Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:14:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Огромни благодарности към Скай Уей!  (Прочетена 3926 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« -: април 28, 2009, 22:14:33 »

Искаме да изкажем възхищението си от професионализма и коректността на екипа на х-л Скай Уей, кв. Симеоново! Те спомогнаха нашето сватбено тържество на 25.04.2009 г. да се превърне в наистина незабравимо и прекрасно изживяване!
По време на цялата подготовка разчитахме на помощта на Моника Стоянова от маркетинг отдела на хотела, която нито за миг не изгуби търпение и остана позитивно настроена към всеки детайл. А в самия ден всичко беше на страхотно ниво и дори надмина нашите очаквания! Сервитьорите бяха любезни, отзивчиви и невероятно бързи. Всичките ни гости бяха очаровани от приятната и изискана обстановка.
Като комплимент от хотела получихме уелкъм дринк, който едновременно постопли гостите и ги настрои за предстоящата веселба. Страхотно беше, че разполагахме безплатно и с апартамент за нощта на празненството, който ни накара да се почувстваме като най-важните гости на хотела.
Професионализъм и коректност са думите, които най-точно описват Скай Уей.

Мария и Стефан
« Последна редакция: април 28, 2009, 22:16:07 от Josepha » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #1 -: май 13, 2009, 14:01:16 »

Josepha,
Да смятаме ли, че останалите хора (видео, фото и Dj), които се грижеха за вашата сватба не са си свършили работата след като не сте ги споменали?  crazy
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 14, 2009, 09:31:40 »

Аааа, не, не, не, не!
В никакъв случай не съм имала подобно нещо предвид.
Понеже темата за диджеи, фотографи и оператори винаги е била ожесточено коментирана и много често се е стигало до това да се трият мнения, да се заключват теми, а и често съм била в центъра на големи спорове, затова реших да се въздържа от подобни изказвания точно тук, пък и много ще "оспамя" темата. Въпреки че си похвалих оператора, който напълно го заслужава.  Bravo
Много се чудих дали да продължавам с хвалбите - не исках да звуча твърде самодоволно  pleasantry, но щом постинга ми изглежда недовършен:
Разбира се, че диджея ни си свърши перфектно работата. Аз честно казано малко съжалявам, че му дадох списък с песни, защото се оказа, че когато той избираше музиката дансинга се пълнеше. А на моите парчета никой не ставаше  да танцува shok Малко съм виновна пред него - трябваше да оставя човекът, да си свърши работата  pleasantry  Най-много му се кефех на това, че се държа така, както очаквахме - премерено, без подвиквания, простотии и тъпи шегички. Постоянно следеше настроенията в залата и много умело подбираше музиката
Румене, благодарим ти!!!!  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo
Аааа, да не забравя и нещо много, много важно - беше донесъл специален вокален пулт, за да може младоженеца да си осъществи изненадата, която беше подготвил - да изсвири на китара и да изпее три парчета. Това беше голем жест от негова страна!
« Последна редакция: май 14, 2009, 10:02:43 от Josepha » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines