Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:45:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pepina83- 16.05.2009г.  (Прочетена 27514 пъти)
 
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 17, 2009, 08:33:05 »

Мило семейство, желая ви много любов, за да е пълноценен животът ви! Достатъчно изпитания, за да ви поддържат силни! Много приятни изненади, за да се запази тръпката! Достатъчно добри приятели, за да ви дават спокойствие и подкрепа! Решителност, за да бъде всеки следващ ден от семейния ви живот по-хубав от предишния! Честито! Бъдете щастливи! heart give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 17, 2009, 08:58:32 »

4естито на младото семейство!!! желая ви много лзбов,разбирателство и семейно щастие!!! heart
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 17, 2009, 10:54:43 »

Обичащо се семейство, нека щастието винаги да е кацнало на вашите рамена и бди над спокойния ви живот, изпълнен с много детска глъч и общи мечти!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 17, 2009, 11:03:13 »

Честито, мило семейство! Пожелавам ви много любов и щастие, бъдете винаги един до друг в добри и трудни моменти, гледайте в една посока! И разбира се, за да е пълно щастието- здрави дечица!!!
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 17, 2009, 15:32:33 »

Честито на младото семейство,
да сте живи и здрави, все толкова влюбени и попътен вятър в семейния живот!
 nazdrave
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 18, 2009, 08:14:35 »

Благодаря от сърце на всички за поздравленията   give_rose

Влизам за малко, утре ще разказвам подробно - само да кажа, че денят мина точно както си го представях - хубаво време, много приятели и роднини, весело настроение, без гафове, страхотна организация, всеки детайл от украсата и цветята беше точно това, което си представях. Бях много спокойна и постоянно усмихната, танцувах през цялото време............ утре ще напиша един по-подробен разказ за нашата     weddingday
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 18, 2009, 08:36:16 »

 ЧЕСТИТО! Желая Ви мнооооооооого щастие! Радвам се за това, че твоят ден е бил толкова красив и изпълнен с емоции. Чакам с нетърпение да разкажеш подробно за всичко!:)
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 18, 2009, 09:19:33 »

ЧЕСТИТО, мило семейство! Желая ви дълги години да сте влюбени, много щастливи и търпеливи! Много се радвам, че всичко е било както сте искали  Bravo Чакам с нетърпение снимки и подробен разказ   give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 18, 2009, 10:35:28 »

Честито на младото семейство, пожелавам ви само красиви моменти от тук на татък и да не се плашите от трудностите, а да ги преодолявате с любов и разбирателство  twohearts

Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 18, 2009, 11:41:50 »

Честито на новото семейство
 weddingday
Да сте живи и здрави и много много да се обичате!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 18, 2009, 12:02:23 »

Честито на младото семейство!!! Bravo Браво за страхотната организация и много се радвам, че си доволна от сватбата. Желая ви само хубави емоции от тук на татък, здраве и много дечица  blum
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 20, 2009, 10:39:43 »

Имам малко свободно време и реших да ви разкажа как премина сватбения ден  danceg
Сутринта станах рано и се приготвих да ходим с кумата на фризьор. Прическата ми отне 2 часа и след това грим - до 12,30ч бях готова - и като се погледнах в огледалото, направо не се познах, но останах много доволна. Брат ми дойде да ме вземе с колата и ме подмина  funnytooth - не ме познал. Прибрахме се в къщи и гостите започнаха да идват. Моите приятелки ме облякоха и фотографа започна да ми прави фотосесия - тук е време да му благодаря, защото е най-лъчезарния фотограф, който съм виждала и всички са очаровани от него - това е Димитър Яков  good
И не мина много време и чухме гайдите /кумовете ни живеят над нас/, сърчицето ми затупка и зачаках. След малко се чу музика и пред нашата врата - аз се кискам и незнам какво става. Разбиха вратата и хопппп моето момче влезна. Започна да търси обувката, а тя беше в един голям балон, пълен с около 30 малки балончета - с леки намеци я намери - пукна балона и тя се показа  yahoo
Време направо летеше - подписахме /така и не се разбра кой настъпи пръв/ и вече съм госпожа  bouncinggirl
В църквата попът беше страшен - разсмиваше ни и мен постоянно ме напушваше смях  blum
После пак направихме фотосесия - лягахме в едни треви, крихме се зад дървета, целувахме се на влаковите линии..... супер беше.  girl_wink
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 20, 2009, 11:12:27 »

В ресторанта времето също мина много бързо - имаше много танци, смях и веселие. Към 1,30 си тръгнахме, че бяхме вече поизморени. Всичките ни гости са много доволни и щастливи. Нямаше нито един гаф, нищо забравено или объркано - просто перфектно. На самия ден бях много спокойна и усмихната, наслаждавах се на момента......... снимки също ще пусна тези дни, фотографа преди малко се обади, че са готови. yahoo  yahoo  yahoo
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 20, 2009, 12:24:20 »

pepina83, поздравления за страхотно преминалия ден и много щастливи и весели годишнини!
Много вълнуващо звучи разказът ти, сигурно емоцията е била невероятна good
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 20, 2009, 21:42:32 »

pepina 83, много се радвам за страхотния свтбен ден, който сте изживели! Bravo И най-важното е, че не си била притеснена, а просто си се веселила от сърце! Дано и за напред животът ви да е такъв - весел и изпълнен с незабравими позитивни емоции!
И...с огромен интерес чакаме снимки от незабравимото събитие... Wink blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines