Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:39:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pepina83- 16.05.2009г.  (Прочетена 27574 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: април 28, 2009, 17:00:39 »

Миличка, почти не остана и до твоята сватба. Хайде разкажи как вървят нещата и как се чувстваш малко преди големия ден!  Сватбаааа
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 28, 2009, 23:51:38 »

Пепина, честита темичка и от мен..още една пловдивска булчица..
Хайде разказвай как вървят нещата, последните приготовления..?
П.С.хайдеее повеждай крак и ние след теб..нали ти си първата за летния сезон? blush
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 29, 2009, 11:30:47 »

 danceg danceg danceg имам си и аз темичка........голямо благодаря на Капризче, а също и на Kristinka   give_rose
Момичета, наистина малко остана. Тези дни извадихме медицинските, платихме си тортата, доуточнихме часовете с оператора, остана да се видим с фотографа и DJ. Уточнихме броя на гостите - 139 човека, в началото на май ще отидем до ресторанта да си изберем меню и да разпределим гостите по масите. Цялата подготовка мина през моите ръце и вече много се вълнувам какво ще се получи на самия ден. Ще пиша пак, когато свършим някоя задача.....
Благодаря на всички момичета, които са ми помагали с информация и идеи   give_rose  give_rose  give_rose  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 29, 2009, 11:34:05 »

Честита темичка Пепина, и при теб остана много малко до заветния ден.Ще чакаме да разказваш и показваш всичко  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 29, 2009, 13:19:10 »

Честита темичка и от мен  girl_wink с интерес ще я следя, винаги има какво да научиш от тези, които са минали по този път преди теб  smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 29, 2009, 13:42:24 »

danceg danceg danceg имам си и аз темичка........голямо благодаря на Капризче, а също и на Kristinka   give_rose

Няма за какво миличка. Обаче ти обещай да запълниш темата със снимки и разказче за това как се чувстваш преди големия ден, как е бъдещия младоженец и всичко което се сетиш че би искала да споделиш с нас. Целувки и приятна подготовка!  give_rose give_rose give_rose
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 29, 2009, 14:52:24 »

 Пепина, честита темичка и от мен!  danceg Всичко изглежда почти готово.  smile Желая ти успех. Аз съм много малко след теб, но ми е интересно да следя подготовката на всички Ви  Bravo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 29, 2009, 15:14:19 »

Пепина, честита темичка!
Дано и при теб нещата се нареждат както трябва и на самия ден да няма по-щастлива и прекрасна булка от теб!!! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2009, 16:11:40 »

Честита темичка pepina83 останало много малко, пожелавам ти приятни, спокойни дни до финала и един прекрасен слънчев ден, който ще постави началото на много слънце и любов в семейния ви живот.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2009, 17:52:26 »

 :bravo:И аз да честитя новата темичка Bravo
Казваш,че самичка организираш цялата подготовка-ние с мойто слънце оформихме и подготвихме цялата сватба сам-сами,накрая радостта и вълнението ти ще са двойни.Първо,защото знаеш,че си се справила блестящо и второ, защото вече ще си Госпожа!!! give_rose
Събирай сили и нерви,че точно последните дни са най-натоварени! ;)И стискам палци всичко да върви по вода good
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 29, 2009, 21:55:22 »

pepina83 , честита темичка и от мен!!!
Като току-що омъжена жена искам да ти кажа да направиш всичко възможно в твоя ден да бъдеш максимално спокойна и отпусната, за да изживееш всеки един миг!!!
Повярвай ми - имам чувството, че диджея беше успял да пусне едва 5-6 песни от влизането ни в ресторанта и дойде реда на рязането на тортата....Часът вече беше почти 12:30 pleasantry  pleasantry  pleasantry
Всичко минава с шеметна бързина, не усетих как бяха минали цели 5 часа!!!
Усещането е вълшебно и ще го усетиш с пълна сила, щом заедно с теб е и любовта  give_rose
Успех!!!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 30, 2009, 07:41:45 »

Пепина порових в галерията ти и много ми хареса възглавничката за халки. ще споделиш ли от къде и каква е цената, ако не те затруднявам  give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 30, 2009, 09:01:34 »

Благодаря на всички за подкрепата и съветите  10x yea
Снощи попълнихме декларациите за дома - ще взема неговата фамилия, което за мен е гордост и уважение към него, винаги съм искала да сме с една фамилия и съм   danceg
anbibian, възглавничката за халките е от едно пловдивско магазинче - Магика - жената там ми направи украсата за чашите,шампанското,свещите..... и още неща. Цената е 12лв
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 30, 2009, 09:09:40 »

Пепина, честита темичка!  good
Много са красиви и в тон всичките ви нещица! Жалко, че си в Пловдив, сигурно и аз като Анбибиан, щях да изтърча да направи и на нас тази дама, възглавничка.  Girl_hide
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 30, 2009, 11:51:21 »

Благодаря на всички за подкрепата и съветите  10x yea
Снощи попълнихме декларациите за дома - ще взема неговата фамилия, което за мен е гордост и уважение към него, винаги съм искала да сме с една фамилия и съм   danceg
anbibian, възглавничката за халките е от едно пловдивско магазинче - Магика - жената там ми направи украсата за чашите,шампанското,свещите..... и още неща. Цената е 12лв
аз точно такава исках, ама като не намерих поръчах една от манистото с идея после да я доукрасим
ама първо да я взема и тогава ще реша какво да правя с нея  pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines