-ха!Браво на теб!Не се бях сещала.Направих го ей така,но идеята ти е страхотна.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines