Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:57:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булка в дискотека!!!  (Прочетена 47385 пъти)
 
kaliakra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Моето момиче казва: "Бау, бау" :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 13, 2009, 19:56:36 »

Хей момичета и аз си мисля това - да отида на дискотека след като приключи ве4ерта, и без това ще сме само на 50 м от най- посещаваните дискотеки във Варна лятно време  yahoo
Всички искат да ме накарат да се преоблека за дискотеката, ама тяхната няма да стане - ще бъда булка в дискотека  pleasantry.Моя каза че съм луда ама  blum, ще бъда булка 24ч , до сутринта и после ще се кача в такси   danceg
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 13, 2009, 20:18:18 »

И ние се бяхме засилили да ходим на дискотека, но завършихме в басейна на хотела  blush Което също не беше никак лошо  tease
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 13, 2009, 21:47:26 »

О, и ние мислим да ходим на клубче след ресторанта (сега след годежа ще направим генерална репетиция там lol. Миналата година след една вечерна сватба изкарахме до 6 часа в този клуб. Сутринта чистачките по центъра и полицаите много ни се радваха. Даже кумата ни преди да приеме, каза че ще кумува само ако след това отидем в този клуб. Хич не мисля и да се преобличам, а направо с роклята, за да се чувствам булка още няколко часа. Все пак този ден е един ...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #18 -: април 13, 2009, 22:20:54 »

Даже като абитуриентите сутринта може и на кафенце  blum  yahoo Да сме булки колкото може по-дълго! Е, това ще ни лиши от първата брачна нощ и ще се превърне в първи брачен обед, но ... ще избираме роклята или секса  kezz Само дано Милото не чете какво съм писала  kezz
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 14, 2009, 11:08:04 »

Ама разбира се!!! Ние ще запазим места в дискотека предварително за нас и младите от сватбата, които много добре знам, че няма да пропуснат. И аз не възнамерявам да си свалям роклята изобщооо. Всъщност на сватбите на всичките ми приятелки сме ходили после на диско и те са си били с булчинските рокли, тъй че не ми се струва никак странно, а дори съвсем в реда на нещата.
« Последна редакция: април 14, 2009, 12:31:33 от Bianka » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 17, 2009, 09:16:58 »

И аз искам!
Само да не сме каталясали много.
След сватбата на една приятелка отидохме на диско-без младоженците обаче.
Нахлухме около 15 човека със сноп балони и с перца по реверите.Беше страшен купон!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #21 -: април 17, 2009, 09:34:05 »

Много готина темичка,
ние също ходихме на дискотека, аз с булчинската рокля  danceg danceg danceg,бяхме голяма атракция, само чехли си сложих, защото след цял ден на токчета ми се бяха подули крачетата. Развихрихме се с приятелите до към 5.30.  yahoo yahoo yahoo
После се прибрахме в хотела, взехме си една дългааааа вана и оползотворихме "първата брачна нощ" на разсъмване  gu6. Така че от опит позволете ми да не се съглася с мнението, че диското изключва романтиката на сутринта.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 17, 2009, 09:42:27 »

Много готина тема  yahoo
Ние с кумовете и част от гостите ходихме след ресторанта на дискотека и аз си бях с роклята, а милото с костюма  danceg Стана много забавно и всички ни се радваха в дискотеката.Веднага ни намериха места и започнаха да ни поздравяват.Идваха разни момичета, които аз не познавах и ме поздравяваха и ми казваха колко красива съм била  blush 
Абе много яко се почувствахме  yahoo danceg
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #23 -: април 17, 2009, 14:48:01 »

Момичета, някоя от вас била ли е с по-твърд корсет на роклята? Може ли да сподели как са били танците с такова нещо? Много мисля как ще танцувам като съм скована до кръста, а не искам да се клатя като пиян молков, а да си танцувам. Пък и аз не съм от хората, които са върло против чалгата и ми се струва трудно да се кършиш с корсет?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 17, 2009, 15:23:09 »

Определено булчинската рокля не е най- удобното облекло на света, ама се изтрайва! Нали е само един ден...Аз мойта рокля малко я поносих в нас преди сватбата и горе- долу свикнах, ама си е различно усещането когато я носиш цял ден!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 17, 2009, 17:33:39 »

 Ако след сватбата ходи на дискотека ,то със сигурност ще се тупосам с булчинската рокля. DANCE
Преди години на сватбата на една приятелка се изтърсихме в една дискотека , около 15-20 парчета закичени от сватбата , а булката беше само с короната на главата и по блуза и дънки. Станахме атракцията на вечерта girl_wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 18, 2009, 22:55:39 »

Да отидеш на дискотека с роклята определено си е голяма тръпка ! Само за атракцията и радоста в очите на хората там си заслужава да издържите още 2 часа с неудобната рокля ! Виждам младоженци всяка седмица, но когато и аз я видях в дискотеката и се радвах все едно виждам за първи булка . Беше невероятно ! good good good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 19, 2009, 07:23:31 »

Момичета, някоя от вас била ли е с по-твърд корсет на роклята? Може ли да сподели как са били танците с такова нещо? Много мисля как ще танцувам като съм скована до кръста, а не искам да се клатя като пиян молков, а да си танцувам. Пък и аз не съм от хората, които са върло против чалгата и ми се струва трудно да се кършиш с корсет?

Амелия, виж роклята ми в албума ми. Моят корсет е изключително твърд, но не съм имала проблеми с танцуването. В никакъв случай не се чувствах скована, много ми беше удобно дори. Не смятам, че корсетът прави движенията лимитирани в никакъв случай. Не се притеснявай  good
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 22, 2009, 16:11:03 »

Според мен - ако младоженците не са прекалено изморени и имат възможност да отидат след сватбата на дискотека трябва да го направят.....Аз много съжалявам, че не отидохме...Но ще го направим някоя вечер, така или иначе в дискотеката никой незнае това ли ни е деня на сватбата или е годишнина от нея...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 23, 2009, 10:16:50 »

аз исках моята сватбена нощ да продължи максимално дълго и естествено си бях планирала всичко, дискотека ми звучи малко неподходящо , ето затова избрахме пиано бар и беше супер, естествено си бях с булченската рокля , беше страхотно, всички много се радваха, беше добре че не беше препълнено, а си имаше спокойно много място, защото някак си не си представям препълнена задимена дискотека.
нямах проблеми с роклята, с краката имах, та накрая на вечерта си бях полегнала на диванчето в пиано бара.
беше много хубаво и не съжалявам, а накрая на вечерта всички приятели ни изпратиха и беше страхотно
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines