Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:17:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булка в дискотека!!!  (Прочетена 47307 пъти)
 
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #75 -: февруари 08, 2012, 18:09:04 »

О аз съм замислила да ходим после на дискотека и задължително с роклята:)0Поне малко повече време да я понося и повече да и се радвам,после само ще прашлясва в гардероба:)))
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #76 -: февруари 14, 2012, 23:49:53 »

mariajoro1984, и аз бях така. Никак не ми се искаше да свалям роклята. Беше ми много удобна, въпреки че беше обемна и дълга, радвах се на всяка минута с нея.  heart
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #77 -: февруари 21, 2012, 17:40:13 »

Здравейте!
Първоначално ми се стори налудничаво, но след като прочетох какви неща сте споделили останах с впечатлението, че не е чак толкова лошо. Какво правите като отидете на дискотека така? В смисъл как протича горе - долу, не мога да си го представя smile
Все си мисля, че не остава време за това или греша
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #78 -: февруари 21, 2012, 17:58:35 »

BeautifulBride, нашите гости започнаха да се разотиват към 2:30 - 3 часа и останахме основно младежи. Не си струваше да държим ресторанта само за 15-тина души (знаеш, че веднъж се плаща на ресторанта, веднъж на DJ за оvertime) и така решихме да отидем на дискотека. Не го бях планувала предварително, в смисъл не съм правила резервации, защото не знаех как ще се развие купона в ресторанта, а и в този час по дискотеките винаги можеш да си намериш места  blush . Е, разбира се, имах си едно на ум къде ще завършим вечерта smile 
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #79 -: февруари 21, 2012, 18:20:47 »

Страхотно!
Може и аз да навия младоженеца и според хода на вечерта да отидем, сигурно ще е хубаво!
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #80 -: февруари 29, 2012, 23:40:51 »

аз до дискотека не стигнах, но пък завършихме в боулинга Wink
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 02, 2012, 22:39:27 »

Нямам си на идея дали ще се чувствам добре в дискотека с булчинска рокля - предполагам ще ми е неудобно. Та, нали цяла вечер ще съм била на нещо като 'дискотека' - в ресторанта. Ще съм правила всичко, което мога да получа в една дискотека.
По принцип няма лошо, който има време и желание.
Младоженеца много настоява да имаме истинска и пълноценна първа брачна нощ.  girl_in_love Все пак се съобразявам и с него, а на дискотека мога да отида всеки друг път...
« Последна редакция: март 03, 2012, 08:41:14 от Mystique » Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 03, 2012, 11:50:27 »

Нямам си на идея дали ще се чувствам добре в дискотека с булчинска рокля - предполагам ще ми е неудобно. Та, нали цяла вечер ще съм била на нещо като 'дискотека' - в ресторанта. Ще съм правила всичко, което мога да получа в една дискотека.
По принцип няма лошо, който има време и желание.
Младоженеца много настоява да имаме истинска и пълноценна първа брачна нощ.  girl_in_love Все пак се съобразявам и с него, а на дискотека мога да отида всеки друг път...
И аз така мисля ...
На последната сватба която бях приключи Дж в 11и30 в 12 заминахме ,другите отидоха на дискотека..
Не мога да си представя да се съберем и да отидем на дискотека всеки ден може да се ходи 1 път ти е сватбата ,но всеки знае най-най добре как иска да е сватбения му ден  ,на 21.07 ще е моята сватба и смятам да сме през цялото време в ресторанта до към 4-5часа  то купонът започва след 12 .. lol
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 03, 2012, 11:54:42 »

Ние задължително ще се прехвърлим след 12ч. в специално запазен клуб за нас. Не ме бърка и в ресторанта да останем, но искат многооо пари за след 12ч. sad
Сватбата ми е лятна и аз смятам, че купонът наистина започва след 12ч., особено, ако сватбата е започнала към 18:30 - 19ч. и то като сложиш ритуалите, ядене, времето за танци не е кой знае колко много....
В клуба смятам да останем (ние-младоженците) максимум до 2:30-3:00, за да имаме сили за първата нощ  yahoo пък гостите, ако искат да останат още.
Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 03, 2012, 12:04:39 »

Ние задължително ще се прехвърлим след 12ч. в специално запазен клуб за нас. Не ме бърка и в ресторанта да останем, но искат многооо пари за след 12ч. sad
Сватбата ми е лятна и аз смятам, че купонът наистина започва след 12ч., особено, ако сватбата е започнала към 18:30 - 19ч. и то като сложиш ритуалите, ядене, времето за танци не е кой знае колко много....
В клуба смятам да останем (ние-младоженците) максимум до 2:30-3:00, за да имаме сили за първата нощ  yahoo пък гостите, ако искат да останат още.
Ами не знам какви пари се иска при вас,но понеже тук когато пресметна идват равностойно дали ще е в ресторанта или клуб
при нас 50лв след 12часа в ресторанта на час и дж след 12часа 70лв на час и ще ми излезе около 600лв
за клуб като сложа 30 човека може и повече дори да са ние ще сме малка сватба де 100човека но главно всичко е млади и знам ли може желаещите да са повече та и като  на вс да се плати входа  и да се вземе алкохол ами същата работа и сметнах ,че най -подходящо е да си останем в ресторанта,а и нещо не ми допада диско с булчинска рокля малко никак няма да ми е комфортно biggrin
« Последна редакция: март 03, 2012, 12:06:37 от annaplamen2 » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 03, 2012, 12:11:07 »

Искат ни 120 лв. на час за ресторанта
60 лв. на час за диджея. Ами и алкохола като сложиш, много става.
А в клуба за сега няма да ни вземат пари за наем. Само ще поръчаме няколко бутилки алкохол и ядки, а безалкохолни или сокове, гостите ще си ги заплащат.
А за роклята мисля да не съм с нея, а с друг тоалет.
Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 03, 2012, 13:09:20 »

Искат ни 120 лв. на час за ресторанта
60 лв. на час за диджея. Ами и алкохола като сложиш, много става.
А в клуба за сега няма да ни вземат пари за наем. Само ще поръчаме няколко бутилки алкохол и ядки, а безалкохолни или сокове, гостите ще си ги заплащат.
А за роклята мисля да не съм с нея, а с друг тоалет.
ами супер щом е така при нас  няма такива работи всичко искат да се плаща biggrin  ,а от ресторанта ни правят отстъпка 50% иначе е 100лв понеже кувертите са ни доста високи
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 28, 2013, 15:52:13 »

Найстина много интересни идеи давате.А особено ако "булката" не е ходила на дискотека от повече от година считано от днес.Може би е добра идея.Мисля да е според обстновката,както стане.То е ясно,че в един момент ще останат само "младите", а ние си имаме запазен хотел до ресторанта-те са в едно.Не пречи да отидем до дискотеката и после по леглата.Ще следя темата с интерес  Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 28, 2013, 22:37:19 »

Аз се надявам да не стигаме до дискотека smile Все пак сме наели оркестър, който ще пуска и диско музика пък и ако купонът е на макс не ми се струва логично да се местим и да прекъсваме веселбата  danceg Дано да успеем да се задържим до сутринта повечето хора  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #89 -: април 10, 2013, 22:33:53 »

При нас ситуацията е такава, че няма да можем да останем цяла нощ в ресторанта, тъй като ще сме на терасата, и той се намира в населено място и ще се вдига доста шум. Затова сме намислили да организираме на едно по-удинено място градинско афтърпарти с DJ, гирлянди с лампички и светещи мебели по тревата, с бар на разположение и това да се случи около 12-1ч до колкото ни стигнат силите. Ако времето не позволява имаме вариант и за подобно парти, но на закрито. За съжаление не сме организирали нищо в тази насока още, та и това предстои. Ходенето на дискотека след сватбата май в повечето случаи се оказва спонтанно решение и води до спонтанен завършек, нещо по което много си падам. При други обстоятелства бих била с две ръце, но това са даденостите при нас и така смятаме да ги използваме Wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines