Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:40:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите коремчета и.......сутиенчета 2 част  (Прочетена 152449 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: ноември 18, 2009, 11:01:42 »

pleasure Доживяхме да видим и твойто коремче в таз темичка  tease Има си го вече и си личи, много е сладурско, а за цял ръст мисля, че ще се види бе, като го подчертаеш с ръка  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: ноември 18, 2009, 11:03:23 »

pleasure-че, ние не бързаме, ама никак. А с материала бързо се напредва.....хихихи....а и въображение не ни липсва.... blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: ноември 18, 2009, 11:19:25 »

pleasure-че, ние не бързаме, ама никак. А с материала бързо се напредва.....хихихи....а и въображение не ни липсва.... blum


Оооо колко бързо се напредва само  blum
Моя корем ми прави впечатление че расте точно на периоди, изведнъж дръпне напред и порастне рязко и после край...така си държи доста време и послед пак - хоп изведнъж...сега си гледампоследните снимки качени, ми то няма никаква разлика до момента  Wink А точно мисля 23-24г.с. както имах коремче като на Плежър изведнъж - фууу и изкочи напред като футболна топка  blum Сега е в период на затишие, чакам го да видя до кога  Wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #273 -: ноември 18, 2009, 11:51:33 »

pleasure много сладурско малко коремче си имаш- след няколко седмици вече и ще се вижда доста по- ясно не се тревожи  girl_wink
Gerganche още другата седмица ще видиш, че ти е пораснало още коремчето, а след 2 да не говорим  girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: ноември 18, 2009, 12:04:08 »

pleasure много сладурско малко коремче си имаш- след няколко седмици вече и ще се вижда доста по- ясно не се тревожи  girl_wink
Ооооо, никак не съм се разтревожила, повярвай smile Напротив добре си ми е така, компактно :girlhide:не се тормозим взаимно, още не си тежим...еееекстра си ни е Wink А после....еми ще му мислим huhhuh.gif
« Последна редакция: ноември 18, 2009, 13:36:06 от pleasure » Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #275 -: ноември 19, 2009, 13:14:23 »

Момичета хайде и аз да ви сложа малко нови снимки на коремчето  Girl_hide http://veselyshko.snimka.bg/other/koremche.431688.16023350- оттук нататък са от 32 г.с. и 6 дни и 33 г.с. и 3 дни  Girl_hide
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 19, 2009, 13:23:33 »

Веселушкооо , много си хубава, така ти отива коремчето  yahoo Радвам се че показа снимчици пиле. Наистина си много хубава  pqz
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 19, 2009, 13:30:31 »

veselyshko, хихихи много е сладурски корема, като глътнала глобусче.  blum
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: ноември 19, 2009, 13:35:33 »

Дааа,много симпатично коремче,веселушко изглеждаш страхотно.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #279 -: ноември 19, 2009, 16:14:25 »

Благодаря ви сладурки мои  heart heart heart Както казва мъжо- ако падна по корем съм щяла да се топна и да отскоча наобратно  girl_wink В 8-я м. вече коремчето расте с по- бързи обороти  girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: ноември 19, 2009, 17:27:08 »

Както казва мъжо- ако падна по корем съм щяла да се топна и да отскоча наобратно  girl_wink В 8-я м. вече коремчето расте с по- бързи обороти  girl_wink
[/quote
Хахах..това в мноо сладко:)
Прекрасна си... give_rose give_rose give_rose @}->--ама много хубава.Направи си снимки, за да покажеш на "коремчето", колко пракрасна си била, когато сте си ходили все още комплект:)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #281 -: ноември 19, 2009, 19:59:44 »

Бре, то много готино било човек да е бременен. Кви сте ми Убавици всички  Bravo Bravo Bravo
Яко ме амбицирате и аз се докарам до това положение  good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: ноември 20, 2009, 11:06:44 »

Вчера видях тук снимки на Вероника, които тя обаче явно нещо е размислила и е махнала, но не ми е това мисълта де.Мислех вчера да пиша, но се замотах give_rose
Исках да кажа само "Вер (много ми харесва това обръщение въпреки, че риза трябва за него май) ти си ми примерът за най-ухилена, жизнерадостна и положтелно настроена бъдеща мама"
Целувки на теб и прекрасното коремче...... give_rose give_rose give_rose
Много ти се радвам една такава положителна и изкряща... kiss2
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #283 -: ноември 20, 2009, 17:19:19 »

pleasure благодаря ти миличка  heart give_rose Ама и ти да се снимаш повечеко ей  girl_wink
inaxastra  значи и теб ще те чакаме скоро в тази темичка  girl_wink
Аз също вчера видях снимки на Вероника тук и исках да кажа, че изглежда много хубаво- такава лъчезарна и усмихната  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: ноември 21, 2009, 11:29:08 »

pleasure veselyshko Благодаря ви за хубавите думи  give_rose Изтрих снимките щото съм ужасна  tease
Като се харесам на някоя тогава ще се покажа  blum

Така аз влизам с едно предложение към "коремчетата". Нали съм си кукумицин  insane и все ги измислям едни, а сега на всичкото отгоре ме заливат Коледни чувства и емоции  Christmas tree - нищо че тук нищо още Коледно няма  pardon та имам едно предложение  -тип забавление  tease
Като влезе декември и започнем с украсата на дома може да си направим едни хубави снимки с украсеното от нас коремче на тема "Коледа и коремчето на мама" -така ще се забавляваме и ще създадем чудесна атмосфера из форума  elf5
Ще си направим друга тема за целта и ще слагаме снимки на коремче дали вързани с някой герлянд, дали снимани пред елхата, дали в някой мол пред чудната украса и разни такива -ще е много гот  tease, а после вие ще имате страхотен спомен от "бременната Коледа"  pardon
Искам да вмъкна, че това няма да е конкурс  nea - това ще е една коледна тема за забавление и настроение  danceg
Какво мислите? Само не ме взимайте за куку - обичам да ми е забавно, нищо че приличам на прасенце
« Последна редакция: ноември 21, 2009, 11:31:40 от Вероника » Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines