Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:56:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 3 част  (Прочетена 132678 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 30, 2009, 12:55:05 »

Браво Kарол  Bravo Ще ми кажеш ли само следващата фаза на пълнолуние на 24-ти май в 14:12ч ли започва?! Че искам да проверя верен ли ми е календара  blum
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 30, 2009, 14:17:47 »

следва6тата фаза Герганче е много ама много скоро:01.05.2009, петък, 23:45 ч. - първа четвърт ;горе -долу 24 часа
Активен
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2009, 15:33:29 »


Иха!  Oh my ...
Тази диета на мен ми изглежда много добре момичета! Толкова добре, че дори дългият период не ме плаши... Само че ми се струва прекалено лесна! Изпробвал ли я е някой вече?! huhhuh.gif
Също така искам да ви споделя, че на мен ми се ще да сваля 10 килограма... Тези 18-25 кг ми се струват доста за мен... Някой има ли идея колко време трябва да я спазвам, за да сваля желаното тегло и да го запазя??? В смисъл може да сваля тези 10 кг за 2 месеца... и ако я спра на 60тия ден дали няма да си ги кача пак?...
Леле толкова объркано се изказах, че ако някой ми разбере тънката мисЛА  Bravo Направо си е като гатанка!  idea

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 30, 2009, 16:26:23 »

Aiya в диетата изрично е написано, че ако я спреш ще си върнеш старите килограми. Така че може би не е удачно да я спираш по средата.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 01, 2009, 08:38:51 »

Хайде и аз да се разпиша тук да следя темичката че живо ме интересува.
Изобщо не мога да пазя диети, не за друго, но май съм скарана с всякакъв тип ограничения.  pardon
Така че ще трябва да засиля дозата спорт още повече че съм абонирана в един клуб, който е съвсем близо и до вкъщи и до работата, така че е срамота да не ходя по-често...
Карол ти по 1 час дневно ли правиш спорт?
И аз май трябва да мина на този режим, но пусто с тая работа вечер се прибирам като парцал и нямам никакви сили за нищо.
Май ще се опитам вече в обедната почивка да ходя също.  blush
Иначе се записах и към една асоциация за био зеленчуци и плодове и сега готвя по-често вегетариански манджи за голяма радост на милото. Това определено помага вечер да не се нахварляме на разни висококалорични храни, от които само се трупа.
Та така засега съм 62,5 кг и ми се иска поне 5-6 кила до началото на юли да успея да сваля, за да си мина в нормата (1,69 м съм висока).  girl_wink
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 01, 2009, 11:23:12 »

Здравей Миналина ,аз си избрах един фитнес клуб на около 4 километра от нас ,та отивам до там и се връ6там пе6,а освен това ,там около 1 час комбинирам,кардио и тежести,даже си купих телефона на адидас който отчита колко време какви калории си изгорил ,показва нивото на натоварване и т.н ,за сега съм доволна !
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 01, 2009, 11:58:27 »

Леле, ти си герой!  good
А аз имам само улицата да пресека и съм там, голяма излагация от моя страна ше не ходя по-често.
И аз правя понякога сеанс от 1 час кардио + малко уреди (но не много признавам си), но нещо това ми е малко скучно, та когато мога ходя на курсовете по гимнастика (упражнения за дупе, корем, бедра) и на аеробика. Така е по-забавно намирам.  girl_wink
И правя по 10 мин сауна след всеки сеанс и хамам когато мога, не че се отслабва много от това, но поне е за отпускане. Така де, имам право на малко удоволствие след спорта.  girl_wink
Това за телефона не го знаех. Уредите обикновено отчитат колко калории си изубил, но тъй като всеки път ми се струва малко и реших да не има вярвам.  blum
А иначе трява май преди лятото да се наблегне малко на упражненията за мускули - при мене предимно за горната част от тялото - корема и ръцете. Там колкото и упражнения да правя досега все още не съм доволна от резултата.  sad
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 01, 2009, 12:39:32 »

Хайде и аз да се разпиша момичета минус още половин килограм съм yahoo.Мисля,че това темпо с което свалям е добре,до сватбата ще се получи желания резултат. blum
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 02, 2009, 12:16:32 »

Има ли някой на луна диета ?.....или пак сама 6те си диетувам?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 06, 2009, 01:17:06 »

Красавици хайде пак да се разпиша минус още едно килограмче. yahoo
Активен
kremmito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 09, 2009, 11:26:21 »

Разбира се Carol аз съм тук  smile , от началото на годината си правя един ден само на течности, резултатът наистина е добър, независимо че е само веднъж месечно, т.к. спазвам диетата единствено по време на пълнолуние, мисля че всяка седмица няма да мога да се справя  smile Мога да започна през фаза евентуално, но може би от другият месец  smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2009, 23:42:28 »

Момичета, да ви споделя аз с какво отслабвам или поне се надявам да сваля нежеланите 15 килограма sad

Първо: правя ниско въглехидратната диета, но слагам олио и сол в салатите и ям пушено месо, което също е солено. Така че не я спазвам съвсем точно.

Второ: започнах да пия хапчета за отслабване Лида. Пила съм ги преди няколко години и ефекта беше страхотен. С тях баща ми свали около 30кг и ги задържа.

Трето: Записах се на народни танци 2 пъти седмично. Хем ще науча някое хоро, хем и малко раздвижване. smile

Надявам се усилията ми да се увенчаят с успех и за 2 месеца да успея да вляза във форма smile
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 10, 2009, 00:01:30 »

Капризче, ти от кой сайт си поръча Лидата. И аз наскоро четох за нея, но се окзва, че имало и ментета.
От колко дни я пиеш?
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 10, 2009, 00:05:33 »

момичета аз да се оплача......тази седмица не съм правила лунна диета т.е днес,направо ми излезе от ума.....и сега ми е едно съвестнооооооооо,ама 6те я направя утре надявам се да има ефект
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2009, 11:03:27 »

Капризче, я кажи къде се поръчват и колко парички са?

Момичета на мен ми бяха казали за едни хапчета на билкова основа, но просто не мога да се сетя за името им. Топели подкожните мазнини и резултата бил суперски. Ама не мога да се изтърся в аптеката и да кажа ами търся едни хапчета.......
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines