Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:59:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на angel4e - 30.05.2009 г.  (Прочетена 25024 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2009, 16:07:59 »

Е, миличка, дойде време и за твоята темичка.
Ще чакаме с интерес да казваш докъде си стигнала и какво остава още за правене smile
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 02, 2009, 17:48:20 »

честита темичка!
Желая успешно приключване на подготовката и един прекрасен, незабравим и изпълнен с много положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 02, 2009, 20:09:56 »

Много ви благодаря!Толкова ми е напрегнато!Ами много неща не са готови.За роклята се обадиха,че уж е готова,но през седмицата ще ходя,защото я шият във Варна-Контеса.воала ще взема утре,защото го шиха в Търново.Днес си купих много интесени розички и два вида панделки за бутонери,веднага щом направя първата ще я публикувам за мнения.Балоните ще поръчвам от Търговище-не съм го свършила,букета не съм уточнила с магазина,прическата не съм обсъдила  с фризьорката,украса за колата(имам идея,но не съм купила материалите).Трябва да си изкарам медицинско и документ за семейно положение.А,етикетите са готови,но не са принтирани.И още два проблема,за които можете да помогнете-искам да имам малко тен на сватбата-живея в Поопово,а там екстри като солариум няма.Интересуват ме спрей кабини за тен във Варна-ако някой е пробвал да каже мнение.Второ-искам по масите на сватбата да сложа плаващи свещи в купички,пълни с вода.Такива купички струват от 5лв нагоре-знаете ли нещо  подобно за не повече от 1,50лв.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 02, 2009, 22:18:14 »

айде, миличка, стягай се blum
Да видиш на мен какво ми беше Wink , сигурна съм, че всичко ще е наред good
Аз съм в Сф и немога да ти дам много , много съвети, но да знаеш, че съм с теб give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 02, 2009, 23:10:28 »

Ангелче, честита темичка! Пожелавам ти леки и спокойни последни дни до сватбата и не се тревожи, сигурна съм че всичко ще бъде прекрасно! Успех миличка give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #5 -: май 02, 2009, 23:19:32 »

Честита темичка и от мен!

За купичките - май най-евтино може за 2-3лв.Ако говорим за тези тип мини аквариумче.С момичетата често сме го обсъждали това в "Дреболийки", но за 1,50 няма да намериш със сигурност, поне в София е така. Ако говорим за по-отворени купички, тогава е съвсем възможно да си намериш и под 1.50лв. Естествено в магазините за 1лв. поне аз от там ги гледам тези неща. има най-различни. Може пък да е по-евтино във Варна. Провери. Знам, че и в Метро има такива, но колко струват никаква идея нямам.

За тена - една позната ходи абсолютно и буквално оранжева на бала си от такава кабина, та не не ти препоръчвам. но всеки сам си преценява. Аз, лично, бих предпочела да съм по-бяла на сватбата си, отколкото оранжева. А за изкуствен тен с разни мазила - недей, защото остават следи по роклята и често е неравномерно. Малко отрицателни мнения, но споделям това, което съм виждала.
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 03, 2009, 11:09:10 »

Честита ти тема, angel4e   girl_wink!

Мога да дам сам съвет за тена... ако желаеш само лек тен, то имаш време да направиш 3-4 сесии в соларно студио във Варна. Аз също се замислях за спей тен, но ми казаха, че наистина особено в топли дни остава по ръбовете на дрехата. Въпреки, че съм против облъчване на кожата и аз ще мина малко на солариум за лек тен преди сватбата (не живея в Бг и съм бяла като сиренце все едно съм мома едва ли не от Ренесанса  Girl_hide).

Само веднъж съм ходила на солариум, за 2 сесии и то 5 и 10 минути и имах лек тен.

Успех с фоналните подготовки!  give_rose good
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 03, 2009, 18:18:18 »

angel4eЧестита темичка и от мен!Чесно да ти кажа и аз съм против спрейовете и кремовете за тен!Една моя колежка ходеше на такъв вид "оцветяване" и беше като морковче.А,колкото до кремовете,от собствен опит казвам,че оставят следи по дрехите и не се пере.За солариума мисля,че имаш време.Ако си по-беличка дават крем за по-бързо потъмняване.Но пък можеш и да си сложиш повече брокат-така няма да се личи,че си беличка.Още веднъж Успех Good luck
« Последна редакция: май 03, 2009, 18:23:31 от Ani » Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2009, 17:22:05 »

Честита темичка и от мен!Пожелавам ти една невероятно красива и незабравима свтатба! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 04, 2009, 21:53:55 »

angel4e, честита темичка! Пожелавам ти леки и спокойни последни дни до сватбата, всичко ще е наред и ще имаш своята невероятна приказка!
Активен
akselita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 05, 2009, 07:57:26 »

Ооо,angel4e,честита темичка и от мен!
Обратното броене започна  shock Така като гледам имаш още много неща да подготвяш,но ще се оправи всичко!Стискаме палци!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 05, 2009, 08:50:43 »

Много ви благодаря!Трогната съм от вниманието.Само не ме психирайте,че време не останало,защото съм крехка психически. :)Знам,че всичко ще се нареди,но ме обзема паника като пред приемен изпит.Взех си булото,толкова  е красиво,че искам навсякъде да ходя с него.Дано фризьорката го намести добре.Вчера обсъждахме букета,бях си харесала един  с гербери и лилиуми,но когато отидох в магазина ми се стори,че ще стане много голям,защото самите цветя са големи и се замислих за втория вариант-хризантеми.Пускам двата варианта-да кажете-искам изчистен,семпъл букет-като за рожден ден(те даже на букетите за рожден ден слагат зеленко и мрежи-не искам).


* Copy of buket.jpg (44.17 KB, 255x505 - видяно 409 пъти.)
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 05, 2009, 08:57:32 »

хризантемите ще бъдат  в различни цветове,за да стане шарен


* 6680363.jpg (14.95 KB, 316x237 - видяно 2715 пъти.)
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 05, 2009, 11:43:28 »

Честита темичка, angel4e! Не се притеснявай толкова, по-спокойно го давай и всичко ще си дойде на мястото Wink. А за букетите - двата са красиви, но аз лично клоня към първия с лилиуми и гербери. Вижда ми се по-тържествен и същевременно е както ти искаш да е, нежен и семпъл. Другото някак не ми се връзва за сватба. Но то си е твое решение, каквото избереш, все ще е хубаво good.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 05, 2009, 15:57:25 »

angel4e,честита темичка и от мен! Не се психирай, споко- предстои ти най-хубавият ден! heart
Пожелавам ти спокойствие, усмивки(ангелски) и хич не им обръщай внимание на индивидите  Blush ,за които си писала в една друга тема, защото няма смисъл!!!
За букетите- аз съм за лилиуми и гербери, ако нямат джувки и разни подобни ми се струва, че няма да е кой знае колко голям?! А като че ли е някак по-стилен... Незнам и аз!
Хайде, мила, успех, усмивки и най-прекрасната сватба!!!!!!!!!!
« Последна редакция: май 05, 2009, 18:03:21 от mucito » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines