Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:51:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Табелка за дома на новото семейство?  (Прочетена 97086 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 20, 2009, 00:16:03 »

Кате, много добре се е получило с тази форма.  Bravo good
Аз имам един въпрос - как се закрепват табелките към вратата и има ли значение дали тя е дървена или метална (вратата)?  Girl_hide
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 20, 2009, 11:07:16 »

Аз имам един въпрос - как се закрепват табелките към вратата и има ли значение дали тя е дървена или метална (вратата)?  Girl_hide

И аз се интересувам от това как се закрепват? Лепят ли се с нещо или се дупчи  huhhuh.gif
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 20, 2009, 11:07:50 »

Миме, аз нашата (метална върху блиндирана врата) я залепих с няколко капки каникулит Girl_hide Държи здраво, а хем ако решите някога да я сменяте лесно се маха и не оставя дупки по вратата


* DSC01033.JPG (40.78 KB, 328x437 - видяно 6008 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 20, 2009, 11:21:16 »

Нашата е с двойно лепещо тиксо !!!!!! на самата табелка си бяха сложили такова и ака я залепих,до сега не е мръднала ето я:

живот и здраве ще я сменяме хи хи хи  yahoo


* Photo-0086.jpg (62.27 KB, 800x600 - видяно 1101 пъти.)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 20, 2009, 11:32:43 »

Ние понеже сме на квартира и това се чудех как да се закрепи, за да може после да я махнем. Дори и да не я ползваме после, поне да не остава в наследство.  pardon
От толкова време се каня да поръчам табелка, но все се чудя каква и все отлагам.  Girl_hide Поне знам къде в Младост правят наблизо, даже на 2 места видях, че има, така че се надявам скоро да се наканя и да се похваля с табелка. Мисля да напиша не само фамилията, а и имената на трима ни, но дали няма да стане много дълго.  crazy Все си намирам някоя чуденка май.  girl_impossible tease
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 20, 2009, 11:34:37 »

точно за това имах впредвид, че ще я сменям Мими !! живот и здраве като се роди малката, под нашите имена ще напишем и нейното !!!!!!  yahoo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 04, 2009, 12:02:29 »

Благодаря ви момичета.Радвам се че ви е харесала.
Нашата табелка беше с лепило отзат. Махнахме лепенката и я залепихме.
« Последна редакция: март 04, 2009, 12:04:05 от katya_79 » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #97 -: август 11, 2009, 10:07:51 »

Ние си порйчахме нашета табелка и сега до 5 дни трябва да е готова!Вече нямам търпение!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 19, 2009, 15:16:58 »

Хайде Рубин, пусни снимчица на вашата табелка да я видим!  smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 20, 2009, 15:26:00 »

Всяка фирма занимаваща се с реклама може да ви направи по ваш модел каквато искате табела  Wink Има машина , която реже всичко от всякакъв материал give_rose Моят мъж има такава фирма и затова смея да твърдя Wink Чак се засрамих, че не сме си сложили на нашата врата още  blush макар да сме под наем. Тези дни ще измисля дизайн и ще спретна и това  good girl_wink
Ама пускайте повече снимчици , да давате идеи и да се радваме на вашите красоти  tease
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 20, 2009, 17:57:46 »

Пу за мен тогава Girl_hide
 Отдавна се каня да ви разкажа как ни изненадаха кумата и шаферката след сватбата. smile Тъкмо преди да тръгнем на медения месец, аз бързах да се прибера след среща с тях, за да достегнем багажериите с милото. Прибрах се аз и след 2-3 часа цъфна мойта миличка кума Ralibali съвсем ненадейно с ей тази сладурчеста калинка. smile И двамата с милото много се зарадвахме на жеста, защото си нямахме табелка за нашето ново семейство, а аз даже смятах собственоръчно да я рисувам дъра бъра... Ама от тази по-прекрасна няма как да я направя.
smile


Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #101 -: август 20, 2009, 18:05:49 »

 Bravo Bravo Bravo Е как са я избрали, значи.. Тя е направена за вас  good Единствената табелка, с която мога да си ви представя. Жестока е  judges judges
А и е толкова свежа и оригинална. Няма да е лошо да кажеш откъде са я взели-все ще влезне в употреба  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 20, 2009, 18:07:12 »

Ble6tu4ka, табелката наистина е чудесна, много свежа и оригинална!!! Bravo

Ние нямаме табелка на вратата, но на звънеца съм нарисувала една малка табелака с надпис:
семейство НИКОЛОВИ
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 20, 2009, 18:22:13 »

Много се радвам, че и на вас Ви легна на сърце, дами!  give_rose

А колкото до това от къде са я купили - значи магазина е много впечатляващ! Аз се зазяпах по него още като го откриха, защото е наистина единствен по рода си за сладурчести дървени работи. Има табелки, часовници, дървени фигурки и вскякакви джунджурийки. Да, може би не са от най-евтините, но пък си струват. За съжаление сега не мога да се сетя за името му, но той така или иначе няма как да бъде подминат. Намира се на Графа, между KFC и Славейков. Помня, че беше с име, заимствано от приказката за Пинокио.. Ама дали беше Пинокио, дали Буратино или работилницата на Джепето... ех... старост - нерадост. Нещата са италиански, а табелките специално са 3 размера (нашата е средния). Те са си нарисувани, а там на място ти написват каквото пожелаеш на тях за нула време. Цената беше между 15 и 35 лв според размера. smile


Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 20, 2009, 19:20:05 »

Сега се сетих, че такъв магазин има и в мол Sky city зад х-л Плиска!!!
Мисля, че беше на втория етаж, наистина са много красиви и оригинални, но и малко скъпички!!!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines