Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:56:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vickey - 02.05.2009  (Прочетена 21199 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« -: април 13, 2009, 10:11:21 »

Хайде vickey ред ти е и на тебе да си имаш твоя темичка. Желая ти спокойни дни до предстоящия ден. Ние сме с теб
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 13, 2009, 11:00:34 »

присъедниявам се към пожеланията за страхотна сватба и незабравими емоции  give_rose
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 13, 2009, 18:05:07 »

Ейй страхотни сте,

имам си темичка  yahoo

Ами остава ми само да дам отчет какво съм свършила.
Ресторанта е  Елегант и е капариран
Часовете за ритуална и църква са записани отдавна, църквата е "Св. Георги".
Подаръчетата за гостите са готови, поканите раздадени и почти всички гости уточнени (около 95 човека, включително 7-8 дечица).
Менюто в ресторанта е уточнено. След дълго мислене и чудене основното ще е скара, въпреки моето не особено желание. Но все пак скарата може би ще хареса на повечето гости.
Сватбените етикети са готови (много си ги харесвам, пускам снимки в галерията).
Украсата за ресторанта, букета ми и бутониерите също са уточнени.
Имаме и 150 балона  pleasantry
Младоженеца е напълно готов с костюм, риза, вратовръзка и т.н., но не съм го снимала още.
Моята рокля ще е готова тази седмица.
Ами това е, друго не се сещам. На 26-ти пътуваме за Пз и остава да отида на пробен грим и да поръчаме тортата, която както бях писала ще е от Радост (снимка има в галерията)

А днес се сдобихме и с медицински, така че явно наистина наближава денят  pardon

Ами това е засега от мен.  yahoo
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 13, 2009, 21:10:37 »

Вики, честита темичка. Време не остана, както се казва "Вижда му се краят" на толкова дългото чакане.  Bravo

(П.С.: като погледнах в галерията видях, че вашите халки доста си приличат с нашите  Bravo - много са красиви и нежни)
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 13, 2009, 22:12:42 »

Благодаря Деси,

а халките ги избра половинката. Видя ги и отсече, че те ще бъдат  pardon Е и на мен си ми харесват естествено  danceg

Деси, много ми харесва как е украсено вашето прасенце за кумовете. Вие ли си го правихте или го поръчвахте някъде?
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 13, 2009, 23:08:18 »

Мила, пеасенцето ни пекоха в Совите (мъжът ми работеше там преди да дойде в Испания), но за украсата да ти кажа честно не си спомням дали и нея там правеха, или е беше от р-та, защото той беше поел цялата организация покрай прасчо. Ако искаш, ще попитам мъжът ми и ще ти кажа.
Вие какво избрахте за дарове за кумовете, защото има доста в-нти, и като се сетя и ние бая се чудехме каква комбинация да направим (с изкл. на прасчо де - той беше 200% сигурен  blum )
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 14, 2009, 07:31:54 »

деси и аз искам да знам за прасчо blush а на вики да и кажа, че и нашата сватба ще е в елеганта и ще чакам после нейните впечатления от там  give_rose
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 14, 2009, 09:25:14 »

Добро утро на всички,

Деси, прасенцето за кумовете ще се пече в ресторанта. Казаха ни, че имат такава възможност и ние естествено се съгласихме. Но ще трябва да питам дали ще поемат и украсата. Иначе кума си има специален сценарий за него. Каза, че щял да организира надиграване на младите моми и която му играела най-добре, щял да я храни с прасенцето  sarcastic ROFL

Иначе за кумата ще има торта, която най-вероятно ще поръчваме в Ния или в цеха зад Тракия. Не сме решили още. Други дарове май няма (за надиграването де), иначе сега чакаме да ни кажат какъв подарък са си избрали, а ако не могат нищо да измислят имаме друг вариант, но няма да го пиша тук, че кумата чете  pleasantry

Цвети, за вас знам че сте в Елеганта. Като мине сватбата ще дам подробен отчет.
Вие уговаряхте ли нещо с тях или сте дали само капарото?
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 14, 2009, 09:30:02 »

Ооооооооооо, 19 дни до големия ден!:) Сигурно много се вълнуваш! Желая ти приятни последни приготовления! good Wink Споделяй подробностите!:)
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 14, 2009, 10:45:52 »

само капаро сме дали, Вики.. дори и не знам дали ще искат порциони за персонала, в началото на май ще отидем да се уточним за всичко huhhuh.gif
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 14, 2009, 13:39:56 »

Тони, благодаря за пожеланията  give_rose

Цвети, това за порциона ще ви го сервират в последния момент. Съвет от мен - искайте отстъпка от цената на куверта, а с куверта на персонала не се съгласявайте в никакъв случай. Ох, като се сетя за този куверт и  beating Пълно безобразие.
И още един съвет. Като отидете да уговаряте подробностите, гледайте да се срещнете с управителката, защото има там една жена, която и аз не знам каква се явява, но по нейни думи замествала управителката. Та ние с нея говорихме когато капарирахме ресторанта и на всеки мой въпрос отговаряше - "Да, няма проблем". След това не всичко беше точно така, ама карай. Така, че не си губете времето с нея.
На мен ми загуби 2 часа да ми обяснява, че схемата за гостите каквато си я направим ние, такава ще бъде, че украсата за сватбената маса е от тях и т.н. Като се говорихме с управителката се се оказа естествено, че не можем да си редим схемата както си пожелаем, защото ресторанта все пак има едни арки, с които трябва да се съобразим и т.н. И че украса на сватбената маса значи бяла покривка с драперия  pleasantry Иначе ресторанта си има вече сайт: http://www.complexelegant.com/, може да е от полза на някой.
« Последна редакция: април 14, 2009, 13:41:50 от vickey » Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 14, 2009, 13:54:02 »

Вики, ние бяхме говорили със собственичката на ресторанта, но нищо не ни каза наистина сигурно в последния момент ще ни го каже, а за окрасата ни каза да не сме бързали да наемаме агенция тъй като те можели да я направят, но на мен нещо не ми се понрави и си наех агенция въпреки всичко, за няма ядове в последния момент... Стискам ти палци всичко да е наред и ще чакаме снимкииииииииии
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 14, 2009, 14:34:48 »

vickey, честита темичка smile супер много се радвам, че всичко с подготовката на сватбата е добре smile не се притеснявай, всичко ще мине перфектно.

Етикетите са страхотни, май бутилките ви ще бъдат запазени като спомен от гостите smile

Успех smile
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 14, 2009, 15:01:22 »

Момичета,( Вики и Цвети) ама вие от Пазарджик ли сте?ааа.......влизам да прочета кой до къде е стигнал и "О,изненада"..приятно ми е да видя съфорумки - съгражданки  yahoo...аз съм от Пз, но не живея там...но тържеството ни беше в Пазарджик...така че мога да помагам със съвети, ако не е късно вече  smile
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 14, 2009, 21:25:27 »

merilen,
благодаря за милите думи  give_rose
Етикетите и аз много си ги харесвам и вече предвидихме, че повечето бутилки ще изчезнат след сватбата  pleasantry
Agent T, радвам се да те видя в моята темичка. Все пак ти беше първата, на която досаждах с въпроси относно ресторанта  smile
« Последна редакция: април 14, 2009, 21:59:38 от vickey » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines