Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 25, 2018, 04:05:24

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде, време е за море!  (Прочетена 29107 пъти)

always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2357

Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 22, 2018, 14:22:40 »

Засега няма да го пускаме на ясла. Ще се гледаме още известно време...и аз не знам точно колко. Но на 2г със сигурност няма да е. Сборни групи, после ще дойде зимата и също не ми се иска. Не харесвам яслите и ще отлагаме, докато може.
Иначе тази, от която взимам кухнята я водят хубава. Като не сме се засилили да го пускаме и честно казано не съм се и интересувала повече.
Днес като ги гледах какви малки душички, лапнали бибероните и не знаят къде се намират, направо ми се плачеше.  sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2441

Mom of 2

Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 22, 2018, 16:33:48 »

Благодаря за хубавите пожелания! Нали сме в чужбина. Днес празнуваме скромно. Шампанско и торта, и пицария. А другата събота ще е партито с балони, торта и т.н.  good heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Публикации: 1829

25.08.2013 is the Big day!

Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: Вчера в 08:46:02 »

Добро утро!
Пропаднаха плановете за рождвния ден, сега се мислим къде да се разходим, след като шефа се аъбуди де. Снощи имахме гости, да гледаме мача. Ама аз си легнах рано рано с шефа.
Изгледах Прислужницата. Булче и аз цяло нощ го мислих, сънувах подобни щуротии... Сега ще чакам следващия а нетърпение. Аз си мисля, че нв го убиха Ник, а само го проатреляха, някак ако искаха да го убият поне 2 контролни в главата трябваше  pleasantry /много вкшъни гледам/.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: