Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:13:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 3 част  (Прочетена 132667 пъти)
 
MeryMery
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #165 -: март 09, 2013, 10:30:54 »

На сестра ми вече и дават захтин и масло,но това се случи едва след шестия месец.За боба и лещтата,да,трябва да се внимава.Те си ги позволяват не повече от веднъж седмично и то само един вид бобови.Грамажите също не са много големи,изключение се прави само с плодовете и зеленчуците,които могат да са повече.
На мен ми се струва строга,защото никога не съм била на диета,но пък започнах да ям само черен хляб,пълозърнеста паста и замених обикновения ориз с кафяв и се чувствам значително по-добре.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #166 -: март 09, 2013, 10:52:43 »

Попаднах на темата и да не подмина без да се изкажа... biggrin

В предната ми фирма всички (барабар с шефовете) бяха луди фенове на Зоната. Виждала съм резултата, наистина е зашеметяващ, лошото е, че си ходят навсякъде с кантарчето. Хубавото на тази диета е, че влияе и на здравословното положение т.е. хората се лекуват с нея. Майката на една колежка си е оправила хипертония с нея smile

Аз лично не съм особен фен на диетите, особено на строгите, защото почти винаги присъства йо-йо ефекта, който не е благоприятен нито за организма, нито за килограмите girl_impossible Веднъж съм се подлагала (след щатите като си бях донесла 12кг плюс от там) и след мъки близо една година си върнах килограмите като почнах да ям всичко, но навреме и в умерени количества! В периода на "мъки" съм пробвала и безвъглехидратната...файда нямаше, или поне не трайно. Да не говорим, че максимума, който постигнах за цялото това време бяха 5кг, не 12...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #167 -: март 09, 2013, 11:19:57 »

casky, права си, драстичните диети винаги дават йо-йо ефект, затова по-скоро трябва да се промени начина на хранене като цяло и да се включи спорт.
Аз не съм запозната със зоната, но пък също си меря порциите smile Много е полезно smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #168 -: март 09, 2013, 11:33:14 »

Ето малко инфо, има много в нета.
Хубавото при нея е, че можеш винаги да я прекъснеш като това не оказва влияние. Т.е. днес решаваш, че ще празнуваш и си хапваш, утре продължаваш smile Разбира се, няма да има ефект ако всеки ден празнуваш biggrin Аз лично ако някога ми се налага (дано не се случва) ще пробвам нея smile

http://www.zdravni.com/dieti/1121-dieta-zonata.html
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #169 -: март 09, 2013, 11:42:03 »

Хехе, значи моят начин на хранене се доближава, макар и да не си правя толкова сложни ястия Wink
Мда, важен принцип е ако "съгрешиш", да се върнеш възможно най-бързо към плана си.
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #170 -: март 13, 2013, 21:47:52 »

Аз сега съм на "Моно диета", за 5 дни свалих 3кг.Ще пиша след няколко дни за резултат. pleasantry
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #171 -: март 19, 2013, 14:06:00 »

Най-добрият и ефикасен начин за отслабване си остава добрата диета (умереното хранене) и спортните занимания ( бягане, плуване, тенис, фитнес и др.) Може да се прави и сауна или парна баня 1-2 пъти в седмицата. Много важното също е - да не се пропуска закуската сутрин и да не се консумира абсолютно никаква храна вечер след 18-19 ч. Може да добавите и хранителна добавка за редукцията (има голямо разнообразие по аптеките). Преди време бях публикувал правила за сигурно и трайно отслабване - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24496.0.html
« Последна редакция: март 19, 2013, 14:33:58 от stoyanov » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 19, 2013, 14:21:46 »

Аз сега съм на "Моно диета", за 5 дни свалих 3кг.Ще пиша след няколко дни за резултат. pleasantry

Какво представлява?
Не че бих я спазвала, 5 дни-3кг ми намирисва на "йо йо ефект", но наистина ми стана любопитно.
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #173 -: март 19, 2013, 23:08:43 »

Моно диета :

Първи ден - само варени картофи
Втори ден - само един зеленчук по избор
Трети ден - само кисело мляко
Четвърти ден - само един плод по избор
Пети ден - 3 до 5 варени яйца
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #174 -: март 20, 2013, 18:07:56 »

Моно диета :

Първи ден - само варени картофи
Втори ден - само един зеленчук по избор
Трети ден - само кисело мляко
Четвърти ден - само един плод по избор
Пети ден - 3 до 5 варени яйца

Добра диета, със сигурност ще се свалят килограми. smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #175 -: януари 17, 2014, 23:27:03 »

Според мен,Аткинс е много добра диета,но не трябва да се спазва прекалено дълго.Това е и единствената диета,която някога съм спазвала,тъй като нямаше ограничение на количеството храна blush
Моето мнение е,че не трябва да разчитате само на диети,трябва и спорт!Моя приятелка ходи на зумба,след 2-3 месеца просто си личеше ефектът.
Ако искате да сваляте,трябва кардио,иначе само с диета,килцата ще се върнат бързо.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #176 -: януари 19, 2014, 13:56:32 »

За тези, които желаят да премахнат излишните килограми, нека прочетат тази статия!  Успех!  good
Ето линк към статията - Как да отслабна и да се сдобия с желаното тяло
« Последна редакция: януари 19, 2014, 14:00:18 от stoyanov » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines