Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:56:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на - elean - 10.05.2009 г.  (Прочетена 37542 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« -: април 14, 2009, 17:36:28 »

Хайде и на теб да пуснем темичка, че съвсем скоро ти предстои хубавото събитие.
Зареди се със спокойствие и смело напред, че неостана много. girl_wink
« Последна редакция: април 16, 2009, 10:12:58 от maria_lakova » Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #1 -: април 14, 2009, 21:34:50 »

елеан, след такъв жест трябва да си се заредила с енергия и да ни разказваш как всичко се нарежда  good
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 14, 2009, 22:01:54 »

Честита темичка и от мен, спокойни последни подготовки и прекрасна приказка на финал  give_rose
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2009, 08:22:58 »

Честито и от мен..... Curtsey
Ще следя с интерес темичката.....и чакаме снимки на покупките danceg
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 15, 2009, 08:35:32 »

elean, мила желая ти да имаш точно такава сватба, за каквато мечтаеш, сигурна съм , че всичко ще е прекрасно.наслаждавай се на всеки миг.
чувствам те близка, защото има много общи неща и явно вкусовете ни съвпадат.и моята сватба беше в Резиденцията, и моите покани са същите като твоите, роклята ми е от същата дизайнерка, може да има и друго общо, знам ли, какво да ти кажа -имаш вкус smile
още веднъж много приказни моменти !!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2009, 08:39:00 »

Ели, честита тема. Хайде разказвай до къде го докара, какво остана, как се чувстваш и изобщо всичко което ти идва на ума  give_rose
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 15, 2009, 09:28:29 »

Elean, честита тема! Сега можеш спокойно да систематизираш всичко до тук!  Bravo
С удоволствие ще следя темата ти! smile
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 15, 2009, 09:31:52 »

elean  и аз се присъединявам към милите момичета, с теб сме  give_rose
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 15, 2009, 10:38:41 »

Мили момичета, страшно много ви БЛАГОДАРЯ за темичката (на Валя) и на всички вас - Петя, Синдерела, Руми, Пепина, Капризче, Съни, Цвети - за милите думи, огромната помощ за толкова много неща и подкрепата ви в трудните моменти!!!
Направо настръхнах като видях темичката за мен...
Ех, време не остана. А да ви кажа толкова много неща още има да се довършват.
1. Роклята не е готова - на 30 април съм на втора проба и 4-5 дни по-късно ще трябва да я взема
2. Младоженецът е облечен, ама не е обут smile То и аз нямам ни обувки, ни воал, чантичка и бижута - това всичко съм го оставила за последните дни по празниците (от 1 - 8 май смятам да свърша доста неща)
3. Не съм говорила с флористка още относно букети и бутониери и украса на кола (ще го правя тази събота)
4. На пробна прическа не съм ходила, оставила съм го за след 1 май, пък каквото е...
5. Ресторантът е ок, запазили сме и апартамент за кумовете, определено е менюто
6. Чакам си част от алкохола (бяло и червено вино) от една изба - но и те ще ми го докарат буквално 2-3 дни преди сватбата. Другият алкохол е налице от март.
7. Имам подаръчета за гости и чакам да ми се обадят да ида да ги взема, за да ги доукрася - малки бутилчици червено вино със сватбен етикет.
8. Не съм помислила за украсата с балони - трябва да видя откъде да намеря в Пловдив и как ще се оправим с това.
9. Липсва ми и кутия за подаръци (смятам тази събота да оправя и тоз въпрос)
10. Медицинските ще ги направим след няколко дни, обаче установих че няма как да ида да подам документите в Ритуална и ще трябва да стане към края на април (те ни казаха 4-5 май, но са почивни и няма как)
11. Ще взема да мина още веднъж през църквата - там всичко е платено и уговорено...Но за проверка.

Май друго не се сещам. (освен че не можах да си сваля планираните килца, но в крайна сметка такава са ме харесали - такава ме взимат... Да ви кажа с роклята ще изглеждам като една голяма бяла птица сигурно blum blum blum
Иначе не знам как се чувствам. Раздадох поканите (с помощта на нашите де). Днес остава да дам само още на 2 колежки (и те са ми пловдивчанки:) - после ще чакаме потвърждения. Бройката ни остава по-малко - около 60 човека, но роднините на милото явно не им се разправяше с визите и така... Което ми припомня, че и родителите му още нямат визи и това ме побърква допълнително. Но какво да направим като бъдещата свеки беше в болница допреди 4-5 дни жената.
Ех, момичета, да ви кажа като си правя равносметка - много дълъг ми дойде този 6 месечен период на подготовка. Така се изнервих по едно време, карах се с Емо, бях лоша, после съжалявах... Случиха се и доста лоши неща - баба ми е много тежко болна, на Емо бабата почина преди 40 дни, майка му се разболя и в болница, още нямат визи... Толкова ми натежа всичко, уморих се психически, а и на работа си имам достатъчно ангажименти и зор. Да не говорим че от негова страна никой не се е интересувал как вървят нещата и почти всичко аз си изнасям на гърба. Та, доста тежки моменти се насъбраха и накрая се надявам да издържа тези още 25 дни и всичко да е добре и да мине добре.

Аз отново ви благодаря за това, че сте с мен!!! give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: април 15, 2009, 10:44:59 от elean » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 15, 2009, 11:14:58 »

Ели, честита ти темичка! give_rose
Вече си на финална права, така че не се безпокой, всичко ще бъде наред и ще бъде така както си го мечтала!
Имаш достатъчно време да се справиш със всичко.
ще следя с интерес какво се случва и да знаеш че тръпна в очакване да видя " голямата бяла птица"  yahoo
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 15, 2009, 11:24:39 »

Честита темичка и от мен.
Няма каквода се притесняваш за следващите 25 дни. Ти вече почти всичко си свършила.  Bravo Така че се успокой. smile Истината е, че и да се притесняваш и да несе притесняваш, нищо не променяш. Така че... smile
Пожелавам ти да имаш незабравима сватба като от приказките. give_rose
P.S. Ще следя как върви подготовката. И мен ме чака такъв стес. Сега звуча много наперено, защото не ми е опрял ножът до кокала tease Като наближи и моята дата, сигурно и аз ще съм като теб smile
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 15, 2009, 12:19:39 »

elean, честита темичка!:) По всичко личи, че нещата вече са организирани, просто предстои да се свършат. Все пак имаш още време. Въпреки, че всеки си има различни проблеми, моментът с изнервянето е неминуем:) Но...всички се надяваме и стискаме палци ВАШИЯТ ДЕН да бъде най-красивият и най-щастливият ...а след това всеки следващ да бъде малък празник за вас!!! give_rose Желая ти успех в довършителните работи! good Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 15, 2009, 13:32:54 »

Elean, честита тема!  give_rose

Имаш достатъчно време да се справиш. Ще видиш как всичко ще си дойде на мястото и нещата едно по едно ще се случват!
Последните ти дни ще са така ангажирани, че ще минат неусетно и така до твоя приказен ден - твоята СВАТБА!!!  weddingday

Желая ти успех в последните дни като мома! girl_wink
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2009, 15:32:40 »

Много ви благодаря отново, момичета! give_rose heart give_rose
Ели_М, така се смях на "последните дни като мома"  Bravo- хич не се бях замисляла, че е точно така lol))
Направо не осъзнавам, че това все пак се случва!
Активен
dany_6
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #14 -: април 15, 2009, 21:17:51 »

Честита темичка и от мен, сигурна съм че ще бъдеш прекрасна булка, не се притеснявай за нищо това ще бъде най- незабравимия ден в живота ви, и всичко ще мине като по вода girl_wink weddingday

 
 
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines