Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 00:26:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булка в дискотека!!!  (Прочетена 48177 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #30 -: април 23, 2009, 11:37:28 »

Eeee, това с пияно бара е невероятна идея! аз  не харесвам дискотеките, защото са фраш  и обикновено няма къде да седнеш да си пиеш питието... и тази идея страшно ми допада, д ане говорими за музиката.

но не знам къде има в София пияно-бар. Може ли да дадеш малко информация по въпроса?
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 23, 2009, 11:55:24 »

има резервации за тази рабута yahoo Ние след нашата сватба смятаме да утидем на бар danceg danceg danceg
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 23, 2009, 12:58:35 »

ами моята сватба беше в Пловдив и си бяхме резервирали пиано бара в Новотела, аз исках в Ексел, но тогава беше в ремонт.
 за София не знам Пиано баровете кои са, но сигурно има доста, избери си някой по-просторен.
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 23, 2009, 14:06:33 »

Amelia, посети пиано бар "Силикон", преди беше Джак, намира се на ул.Г.С.Раковски с/у градинката на Кристал. Друг, за който се сещам се намира в кв.Изток, но не помня името му...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #34 -: април 23, 2009, 23:41:59 »

Благодаря! Непременно ще ги посетя, за да сдобия впечатления лично!
Цитат на: maia_111

link=topic=18504.msg275150#msg275150 date=1240480524
има резервации за тази рабута yahoo Ние след нашата сватба смятаме да утидем на бар danceg danceg danceg

Те резервациите  за тази рабУта са хубаво нещо, но как ще направиш резервация, като не си сигурен дали ще ходиш или не? поне аз за себе си не мога да кажа нищо и със сигурност няма да мога дакажа преди 23ч същата вечер...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 24, 2009, 01:11:52 »

ами моята сватба беше в Пловдив и си бяхме резервирали пиано бара в Новотела, аз исках в Ексел, но тогава беше в ремонт.
 за София не знам Пиано баровете кои са, но сигурно има доста, избери си някой по-просторен.
Пиано бара е много добра идея защото може да се попее на воля и на спокойствие ! В Новотела найстина е много готино !
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 04, 2009, 14:02:43 »

Ей много хубава темичка! Аз тъкмо се чудех как ли ще ме гледат всички като отида по булченски на дискотека smile Ние също искаме да отидем, но за съжаление ще е малко празно в неделя вечер. Та идеята ми беше за роклята - чудех се да се преобличам ли, но моята е толкова лека и удобна, че няма какво да му мисля, ще си остана с нея  danceg
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 06, 2009, 23:58:45 »

То, и аз, живот и здраве, ще съм с парти рокличка и ако ходим някъде няма да я сменям, ама с нашата дата и най-вече с евроизборите, как ще стане с дискотеките не ми е много ясно. На мен алкохол не ми трябва, ама обясни го това на повечето празнуващи. Рали, сватбата ти е в събота, ако не се лъжа tease. Защото, ако се лъжа съм в голяма беда, хихихи
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 07, 2009, 07:19:05 »

Ох за съжаление не е в събота вече sad  angry cray От Sky way ни прецакаха най - меко казано.... уж бяхме резервирали, всичко сигурно и изведнъж - обадил се Д-р Ильо Стоянов и шефа казал всичко да се "разчисти" за него на 06.06. Таа така sad Ние сме на 7ми sad
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 07, 2009, 12:02:58 »

ralichka___ , много същалявам за това "прецакване" от страна на този господин  girl_impossible. Само се надявам да могат да се реваншират по някакъв начин, иначе ще е много просташки от тяхна страна.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #40 -: май 07, 2009, 12:04:18 »

Не е за тая тема, но това е адски отвратително!!!Как могат д апостъпят така?!? А гримьори, фризьори, фотографи ако тогава не могат какво? лелееее и като помисля,че са на първо място в списъка ми!!!  beating
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 07, 2009, 12:10:25 »

 :offtopic:Ох това е много грубо Раличка,но все пак да не забравяме,че живеем в България! crazy

А по темата,и аз мислех да отидем на дискотека след тържеството,но май няма да ходим никъде,защото ние ще бъдем без ограничения в ресторанта и мой ще предпочетем да си продължим купона там докато имаме сили,разбира се!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 07, 2009, 12:15:12 »

 Offtopic Съжалявам и аз за офтопика, но те ще ни изтрият надявам се. Само да кажа, че слава богу ни предупредиха 4 месеца преди датата и имахме време за всичко. Наистина много ме разочароваха и търсих няколко дни друго място, за съжаление не намерих и се наложи да сменим датата и да сме там...
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #43 -: май 13, 2009, 21:55:40 »

Аз също ходих на дискотека след сватбта си и да ви кажа си бях атракция, беше готино yahoo
Активен
Terko
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 13


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 15, 2009, 10:37:57 »

Нашата сватба ще бъде в дискотека smile Отдавна танцувам салса и успях да организирам сватбата да е в салса дискотека. Ще почне купона от 17 часа и ще продължи до 22.30, когато идва кубинския DJ и могат да дойдат външни хора, включително мои салса приятели. Така че салса партито и сватбата ще се слеят и ще стане феерия smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines