Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 21:35:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на - elean - 10.05.2009 г.  (Прочетена 37772 пъти)
 
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 15, 2009, 21:21:05 »

Честита темичка и от мен, пожелавам ти един незабравим ден с много усмивки и приятни емоции  give_rose
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 15, 2009, 21:25:38 »

Благодаря сърдечно, Дани! give_rose

Момичета, да отбележа и тук - пуснах в галерията 2 снимки на милото с костюма, с 2 различни вратовръзки... Коя според вас е по-ок? give_rose

Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 15, 2009, 21:30:53 »

Ели, аз съм за втората.Много по готино стои от първата. good
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 15, 2009, 21:38:10 »

elean , честита тема! Bravo  give_rose
Пожелавам ти всичките лоши емоции да са зад гърба ти и оттук нататък всичко да тръгне по вода, така както всяка булка заслужава!  good Наистина си на по 80% готова, остават ти разни дреболии, които ще ги оправиш за един уикенд!
Аз те разибрам напълно и като чета това, което пишеш, все едно съм го написала аз  smile Все нещо се случва, за да ме огорчи, все нещо е висящо и трябва да треперя, ама явно така трябва да бъде, за да е по-инетресно.
Всичко ще се нареди и ще бъдеш много щастлива give_rose give_rose give_rose
Пожелавам ти го от сърце!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 15, 2009, 21:42:49 »

Ели, честита тема и от мен. Ти си първата пловдивска булка! Стискам ти палци на финалната права. Гледам, че доста ти се е насъбрало на главата и ти пожелавам да имаш страхотен ден, такъв, какъвто винаги си го представяла  give_rose

Много ми харесва костюма, който сте избрали.  good Отностно връзките, втората повече ми допада. Вие купихте ли ги или се чудите още? Ако не сте ги купили, мое мнение е, че нещо, което не е райе може ми ще е по-добре, незнам... Имаш ли някакъв цвят, който ти се явява като основна гама на сватбата или решила ли си какъв ще ти е букета?
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 15, 2009, 21:51:50 »

Жозефа,Ели, благодаря ви за хубавите думи и пожелания! give_rose Всички сте ми голяма подкрепа, честно!

Ели, за вратовръзките - купихме ги и двете. Втората подхожда на цветовете на грима ми и на мен повече ми харесва. Букет още не съм измислила. Иначе и милото искаше вратовръзката да не е райе - той си пада по точки...Или по едноцветни...Ама какво едноцветно да измисля, което да се върже добре?! Ще помислим още малко всъщност.


Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 16, 2009, 09:43:25 »

Цоп и аз тука!  Girl_hide

Много яко така с темичките! Честито Ели! smile

Най-ме кефи, че ни разказваш супер подробно и занимателно  и се усещам как съпреживявам всичките ти вълнения около подготовката на щастливия ден!  Bravo

Убедена съм, че въпреки всичките тревоги и нерви - като дойде денят ще се изпари всичко като с магическа пръчица и ще се чувстваш като принцеса с твоя принц. smile

Аз съм много раздвоена между вратовръзките.. smile И двете ми харесват.. yahoo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 16, 2009, 12:33:16 »

аз мисля, че и двете са страхотни, но като че ли повече ми харесва втората. Милото ги погледна и той като мъж хареса повече втората.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 16, 2009, 13:28:19 »

Ха, така! И аз за втората държа! (въпреки че милото грам не харесва райета и даже ми се нацупи като ги взехме...ама него ако го пита човек ще си иде спортен и на сватбата!)

И да ви кажа - вчера бащата на бъдещото мъж ходил до Ниш да подава за визи, така че май-май и това ще се разреши...(направо вече не смея да се похваля много) пу-пу-пу
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 16, 2009, 13:44:40 »

elean честито, пожелавам ти всичко най-хубаво, сигурна съм, че този ден ще бъде незабравим за теб и ще си заслужава всички мъки, които си изтърпяла по-време на организацията  Сватбаааа
с нетърпение очаквам да разгледа снимки във фотоалбумът ти след прекрасното събитие, което ви предстои  Good luck
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 16, 2009, 13:50:03 »

айде пу-пу-пу и само хубави и положителни неща да се чуват вече. А при нас с дрехите е обратно - ако може и на фитнес ще отиде с риза и панталон. хи-хи-хи
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 16, 2009, 14:40:36 »

само за инфо - уведомиха ме, че малките бутилчици вино-подаръчета за гостите (с етикетчета) са готови. Трябва само да пратя някой от Пловдив да ги вземе вкъщи. Като ги видя ще ги щрак и ще покажа (въпреки че едва ли има какво да се показва lol))))))
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 16, 2009, 23:26:58 »

Миличка честита темичка и от мен.Хайде не остане много,не се предавай да финалната права,че скоро ще има СВАТБА!!!Ще чакаме с нетърпение снимки на подаръчетата.Честито за врътовръзките и дано да успееш да обедиш любия да сложи тази,която ти харесва,ако ли не,няма лошо съсъ сигурност и с другата ще е  неотразим.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 17, 2009, 05:07:08 »

Спокойно мила, виждаш ли как започват да се нареждат нещата и визи ще има и всичко ще е наред, само спокойствие и положителни мислииии  tease
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 17, 2009, 08:27:41 »

elean , честита темичка, мила! Радвам се от сърце, че нещата се нареждат и съм убедена, че в Големия Ден всичко ще е супер! Пожелавам ти най-искрено вълшебна и изпълнена само с хубави емоции сватба kiss2
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines