Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:09:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 3 част  (Прочетена 132960 пъти)
 
iva_dimitrova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #135 -: май 31, 2010, 17:06:37 »

Аз първа в темата, обаче съм в голяма драма. cray Не се харесвам в огледалото, знам че трябва да отслабна, при това около 15кг и пак не се вземам в ръце. Кажете вие как се самомотивирате за диети, спорт и всякакви начини за отслабване. girl_impossible

Здравей,

Има няколко начина за отслабване:
- Спортуване с качествени дието - но трябва да си заредена с голямо постоянство дълго време.
- Медикаменти за отслабване от рода на Липовон и т.н. - с тях можеш да отслабнеш бързо (въпрос на лично решение).

Успех от мен.

Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 31, 2010, 17:15:03 »

Тук не толерираме рекламирането на разни продукти. Имай го в предвид.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 31, 2010, 17:27:21 »

Здравей,

Има няколко начина за отслабване:
- Спортуване с качествени дието - но трябва да си заредена с голямо постоянство дълго време.
- Медикаменти за отслабване от рода на Липовон и т.н. - с тях можеш да отслабнеш бързо (въпрос на лично решение).

Успех от мен.



Някой пробвал ли е този продукт и може ли да сподели мнение? Също - откъде може да се закупи?
Активен
iva_dimitrova
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #138 -: май 31, 2010, 21:34:23 »

Тук не толерираме рекламирането на разни продукти. Имай го в предвид.


Извинявайте ако е прозвучало като реклама - просто дадох няколко идеи за отслабване с цел да помогна на хората в тази тема.

Поздрави на всички и успех! smile
Активен
ina_naumova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #139 -: юни 02, 2010, 11:25:22 »

Някой пробвал ли е този продукт и може ли да сподели мнение? Също - откъде може да се закупи?


Здравей,
А съм изпробвала лично този продукт и съм много доволна! Дано да не прозвучи като реклама, че гледам в предишните постове е имало забележка по този въпрос.

За мен ако искаш да отслабнеш с над 10 килограма си трябват медикаменти за отслабване. Или голямо усилие с тренировки и продължителни диети, но тука е замесен и метаболизма на човек и много други фактори.
Успех ти желая!


* ITforWeightLoss.jpg (43.01 KB, 283x424 - видяно 3799 пъти.)
« Последна редакция: юни 02, 2010, 11:31:27 от ina_naumova » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 16, 2010, 09:07:01 »

Здравейте! Искам да споделя моя опит.
Мразя думата диета и не знам как издържате на това. само мисълта за диета ме кара да се чувствам по-гладна и като свърша диетата какво правим, килограмите се качват. аз не съм я чела темата , сори, но ще ви кажа накратко аз как отслабнах.
Тъй като много се изморявах от работа един ден реших, че е време да по1на да тренирам, за да повдигна тонуса си. Нямах време за фитнес или някакъв стор. Купих си дъмбели и щвейцарска топка и започнах да тренирам, но така или иначе спортувах реших, че ще е добре да започна и да следя какво ям. Сега вече ми е начин на живот и така съм от 2г. Не съм мръднала от кантара. Всеки си мисли, че съм пазила диета не съм. СПОРТА ми помогна много , за да отслабна. Тренирах 6м. всеки ден по 30-45 мин. След това разредих тренировките, по 2-3 седмично. Сега тренирам в месеца 3-4 пъти, което е срам за мен, но още не мога да си почина от напрегнатата работа, но както и да е smile

Та има няколко правила.
1. Спортувайте, може да е 30 мин разходка някъде нвънка, но да има движение.
2. Вижте от коии продукти пълнеете и ги намалете, не казвам да се откажете от тях, за да не стане йо-йо.
3. Задължителна закуска (аз ям винаги или омлет, или варени яйца, домати, сиренце - да има белтъчини или мюсли с плодове и прясно мляко)
4. Задължително втора закуска, кисело мляко с плодове обикновенно боровинки,къпини,малини,ягодки. Аз си хапвам сладки млекца с различни плодове, кукита, разни гранулирани барове, не знам в БГ как му казват, които си имат и въглихидрати и са си калорични, но когато спортуваш няма проблем
5, Задължителен обяд - винаги ям месо или риба + зеленчуци всякакви
6. Задължителна закуска - пак нещо от гореизброените закуски
7. Задължителна вечеря - пак като обяда ( месото ,което ям е пилеко, телешко, което е супер богато на протеин и е най-изчистеното месо, пуешко и много рядко свинско)
След вечерята ям поне още два пъти ама все зеленцучи или плодове.
ако пропускаш ядене или просто ядеж веднъж на ден организмът ти се стресира, не знае кога ще получи храна отново и я складира под формата на мазнинки. Така че яжте редовно. Когато се хранех веднъж на ден бяха пълничка, когато запо1нах да ям редовно, всичко се оправи.
Не се лишавам от нищо, обичам бял шоколад, кукита мноооооооооооооого,кашкавал но ги ям не всеки ден. Картофи и ориз също не ми се отразяват добре, затова и тях рядко
Да не забравя пържено не ям, много рядко пак, просто сега като хапна нещо пържено се чудя как съм го яла преди и усещам мазнината как се стича.
Купувам си някой неща органик, защото иначе ме е страх да ям от нормалните:) Уж накратко...
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 04, 2010, 13:56:26 »

Хайде и аз да побутна темата  cray Момичета много съм отчаяна ! Днес си взимам готовата рокля, има един месец до сватбата, а вчера се оказа че съм напълняла с около 4-5 кг и което е по лошото килограмите си личат. За сега съм решила да пробвам с японската диета и да пия зелен чай.Също и правя упражнения  вкъщи за около 30 мин на ден. Ако някои също има идей за сваляне на  килограми (здравословно при възможност) за 1 месец ще се радвам да сподели!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 04, 2010, 16:52:31 »

Аз свалих 3-4кг за около седмица и половина с 90-дневната диета, лошото е че после свалих ощя кило и половина и спрях. Но поне е добро начало/
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #143 -: август 04, 2010, 19:48:32 »

Еllito, аз свалих 5 кг само със здравословно хранене и спорт. Не вярвам упражненията да помогнат много, най-много ги прави като добавка на друг спорт. Това, което аз правих  е 2-3 пъти седмично по 1 час плуване в басейн. Ако нямате басейн наблизо - пробвай да тичаш в парка или на улицата, най-добре сутрин. По-лек спорт не вярвам да има голям ефект. А можете като допълнение да идете няколко пъти на дискотека и няколко часа да танцувате диво, това помага  girl_wink А относно храненето - аз в началото спрях да ям сладки неща - шоколад, сладолед, бисквити, вафли и т.н. , както и тестени изделия като пица, хляб. Макарони ядох от време на време, но не много. Не смесвай месо с картофи или ориз и наблягай на по-лекото месо. Ти щом си на диета, сигурно ги правиш тези неща, но аз все пак да ги изброя smile Най-важното според мен е спорта, така ще се и чувстваш добре и тонизирана, а и на самата сватба ще имаш повече сили да се веселиш и танцуваш  girl_wink
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 05, 2010, 09:15:02 »

tsvetentse1 Благодаря много за съветите  give_rose Явно трябва да се взимам в ръце и  се надявам че за месец не е мисията невъзможна да се свалят 4-5 кг.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #145 -: август 06, 2010, 12:19:36 »

Ellito, ще се справиш! До някъде отслабването е и на психическа основа - има хора, които си втълпяват, че не могат да отслабнат и наистина не става. Просто вярвай в себе си и бъди постоянна този месец и ще се справиш повече от страхотно!  good
Активен
BulkaBeglec
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #146 -: ноември 10, 2010, 00:15:37 »

Препоръчвам книгите "Сила за живот" на Харви Даймънд, това не е диета, а начин на живот. Нещата са обяснени много просто и логично. Ако се замислите, откривате, че има резон в целия метод за хранене smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #147 -: ноември 14, 2010, 15:21:12 »

Аз започнах "предсватбеното" слабеене, т.е. проправям си пътя към него  blush Записах се на фитнес, идеята ми беше да ходя по 3 пъти в седмица, но засега едвам с 2 пъти смогвам  beating Иначе изключвам сладкото, тесто, ориз, картофи, газирано. Искам до около Нова Година да ги няма към 6-7 кг поне, дано стане  huhhuh.gif
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #148 -: март 14, 2011, 23:29:06 »

Сега ще ви кажа нещо, което и аз не подозирах, че е възможно до скоро. Свалих 10 кг от теглото си само от смяната на дневния си режим и малко упражнения вкъщи. Целта ми е още към 3-4 до 5 в най-добрия случай. Всичко е до психическа нагласа, ако си се настроил, че ти предстои глад и лишения, нищо няма да се получи. Трябва да се радваме на живота и да опитваме от вкуса му, а храненето е преди всичко удоволствие.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #149 -: март 15, 2011, 09:20:26 »

Юле, казваш смяна на дневния режим, но нищо повече. Какъв режим? Какво промени?

Аз намалих от около месец наполовина храната, хляба, движа се уж повече, ама нищо. Време за спорт не намирам, работя в офис. Единственото, което малко даде ефект е, че спрях да ям през деня и не ми се подува стомаха, ама нищо повече. Ни кила, ни нищо.  sad sad sad
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines