Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:05:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2019  (Прочетена 76809 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: август 30, 2019, 08:59:18 »

Благодаря ви, че и вие ще си спомняте за Сияйна- Жулиета Гагарин Ф- ва. heart
Вече за много хора и събития от последните 15 години почнах да говоря в минало време, ама това е животът. Ще ми се да има и нещо за бъдеще, но някак си стоя в настоящето, по твърдоглава овнешка традиция Wink
Идва 22- ри и като по- дълъг почивен ден, много ми се иска, живот и здраве да отидем някъде. Приятелите от компанията са по въпроси и задачи ангажирани, но пък имаме предложение от братовчед ми да ходим заедно. Нямам идея накъде, не искам да е с дълго седене в кола, да има едно спане някъде и оттам да обикаляме наоколо.
Има време, сега първо другите неща и ремонта.
Хайде хубав ден! Влизам в стария режим на пазаруване в Кауфланд и обиколка на парка по сутрешни часове.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: август 30, 2019, 09:59:49 »

80 eвро, за да ядеш нещо си на тъмно.  Да ви споделя ли какво ми е мнението lol lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: август 30, 2019, 10:16:41 »

Привет!

Свекърва, много тъжно за котката... поне е изживяла живота си в хубава и обичаща я среда. Аз все повече се замислям (особено, когато санбернарката ни боледува) дали си струва да имаме домашни любимци след като животът им с нас е толкова кратък. Но съм на мнението, че си заслужава, заслужава си заради всички радости, които сме преживели с тях!

Али, и аз си помислих за пред кого е този вид на ястията, като най-вероятно ще ядем и с ръце  tease Може би само за снимките са ги нагласили  Wink

Иначе не е 80 евро, а 35, поне така пише на сайта. 300 лв. за вечеря би било наистина много!

Днес много ми се спи, вчера си легнахме по никое време, играхме игри на конзолата до два часа през нощта. Сама съм си виновна, ама хич не умея да губя и така цяла вечер докато наваксам.

Утре сме планирали един chill ден - ще отскочим до язовира, ще си вземем ядене и цял ден ще се излежаваме, ядем, плуваме - определено имам нужда от нищо правене, но приятно такова. А в неделя вече започват есенните ни задължения - ще пека чушки и ще правим лютеница.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: август 30, 2019, 10:17:12 »

Кажи, кажи!
Менюто е 5степенно, само да кажа. Избираш от- риба, вегетарианско, местно, българска кухня /май така бяха/. Ама порциите сигурна са като коктейлни хапки  tease , нали е гурме...
Извинявам се, Бубето е права- 8- евро е за 2ма човека, ама пак ми се вижда прекалено.
Като сме го подкарали на тъжни новини, днес е починала 9-годишната дъщеричка на Луис Енрике /треньор на Барса/. Много красиво дете, да почива в мир!
« Последна редакция: август 30, 2019, 10:22:09 от ratatui » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #184 -: август 30, 2019, 10:47:52 »

Свекърва, много съжалявам за котката sad много са мили животинките и после като си отидат е много тъжно sad поради тази причина и аз засега се въздърждам от домашен любимец, а и смятам, че в момента нямам капацитет да се грижа за животинка. Големият води кампания за куче, но аз се правя на приятно разсеяна, Мм е против.

Ужас, Рат, каква трагедия sad(

Аз тия дни не съм във форма, трябва да се стягам, че от другата седмица започва школото пак и трябва да влизаме рязко в рутина.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: август 30, 2019, 12:49:23 »

Щом е 8 евро няма какво да кажа. Ама за 80 щях да кажа да ги хвърли през прозореца, че ще има по голям шанс да отидат за нещо смислено.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #186 -: август 30, 2019, 14:14:33 »

Аз виждам 77лв. за човек от линка. За толкова ви каня вкъщи, хем с включено спане.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: август 30, 2019, 14:24:50 »

Аз виждам 77лв. за човек от линка. За толкова ви каня вкъщи, хем с включено спане.
След това минете и през нас. Предлагам и джакузи, както и био ябълки.  tease
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines