Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 01:33:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 5 част  (Прочетена 176954 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: април 16, 2009, 15:17:54 »

« Последна редакция: април 16, 2009, 15:22:22 от gucci » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 16, 2009, 15:21:51 »

Има ли момичета, които ще подаряват на госитите си папирусчета? На какъв текст се спряхте?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 16, 2009, 17:29:05 »

ами ние след кратко колебаене решихме подаръчетата да са торбички с бонбони, направени от нас - това и панделките за закичването, които също си правихме сами може би ще са добър спомен от нашето събитие. Единствено остана да решим как точно да направим надписването - папирусче, или кръгло картонче, което ще е в основата на бонбонките и като се вдигнат ще се чете, или същото картонче завързано за панделката на торбичката. 
Активен
Didi85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 17, 2009, 20:32:59 »

Момичета днес купих и подаръците за гостите и много им се радвам.А и мисля , че са тематични.Какво ще кажете?


* SP_A0032.jpg (34.17 KB, 800x600 - видяно 492 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 18, 2009, 09:57:54 »

снимчица на тези за закичването съм качила в алерията. 2рата. иначе за торбичките с бонбонките още не е готов проекта, защото все още умуваме надписването как да го направим , а и чакам едни перлички майка ми да ми донесе от Англия за да ги финализирам.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 18, 2009, 10:06:31 »

valia_diva ти искаш на всяка бонбониера да бъде закачено нещо, на което да пише името на човекъ за когото е предназначена? ако съм те разбрала правилно, защото и аз го обмислях това и за сега измислих да направя сърчица или пеперудки с тези перфоратори, които купих вчера и върху тях да изпиша името на хората, да им направя малка дупчица и да ги прикрепя към връзките на торбичката от органза, мисля че ще се получи добре с цветен гланциран картон  good
на мен ми допадат идеите в този сайт
http://www.faire-part-edition.fr/decoration-mariage/menu_decoration2.asp?s=DOUCEUR
« Последна редакция: април 18, 2009, 10:09:23 от anbibian » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 18, 2009, 10:28:49 »

anbibian мисля на тези картончета да са изписани нашите имена и дата, защото ще ми е трудно ако имаме уелкъм дринк и по време на него ако ги даваме да откривам персонализираното картонче. а дори и да ги оставим на масите по места мисля да не определям местата макар да знам, кой къде ще сяда по маси, но не и по места. мисля да си спестя това, че като се знам ще объркам нещо laugh но идеята ми е точно като твоята с малка дупчица да ги завържем за тях или с малко папирусче. Оххх аз май имам много идеи и точно в това е проблема, че не мога да реша кое ще е по-лесно и същевременно красиво за да не се затормозявам много, че той моя взе да ми вика, че до сватбата ще психясам ако се задълбочавам толкова в дреболиите.
Иначе идеята за цветен гланциран картон е наистина добра.
А в този сайт наистина има прекрасни неща и сега се заемам да разглеждам
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 19, 2009, 23:07:13 »

Валя, можеш да направиш мини картички (примерно с големина 1/4 от тази на торбичката) с благодарственото текстче и вашите имена и датата и тях да прикрепиш към торбичките като им направиш от вътрешната страна една дупчица с перфоратор и вържеш с панделка smile
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 20, 2009, 18:47:06 »

Да покажа подаръчетата за гостите ни
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 21, 2009, 15:53:21 »

merilen - Направих такива картички както ми препоръча, сега остава да направим една пробна торбичка за да видим как ще стои.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 21, 2009, 16:04:13 »

момичета, нашите днес са взели поръчаните 0,200 мл. бутилчици червено вино, с етикетчета с наши имена и дата. Майка ми каза, че са ок. Тя ще им направи и украсата! Нямам снимка, но веднага щом се добера до тях в Пловдив, ще ги щракна и пусна. good
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 21, 2009, 19:48:35 »

bubetodve, много нежни и красиви подаръчета си имате smile

Браво elean, тези подаръчета според мен няма да бъдат изпити, а ще стоят гордо на видно място smile баща ми вече 20 години си пази едни такива "патрончета" и всеки път като ги види ни разказва за една командировка до Ленинград smile

Вале, радвам се че идеята ми за мини-картички ти е харесала и се надявам да се получи. За размера на картичката казах ) примерен, но като пробвате ще видите дали е подходящ или трябва да се намали. За съжаление в Пазарджик нямах фотоапарат, за да снимам едни много готини подаръчета конусчета с куфети и панделки от една много богаташка сватба (на дъщерята на шефа на баща ми) през 2001 година, на които имаше точно такива мини-картички отгоре с две преплетени сърчица, а вътре пишеше "Благодарим Ви,  .... и ..... 11.11. 2001 г.". Ако при следващото прибиране ми остане време, ще ги снимам smile
« Последна редакция: април 21, 2009, 19:54:15 от merilen » Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #12 -: април 21, 2009, 20:13:32 »

Нашите подаръчета също пристигнаха. *YAHOO*Бялото вино е за жените,а червеното за мъжете.Дано да се харесат на гостите.


* DSC_0050.jpg (65.21 KB, 968x648 - видяно 659 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 21, 2009, 20:20:15 »

Сигурна съм, че ще си ги харесат  girl_wink
Какво си закачила на тях?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 21, 2009, 20:25:41 »

lizi_beti, определено ще се харесат на вашите гости и ще бъдат сложени, както вече казах на видно място smile Дори и винцето да бъде изпито, бутилчицата си остава спомен завинаги.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines