Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:10:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Табелка за дома на новото семейство?  (Прочетена 97159 пъти)
 
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #105 -: януари 04, 2010, 14:33:03 »

А как вървят цените на табелките по принцип, че тези дървените са скъпи? Аз си мислех, че и металните са толкова. Той мъжът ми има приятел с рутер и трябва само да си изработим дизайна и без пари ще ни излезе, но все не остава време. Надявам се тези дни да успея да го накарам да ги направи.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 04, 2010, 14:41:07 »

Ние поръчвахме табелка от този щанд в Скай Ситито, за който Булечка казва - хубава се получи, тя изглежда метална, но всъщност не е, от някакъв друг материал е. Сега вече не помня какъв, беше за подарък. Не бяха никак скъпи - нещо за 15-тина лева като че ли ми се върти в главата.
roupka, a как ще ви помогне рутера за направата на табелка, че ми стана интересно?
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #107 -: януари 04, 2010, 14:55:26 »

Ами може би тази машина, която реже и оформя буквички не се казва рутер  pardon Само тази машина я свързвам с тези функции, но май рутера режеше фолио и такива неща  pardon Мъжът ми, ако ме чуе какви ги пиша, ще ме спука от майтапи. 3 години се занимава с реклами и не се научих как се казват всички машини  blush
Така, сега попитах и се оказва, че наистина се казва машината рутер или 3д фреза. Може да изреже всякакви форми и да издълбае букви или да ги направи изпъкнали. Ние само трябва да си изберем дизайна и да занесем файла. Ако искаме и някакъв по-специален материал ще трябва да го набавим, но няма да сме с много претенции smile

П.С. Плотер-а реже фолио smile
« Последна редакция: януари 04, 2010, 15:01:57 от roupka » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 04, 2010, 15:08:48 »

 Offtopic   Явно има и друго значение думата, защото в моята сфера рутер е съвсем различно устройство. Затова питах, че ми стана интересно  good

Това, е много хубаво, че можете сами да си направите дизайна Bravo
Да покажеш после как е станало.

Ние май няма да се наложи да си правим поне за сега, защото кумовете ни подариха 2 табелки на сватбата. Просто ще трябва да изберем коя подхожда повече на вратата  girl_wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 11, 2010, 16:57:32 »

ето една изчанчена идейка, но все пак съществуваща някъде мн е весела


* p_332239.jpg (33.8 KB, 687x291 - видяно 925 пъти.)
Активен
mimi_vlado
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #110 -: март 16, 2010, 09:01:32 »

Момичета и аз нямам търпение да сложим такава табелка на собствения ни дом след години sad
Активен
muschito
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #111 -: септември 13, 2012, 12:21:21 »

Ние бяхме си направили табелка за пощенската кутия и за входната врата в една Рекламна агенция във Варна, като за вратата струваше 12 лв. а за пощенската кутия 6 лв. Станаха страхотни! Адреса е уличката  срещу Пътно управление  на ул. Никола Кънев 22 в един блок пише - Реклама, имат много мостри, различни материали и цветове. Мъжа ми не очакваше и го изненадах smile tease
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: декември 02, 2012, 17:15:13 »

Ние със златото подарихме на брат ми и жена му за сватбата им табелка за врата  smile Освен паричките де Wink Та поръчахме я в Плактикер...на входа...по принцип и в Кауфланд и в Пикадили има метални табелки като цената им е около 15 лв
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 29, 2013, 22:31:25 »

една много талантлива млада дама - https://www.facebook.com/chekmedje
Много красиви неща!  give_rose blum
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines