Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:01:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булка в дискотека!!!  (Прочетена 47406 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: април 11, 2009, 21:55:00 »

 Wink Я кажете сега някоя булка ходила ли е на дискотека непосредствено след края на сватбата т.е. с булчинската рокля? Кажете какви бяха реакциите на хората, весело ли си изкарахте, някоя интересна случка. А бъдещите булки биха ли пробвали?!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 11, 2009, 21:58:37 »

Не съм се сещала за това, иначе със сигурност щях да отида!!! yahoo

Малко Offtopic Преди ресторанта влязохме в едно кафе - реакциите бяха shok Oh my ... yahoo, много ми се радваха хората, казваха: "Виж, булка, булка!!!" Беше много забавно и ме зареди с положителни емоции, много приятно изживяване беше!!! Предполагам, че и в дискотека ще е така!!! good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 11, 2009, 22:04:03 »

Ние не искахме да се прибираме след ресторанта, въпреки че бяхме скапани. Събрахме компанията и на диско! Естествено не платихме вход и веднага ни настаниха. Хората  Oh my ... Oh my ... ohmyдори се снимаха с нас! Жалко че умората си каза думата и стояхме само час, два....После на улицата, докато си чакахме таксито всички се заглеждаха и викаха "горчиво". Невероятно изживяване!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 11, 2009, 22:14:05 »

хахаха, сега ме напуши голям смях, като я видях тази тема.

Ние ходихме на дискотека - бяхме около 15 човека, гледаха ни доста странно. Имайки предвид, че сватбата ни беше в неделя вечер и се изтопосахме в дискотеката към 2 часа, беше даже странно колко много народ имаше вътре. По принцип трябваше да се плаща вход, но като ни видяха, направо ни пуснаха  tease, даже ни дадоха маса  Oh my ....

Тъй като моята кума напускаше страната сутринта, трябваше да се разделим с нея там и като си тръгнахме, аз такъв рев му дръпнах, не е истина. Излизаме с Мони от дискотеката и ще си хващаме такси към хотела. И познайте, за късмет едно Тико отпред  shok, наврях се аз на предната седалка и продължавам да рева, Мони се чуди как да ме успокои. И изведнъж шофьора ми вика: "Ти сега булка ли си или абитуриентка?"  ROFL funnytooth laugh.... Е, този човек така ме разсмя! И аз му викам: "Ами през юли месец така като гледам много абитуриентки няма, остава да съм булка, а?"  crazy
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 11, 2009, 22:16:33 »

И на мен това ми се мотае в главата - дали да се преоблека, когато се преместим в дискотека, защото ние задължително ще го направим, или да си остана с роклята? няма да имам воал, иначе щеше да е лесно - преобличаш се но оставаш примерно с воал да си личи какъв ден е  smile
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 11, 2009, 22:26:34 »

 И ние бяхме на дискотека yahoo yahoo yahoo и стана невероятно парти tease

Запазихме предварително места, защото бяхме сигурни, че никой няма да се прибере след ресторанта.

Аз бях решила да се преобличам, а и ни подариха от блузките с Game Over и си мислех тях да си облечем... но като се прибрахме с подаръците и си казах, че тази рокля повече няма да я обличам и много бързо размислих Wink Wink Wink само смених обувките smile до последно трябваше да си личи коя е булката blum
Направихме си голямо шоу и определено подобаващо завършване на вечерта, а и бяхме много голяма компания (повече от 30 човека)
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 11, 2009, 22:27:16 »

И на мен това ми се мотае в главата - дали да се преоблека, когато се преместим в дискотека, защото ние задължително ще го направим, или да си остана с роклята? няма да имам воал, иначе щеше да е лесно - преобличаш се но оставаш примерно с воал да си личи какъв ден е  smile

Да не си посмяла да се преоблечеш!!!  :PКога друг път ще влезеш с булчиска рокля  в дискотека и всички ще те гледат!!! girl_wink
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 11, 2009, 22:57:58 »

хихихихии добре, добре, vanesssa, аз и без това искам целия свят да разбере че има  weddingday Party time 
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 11, 2009, 23:17:00 »

хайде аз се включвам ще сложа и снимков материал. След сватбата с част от гостите отидохме в Инфи денс, където гостуваше Елена Паришева, аз си бях с роклята и още с влизането ми цялата дискотека ме заоглежда, беше мн забавно да знаеш че всички са вперили поглед в теб. заехме едно огромно сепаре и съответно гост изпълнителя на вечерта започна да поздравява булката и кумът, а младоженецът беше ужасно разочарован защо не поздравяват и него, даже се нацупи  tease не след дълго, булката се озова върху бара (не съм от най-срамежливите) pleasantry при което камерите в заведенито се оказаха върху мен и "цъфнах"на всички плазми из заведението  funnytooth и така до сутринта....честно казано след бара нямах сили за друго и заспах като къпана.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 11, 2009, 23:29:51 »

1ва


* IMG_0646.jpg (51.08 KB, 500x350 - видяно 634 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2009, 23:30:44 »

2ра


* IMG_0648.jpg (53.59 KB, 500x357 - видяно 636 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2009, 23:32:12 »

и последна да не досаждам, апък и качеството е кофти задапаратното устройство е на една бутилка водка  laugh


* IMG_0645.jpg (57.92 KB, 500x381 - видяно 704 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #12 -: април 12, 2009, 00:06:05 »

Сигурно е страхотно изживяване! Да ви кажа запалихте ме  и мен да ида на дискотека или нещо от сорта. аз принципно никак не съм им любител, но то си е страшен купон, както го описвате.   danceg

Само че май след всичко това първа брачната нощ се толага за ...като се наспим?  kezz
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 12, 2009, 03:41:08 »

Amelia, зависи. Ние и това успяхме да вкючим в програмата  Girl_hide
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #14 -: април 12, 2009, 09:21:41 »

Брав она вас! Вие ме смаяхте. Аз имам чувството, че няма да мога да дишам след всички ритуали и танци...но кой знае - страст, можеш ли я спря
Активен
kaliakra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Моето момиче казва: "Бау, бау" :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 13, 2009, 19:56:36 »

Хей момичета и аз си мисля това - да отида на дискотека след като приключи ве4ерта, и без това ще сме само на 50 м от най- посещаваните дискотеки във Варна лятно време  yahoo
Всички искат да ме накарат да се преоблека за дискотеката, ама тяхната няма да стане - ще бъда булка в дискотека  pleasantry.Моя каза че съм луда ама  blum, ще бъда булка 24ч , до сутринта и после ще се кача в такси   danceg
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 13, 2009, 20:18:18 »

И ние се бяхме засилили да ходим на дискотека, но завършихме в басейна на хотела  blush Което също не беше никак лошо  tease
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 13, 2009, 21:47:26 »

О, и ние мислим да ходим на клубче след ресторанта (сега след годежа ще направим генерална репетиция там lol. Миналата година след една вечерна сватба изкарахме до 6 часа в този клуб. Сутринта чистачките по центъра и полицаите много ни се радваха. Даже кумата ни преди да приеме, каза че ще кумува само ако след това отидем в този клуб. Хич не мисля и да се преобличам, а направо с роклята, за да се чувствам булка още няколко часа. Все пак този ден е един ...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #18 -: април 13, 2009, 22:20:54 »

Даже като абитуриентите сутринта може и на кафенце  blum  yahoo Да сме булки колкото може по-дълго! Е, това ще ни лиши от първата брачна нощ и ще се превърне в първи брачен обед, но ... ще избираме роклята или секса  kezz Само дано Милото не чете какво съм писала  kezz
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 14, 2009, 11:08:04 »

Ама разбира се!!! Ние ще запазим места в дискотека предварително за нас и младите от сватбата, които много добре знам, че няма да пропуснат. И аз не възнамерявам да си свалям роклята изобщооо. Всъщност на сватбите на всичките ми приятелки сме ходили после на диско и те са си били с булчинските рокли, тъй че не ми се струва никак странно, а дори съвсем в реда на нещата.
« Последна редакция: април 14, 2009, 12:31:33 от Bianka » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 17, 2009, 09:16:58 »

И аз искам!
Само да не сме каталясали много.
След сватбата на една приятелка отидохме на диско-без младоженците обаче.
Нахлухме около 15 човека със сноп балони и с перца по реверите.Беше страшен купон!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #21 -: април 17, 2009, 09:34:05 »

Много готина темичка,
ние също ходихме на дискотека, аз с булчинската рокля  danceg danceg danceg,бяхме голяма атракция, само чехли си сложих, защото след цял ден на токчета ми се бяха подули крачетата. Развихрихме се с приятелите до към 5.30.  yahoo yahoo yahoo
После се прибрахме в хотела, взехме си една дългааааа вана и оползотворихме "първата брачна нощ" на разсъмване  gu6. Така че от опит позволете ми да не се съглася с мнението, че диското изключва романтиката на сутринта.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 17, 2009, 09:42:27 »

Много готина тема  yahoo
Ние с кумовете и част от гостите ходихме след ресторанта на дискотека и аз си бях с роклята, а милото с костюма  danceg Стана много забавно и всички ни се радваха в дискотеката.Веднага ни намериха места и започнаха да ни поздравяват.Идваха разни момичета, които аз не познавах и ме поздравяваха и ми казваха колко красива съм била  blush 
Абе много яко се почувствахме  yahoo danceg
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #23 -: април 17, 2009, 14:48:01 »

Момичета, някоя от вас била ли е с по-твърд корсет на роклята? Може ли да сподели как са били танците с такова нещо? Много мисля как ще танцувам като съм скована до кръста, а не искам да се клатя като пиян молков, а да си танцувам. Пък и аз не съм от хората, които са върло против чалгата и ми се струва трудно да се кършиш с корсет?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 17, 2009, 15:23:09 »

Определено булчинската рокля не е най- удобното облекло на света, ама се изтрайва! Нали е само един ден...Аз мойта рокля малко я поносих в нас преди сватбата и горе- долу свикнах, ама си е различно усещането когато я носиш цял ден!
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 17, 2009, 17:33:39 »

 Ако след сватбата ходи на дискотека ,то със сигурност ще се тупосам с булчинската рокля. DANCE
Преди години на сватбата на една приятелка се изтърсихме в една дискотека , около 15-20 парчета закичени от сватбата , а булката беше само с короната на главата и по блуза и дънки. Станахме атракцията на вечерта girl_wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 18, 2009, 22:55:39 »

Да отидеш на дискотека с роклята определено си е голяма тръпка ! Само за атракцията и радоста в очите на хората там си заслужава да издържите още 2 часа с неудобната рокля ! Виждам младоженци всяка седмица, но когато и аз я видях в дискотеката и се радвах все едно виждам за първи булка . Беше невероятно ! good good good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 19, 2009, 07:23:31 »

Момичета, някоя от вас била ли е с по-твърд корсет на роклята? Може ли да сподели как са били танците с такова нещо? Много мисля как ще танцувам като съм скована до кръста, а не искам да се клатя като пиян молков, а да си танцувам. Пък и аз не съм от хората, които са върло против чалгата и ми се струва трудно да се кършиш с корсет?

Амелия, виж роклята ми в албума ми. Моят корсет е изключително твърд, но не съм имала проблеми с танцуването. В никакъв случай не се чувствах скована, много ми беше удобно дори. Не смятам, че корсетът прави движенията лимитирани в никакъв случай. Не се притеснявай  good
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 22, 2009, 16:11:03 »

Според мен - ако младоженците не са прекалено изморени и имат възможност да отидат след сватбата на дискотека трябва да го направят.....Аз много съжалявам, че не отидохме...Но ще го направим някоя вечер, така или иначе в дискотеката никой незнае това ли ни е деня на сватбата или е годишнина от нея...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 23, 2009, 10:16:50 »

аз исках моята сватбена нощ да продължи максимално дълго и естествено си бях планирала всичко, дискотека ми звучи малко неподходящо , ето затова избрахме пиано бар и беше супер, естествено си бях с булченската рокля , беше страхотно, всички много се радваха, беше добре че не беше препълнено, а си имаше спокойно много място, защото някак си не си представям препълнена задимена дискотека.
нямах проблеми с роклята, с краката имах, та накрая на вечерта си бях полегнала на диванчето в пиано бара.
беше много хубаво и не съжалявам, а накрая на вечерта всички приятели ни изпратиха и беше страхотно
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #30 -: април 23, 2009, 11:37:28 »

Eeee, това с пияно бара е невероятна идея! аз  не харесвам дискотеките, защото са фраш  и обикновено няма къде да седнеш да си пиеш питието... и тази идея страшно ми допада, д ане говорими за музиката.

но не знам къде има в София пияно-бар. Може ли да дадеш малко информация по въпроса?
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 23, 2009, 11:55:24 »

има резервации за тази рабута yahoo Ние след нашата сватба смятаме да утидем на бар danceg danceg danceg
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 23, 2009, 12:58:35 »

ами моята сватба беше в Пловдив и си бяхме резервирали пиано бара в Новотела, аз исках в Ексел, но тогава беше в ремонт.
 за София не знам Пиано баровете кои са, но сигурно има доста, избери си някой по-просторен.
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 23, 2009, 14:06:33 »

Amelia, посети пиано бар "Силикон", преди беше Джак, намира се на ул.Г.С.Раковски с/у градинката на Кристал. Друг, за който се сещам се намира в кв.Изток, но не помня името му...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #34 -: април 23, 2009, 23:41:59 »

Благодаря! Непременно ще ги посетя, за да сдобия впечатления лично!
Цитат на: maia_111

link=topic=18504.msg275150#msg275150 date=1240480524
има резервации за тази рабута yahoo Ние след нашата сватба смятаме да утидем на бар danceg danceg danceg

Те резервациите  за тази рабУта са хубаво нещо, но как ще направиш резервация, като не си сигурен дали ще ходиш или не? поне аз за себе си не мога да кажа нищо и със сигурност няма да мога дакажа преди 23ч същата вечер...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 24, 2009, 01:11:52 »

ами моята сватба беше в Пловдив и си бяхме резервирали пиано бара в Новотела, аз исках в Ексел, но тогава беше в ремонт.
 за София не знам Пиано баровете кои са, но сигурно има доста, избери си някой по-просторен.
Пиано бара е много добра идея защото може да се попее на воля и на спокойствие ! В Новотела найстина е много готино !
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 04, 2009, 14:02:43 »

Ей много хубава темичка! Аз тъкмо се чудех как ли ще ме гледат всички като отида по булченски на дискотека smile Ние също искаме да отидем, но за съжаление ще е малко празно в неделя вечер. Та идеята ми беше за роклята - чудех се да се преобличам ли, но моята е толкова лека и удобна, че няма какво да му мисля, ще си остана с нея  danceg
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 06, 2009, 23:58:45 »

То, и аз, живот и здраве, ще съм с парти рокличка и ако ходим някъде няма да я сменям, ама с нашата дата и най-вече с евроизборите, как ще стане с дискотеките не ми е много ясно. На мен алкохол не ми трябва, ама обясни го това на повечето празнуващи. Рали, сватбата ти е в събота, ако не се лъжа tease. Защото, ако се лъжа съм в голяма беда, хихихи
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 07, 2009, 07:19:05 »

Ох за съжаление не е в събота вече sad  angry cray От Sky way ни прецакаха най - меко казано.... уж бяхме резервирали, всичко сигурно и изведнъж - обадил се Д-р Ильо Стоянов и шефа казал всичко да се "разчисти" за него на 06.06. Таа така sad Ние сме на 7ми sad
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 07, 2009, 12:02:58 »

ralichka___ , много същалявам за това "прецакване" от страна на този господин  girl_impossible. Само се надявам да могат да се реваншират по някакъв начин, иначе ще е много просташки от тяхна страна.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #40 -: май 07, 2009, 12:04:18 »

Не е за тая тема, но това е адски отвратително!!!Как могат д апостъпят така?!? А гримьори, фризьори, фотографи ако тогава не могат какво? лелееее и като помисля,че са на първо място в списъка ми!!!  beating
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 07, 2009, 12:10:25 »

 :offtopic:Ох това е много грубо Раличка,но все пак да не забравяме,че живеем в България! crazy

А по темата,и аз мислех да отидем на дискотека след тържеството,но май няма да ходим никъде,защото ние ще бъдем без ограничения в ресторанта и мой ще предпочетем да си продължим купона там докато имаме сили,разбира се!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 07, 2009, 12:15:12 »

 Offtopic Съжалявам и аз за офтопика, но те ще ни изтрият надявам се. Само да кажа, че слава богу ни предупредиха 4 месеца преди датата и имахме време за всичко. Наистина много ме разочароваха и търсих няколко дни друго място, за съжаление не намерих и се наложи да сменим датата и да сме там...
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #43 -: май 13, 2009, 21:55:40 »

Аз също ходих на дискотека след сватбта си и да ви кажа си бях атракция, беше готино yahoo
Активен
Terko
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 13


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 15, 2009, 10:37:57 »

Нашата сватба ще бъде в дискотека smile Отдавна танцувам салса и успях да организирам сватбата да е в салса дискотека. Ще почне купона от 17 часа и ще продължи до 22.30, когато идва кубинския DJ и могат да дойдат външни хора, включително мои салса приятели. Така че салса партито и сватбата ще се слеят и ще стане феерия smile
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 15, 2009, 13:28:44 »

Страхотна свтба ще си имате, супер smile  Bravo
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 20, 2009, 08:34:55 »

Само на мен ли ми се струва неподходящо булка в дискотека? Това в кафенетата също много не го разбирам, не знам. С пиано бара по-добре ми звучи. Но така или иначе ние няма да имаме възможност за такива неща, та не съм го мислила изобщо.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 20, 2009, 19:43:49 »

Кое му е неподходящото? А защо вие нямате възможност? Всъщност, ако ние можехме да останем в заведението, където ще празнуваме, със сигурност щяхме да сме си там. а не на дискотека  good
Но ти какво имаш предвид?
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 20, 2009, 21:32:02 »

На мен просто не ми се връзва, лично мнение. Е, имам напредък, след като четох темата мисля, че малко повече го възприемам все пак.
Ние няма да ходим понеже имаме малко дете, което няма как да зарежа цяла нощ.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 21, 2009, 08:37:43 »

Еее това е основателна и много хубава причина, бухтичке!  good

Аз пък.. преди исках, или по-скоро обмислях дали да не идем на някакво нощно заведение след сватбата, но сега след подписването, в светлината на натрупания опит..
Ох, малко не знам, странно ми е да говоря за това, по-скоро ми е странно защо никой не говори за това. Но една сватба до зори разваля едно нещо. Опропастява първата брачна нощ! Дори и да не е тая касапска воайорска щуротия, дето я описват по етнографските книги, това си е все пак някакъв интимен момент за двамата, уморени и пълни с емоции да останат насаме заедно в прегръдката на нощта.. Абе изживях го вече и ви казвам, струва си да пропуснеш няколко часа в дискотеката заради това. До дванайсе, до един - добре. После - вкъщи. Казвам ви от опит.. иначе пропускате много.  blush
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 21, 2009, 08:45:00 »

Да, права си, BASTET! Но ние конкретно сме от 5 години заедно , не че искам да плаша по - отскорошните двойки, но съвсем не ни е тръпка първата брачна нощ  nea Но виж... ако преди 3 годни бяхме тръгнали да се женим, щеше да бъде наистина страхотна нощ дори и след дискотека  give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #51 -: май 21, 2009, 08:47:57 »

Еее това е основателна и много хубава причина, бухтичке!  good

Дори и да не е тая касапска воайорска щуротия, дето я описват по етнографските книги, това си е все пак някакъв интимен момент за двамата, уморени и пълни с емоции да останат насаме заедно в прегръдката на нощта..

 funnytooth funnytooth funnytooth Що, бе, Бастет?! Ние ще си опнем заран белото платно на простора - сите люде да го огледат. Даже ще им сложа и рисунка на чашки с ракийка и един пакет захар - дано се договедят, че е благата ракия  funnytooth

А за пропускането на този специален момент, колкото и пъти д асме минавали през него преди това, мен също ме човъркаше. И за се чудех кое да изберем, но момичетата тук ме успокоиха, че дори да пропуснем цялата нощ, винаги ще намерим време и сили призори за една прекрасна първа брачна сутрин.  blum Може да не е толкова приказно, като през нощта, но нали е важна емоцията между вас, не часовият отрязък.  Wink
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 21, 2009, 08:51:27 »

Дори и да не е тая касапска воайорска щуротия, дето я описват по етнографските книги, това си е все пак някакъв интимен момент за двамата, уморени и пълни с емоции да останат насаме заедно в прегръдката на нощта.. Абе изживях го вече и ви казвам, струва си да пропуснеш няколко часа в дискотеката заради това. До дванайсе, до един - добре. После - вкъщи. Казвам ви от опит.. иначе пропускате много.  blush
goodpost goodpost goodpost
Активен
jozka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 21, 2009, 08:53:33 »

Аз да ви кажа в началото на месеца като се оженихме с мъжо ми и 2 дена преди сватбата решихме, че трябва да запазим места в някоя дискотека, бях малко скептично настроена, понеже си мислех, че почти никои няма да има сили да дойде. Обаче сгреших,  blushтолкова весела сватба се получи, че на никой не му се прибираше(от младите гости). и така отиваме ний в дискотеката към 1часа и какво виждат очите ми  Oh my ...- към 30 човека от нашите гости там и се забавляват. yahoo получи се много яко, бяхме център на внимание, аз естествена бях с роклята, все пак един път се женя  girl_wink
DJ пускаше поздрави само за нас и традиционното горчиво smile
според мен е хубаво да се продължи сватбата, възможно най-дълго - та нали това е нашият ден smile blum
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 21, 2009, 08:58:27 »

И аз мисля като BASTET, въпреки, че и ние сме повече от 5 години заедно  good
Обикновено тези After Party-та са повече за приятелите. Приличат ми малко на тази традиция, която я имаше (че и още я има някъде) при дневна сватба след това да се ходи в младоженците, която аз лично въобще не харесвам  nea
Ще дам пример ние като кумувахме как се получи - понеже бяхме в Бриз2, което е малко извън Варна и нямаше дискотека наблизо, се събрахме на външния басейн след като приключихме в ресторанта. А младоженците си се качиха в стаята направо, а и не мисля, че някой очакваше дори да останат, да стоят много дълго време.
То и ние не откарахме много де - след цял ден лудница и търчене  pardon

Ама и идеята на Амелиа за сутринта хич не е за изпускане  blush

Модераторите ще ни бият обчае вече ..... затова разговора за първата брачна нощ може да се премести тук: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,247.0.html
« Последна редакция: май 21, 2009, 10:02:54 от bubka » Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 21, 2009, 10:21:47 »

Не мисля, че ходенето на дискотека ще ни накара да пропуснем първата брачна нощ/утро.

За мен по-романтично от това да си танцуваме на пясъка, аз с булчинската рокля и с най-красивия мъж до мен и с всичките ми приятели наоколо - няма. Съдейки по факта, че винаги съм имала желание за диско след сватба и дори леко се разочаровам, че тъкмо съм влязла в настроение и хоп - свършила сватбата в случай, че не се ходи, съм решила че след седмица тръгвам по плажа да запазвам места:)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 25, 2009, 10:18:27 »

каква първа брачна нощ, повечето двойки са толкова скапани от цялата сватба, че просто няма първа брачна нощ, в съответната темичка може да се види, че повечето са толкова уморени, че изчакват сутринта. ние лично така направихме.
а пък самата сватба си е такава емоция, която се случва веднъж в живота, това е един страхотен празник, който на мен лично ми се искаше да не спира, а да продължи максимално дълго.
с подходящото заведение нещата могат да са наистина невероятни.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 13, 2009, 08:27:12 »

Напълно подкрепям мнението на Руми!  Bravo Ние откарахме в ресторанта до 2 и нещо..и от там 30 човека отидохме на дискотека..дали не бяхме и повече..булката си беше с роклята..само булото си свалих..цяла вечер поздравите бяха само наши..оркестъра беше на нашите места, а булката съответно качена на бара.. danceg
Прибрахме се в 5.30 в хотела и пак си имахме първа брачна утрин..така че според мен денят трябва да се изживее на макс...един път е все пак  blum
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 03, 2010, 11:19:31 »

Много весела темичка  yahoo Малко е забравена но аз ще се впиша да я съжива  smile
И ние имаме намерение да ходим на бар след ресторанта -още не сме реши ли къде точно може би седмица по -рано ще се обадя да запазя едно голямо сапаре защото желаещите са много засега  yahoo
 А относно роклята -аз ще си преоблеча дългата рокля малко преди края в р-та и ще съм с късата и мисля да си остана и с воала тъй като е къс  и диадемата  danceg danceg danceg
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 03, 2010, 11:52:17 »

Да се присъединя към Савка.Ние също мислим да запазим места в дискотека и да се пренесем младите там.Даже мисля да си остана с голямата рокля, защото няма кога да я облека пак  yahoo
Миналата седмица видях една булка в дискотеката и толкова много и се зарадвах, че за нищо на света не бихме го пропуснали. biggrin
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 03, 2010, 12:08:32 »

Еххх бях я забравила тази темичка и сега като прочетох си припомних, че и аз бях "булка в дискотека" ииии изживяването е невероятно. При нас не беше планирано да ходим и съответно нямахме резервация, но място за нас се намери веднага щом влязахме....Цял ден и цяла нощ се разхождах с голямата булчинска рокля и беше уникално изживяване, незаменимо! Съжалявам само, че нямам нито една снимка за спомен от дискотеката... angry
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 03, 2010, 12:17:00 »

Ванеса сякаш си разказвала за моята сватба! give_rose
След ресторанта решихме,че ще отидем в един кареоки бар.
Бяхме доста хора,танцувахме,поздравяваха ни псотоянно.
Непознати ми казваха,че съм много красива булка,а един мъж дойде и ме попита коя песен искам да ми изпее!
Беше неповторимо и аз също съжалявам,че нямам нито една снимка!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 03, 2010, 13:05:30 »

Eхххх, нищо за снимките, важното че неповторимото усещане ще остане завинаги.....
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 05, 2010, 13:55:44 »

Оооо и ние ходихме след сватбата на дискотека макар и за малко беше якооо  yahoo Бяхме обаче доста уморени седяхме 2 часа за да уважим гостите.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 02, 2010, 19:04:43 »

Беше супер !!!!!!! Ние двамата кумовете  шаферите и малка група приятели бахме на бар след ресторанта някъде към 2 май беше smile Много забавно беше -аз си бях с воала и с късата рокля  yahoo yahoo yahoo yahoo
 danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #65 -: септември 05, 2010, 17:34:15 »

Според мен би било супер да се иде някъде след края на тържеството smile Половинката се чуди кой би дошъл, но аз съм сигурна, че ще има желаещи, така че определено съм "ЗА" и бих го направила  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 07, 2010, 17:42:46 »

Ние ходихме в пиано бар – точно купонджиите се преселихме там, понеже по-възрастните почнаха да се разотиват полека-лека и ние решихме, че залата е твърде голяма за нас.
Доста хора се присъединиха – кумовете, брат ми, сестрата на мъжа ми, няколко двойки приятели, част от братовчедите ми (аз си имам в изобилие  tease ) и дори вуйчото на мъжа ми. Изкарахме си страхотно и затворихме заведението сутринта към 6.
Бях си с роклята докрай, понеже реших, че кога друг път ще я облека.  bouncinggirl
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 12, 2011, 12:35:38 »

Ето ме и мен да обновим темата yahoo yahoo yahoo И ние сме решили да ходим на дискотека след тържеството. Някои казват, че по-добре да се преоблека и да не съм с роклята, но аз определено мисля да съм с роклята, особено след като изчетох всички мнения до тук danceg danceg danceg
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 12, 2011, 13:35:56 »

И ние така сме го замислили! Ще  идем на същия бар, в който точно преди 5 години се запознахме!  heart (малко прекалена романтика, ама карай!  Love girl ). Не мисля изобщо да си свалям роклята! Та как иначе ще се познавам, че съм булка!  danceg Пък като ще съм булка, да съм си булка докрай!  blum
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 12, 2011, 13:49:48 »

Да не сте посмели да се преобличате  за дискотеката  Girl_hide Усещането е невероятно!!! danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 14, 2011, 01:35:02 »

И ние ще ходим на дискотека след ресторанта и да ви кажа и аз не бих си и помислила да се преоблека!  blum Представям си колко ще е готино, а и да пропуснеш такова изживяване наистина е лудост! Колкото и да ми пречи роклята - един път ще мога да отида с нея! С обикновено облекло за парти мога всеки ден!
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #71 -: август 15, 2011, 14:50:30 »

страхотно изживяване! yahoo хич не си пазете роклята, нали ще я носите само този ден  girl_wink изживейте си емоцията до край  yahoo
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #72 -: септември 30, 2011, 13:09:52 »

И аз бях "булка в дискотека" smile Усещането наистина е страхотно!  yahoo Постоянно идваха момичета да ме пипат "за кадем"...... дори една двойка пожела да се снима снас. Бяхме голяма атракция.  blum ДЖ постоянно ни поздравяваше, ... абе голям купон беше ....
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #73 -: септември 30, 2011, 13:29:52 »

И нашата сватбена вечер завърши с лятна дискотека на брега на плажа smile Беше много хубаво smile Благодарение на моята бяла рокля 30 човека влязоха без вход   blum , осовбодиха ни няколко масички Wink Имаше девойка в дискотеката която си правише моминско парти ..идва милата и ми вика може ли да те прегърна и да се снимам за късметче .Много приятно ми стана blush
Беше красиво и невероятно ,но за жалост само спомена  от красивте моменти остават ,които никога няма да забравя smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 29, 2012, 12:22:03 »

Всичко ми звучи много забавано  Bravo
Но аз бих се притеснила, ако нахълтам в препълнена и задимена дискотека със скъпата от емоционална гледна точка рокля. Аз ще запазя една по-малка зала от дискотека САМО за гостите от сватбата, без излишни почерпени тийнеджъри smile Но и при този вариант обмислям да съм с нов тоалет, може би пак бял и отличаващ се от всички, но по - удобен и секси дори  pardon Идеята за пиано бар също е страхотна.
« Последна редакция: януари 29, 2012, 13:23:02 от manuella » Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #75 -: февруари 08, 2012, 18:09:04 »

О аз съм замислила да ходим после на дискотека и задължително с роклята:)0Поне малко повече време да я понося и повече да и се радвам,после само ще прашлясва в гардероба:)))
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #76 -: февруари 14, 2012, 23:49:53 »

mariajoro1984, и аз бях така. Никак не ми се искаше да свалям роклята. Беше ми много удобна, въпреки че беше обемна и дълга, радвах се на всяка минута с нея.  heart
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #77 -: февруари 21, 2012, 17:40:13 »

Здравейте!
Първоначално ми се стори налудничаво, но след като прочетох какви неща сте споделили останах с впечатлението, че не е чак толкова лошо. Какво правите като отидете на дискотека така? В смисъл как протича горе - долу, не мога да си го представя smile
Все си мисля, че не остава време за това или греша
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #78 -: февруари 21, 2012, 17:58:35 »

BeautifulBride, нашите гости започнаха да се разотиват към 2:30 - 3 часа и останахме основно младежи. Не си струваше да държим ресторанта само за 15-тина души (знаеш, че веднъж се плаща на ресторанта, веднъж на DJ за оvertime) и така решихме да отидем на дискотека. Не го бях планувала предварително, в смисъл не съм правила резервации, защото не знаех как ще се развие купона в ресторанта, а и в този час по дискотеките винаги можеш да си намериш места  blush . Е, разбира се, имах си едно на ум къде ще завършим вечерта smile 
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #79 -: февруари 21, 2012, 18:20:47 »

Страхотно!
Може и аз да навия младоженеца и според хода на вечерта да отидем, сигурно ще е хубаво!
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #80 -: февруари 29, 2012, 23:40:51 »

аз до дискотека не стигнах, но пък завършихме в боулинга Wink
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 02, 2012, 22:39:27 »

Нямам си на идея дали ще се чувствам добре в дискотека с булчинска рокля - предполагам ще ми е неудобно. Та, нали цяла вечер ще съм била на нещо като 'дискотека' - в ресторанта. Ще съм правила всичко, което мога да получа в една дискотека.
По принцип няма лошо, който има време и желание.
Младоженеца много настоява да имаме истинска и пълноценна първа брачна нощ.  girl_in_love Все пак се съобразявам и с него, а на дискотека мога да отида всеки друг път...
« Последна редакция: март 03, 2012, 08:41:14 от Mystique » Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 03, 2012, 11:50:27 »

Нямам си на идея дали ще се чувствам добре в дискотека с булчинска рокля - предполагам ще ми е неудобно. Та, нали цяла вечер ще съм била на нещо като 'дискотека' - в ресторанта. Ще съм правила всичко, което мога да получа в една дискотека.
По принцип няма лошо, който има време и желание.
Младоженеца много настоява да имаме истинска и пълноценна първа брачна нощ.  girl_in_love Все пак се съобразявам и с него, а на дискотека мога да отида всеки друг път...
И аз така мисля ...
На последната сватба която бях приключи Дж в 11и30 в 12 заминахме ,другите отидоха на дискотека..
Не мога да си представя да се съберем и да отидем на дискотека всеки ден може да се ходи 1 път ти е сватбата ,но всеки знае най-най добре как иска да е сватбения му ден  ,на 21.07 ще е моята сватба и смятам да сме през цялото време в ресторанта до към 4-5часа  то купонът започва след 12 .. lol
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 03, 2012, 11:54:42 »

Ние задължително ще се прехвърлим след 12ч. в специално запазен клуб за нас. Не ме бърка и в ресторанта да останем, но искат многооо пари за след 12ч. sad
Сватбата ми е лятна и аз смятам, че купонът наистина започва след 12ч., особено, ако сватбата е започнала към 18:30 - 19ч. и то като сложиш ритуалите, ядене, времето за танци не е кой знае колко много....
В клуба смятам да останем (ние-младоженците) максимум до 2:30-3:00, за да имаме сили за първата нощ  yahoo пък гостите, ако искат да останат още.
Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 03, 2012, 12:04:39 »

Ние задължително ще се прехвърлим след 12ч. в специално запазен клуб за нас. Не ме бърка и в ресторанта да останем, но искат многооо пари за след 12ч. sad
Сватбата ми е лятна и аз смятам, че купонът наистина започва след 12ч., особено, ако сватбата е започнала към 18:30 - 19ч. и то като сложиш ритуалите, ядене, времето за танци не е кой знае колко много....
В клуба смятам да останем (ние-младоженците) максимум до 2:30-3:00, за да имаме сили за първата нощ  yahoo пък гостите, ако искат да останат още.
Ами не знам какви пари се иска при вас,но понеже тук когато пресметна идват равностойно дали ще е в ресторанта или клуб
при нас 50лв след 12часа в ресторанта на час и дж след 12часа 70лв на час и ще ми излезе около 600лв
за клуб като сложа 30 човека може и повече дори да са ние ще сме малка сватба де 100човека но главно всичко е млади и знам ли може желаещите да са повече та и като  на вс да се плати входа  и да се вземе алкохол ами същата работа и сметнах ,че най -подходящо е да си останем в ресторанта,а и нещо не ми допада диско с булчинска рокля малко никак няма да ми е комфортно biggrin
« Последна редакция: март 03, 2012, 12:06:37 от annaplamen2 » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 03, 2012, 12:11:07 »

Искат ни 120 лв. на час за ресторанта
60 лв. на час за диджея. Ами и алкохола като сложиш, много става.
А в клуба за сега няма да ни вземат пари за наем. Само ще поръчаме няколко бутилки алкохол и ядки, а безалкохолни или сокове, гостите ще си ги заплащат.
А за роклята мисля да не съм с нея, а с друг тоалет.
Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 03, 2012, 13:09:20 »

Искат ни 120 лв. на час за ресторанта
60 лв. на час за диджея. Ами и алкохола като сложиш, много става.
А в клуба за сега няма да ни вземат пари за наем. Само ще поръчаме няколко бутилки алкохол и ядки, а безалкохолни или сокове, гостите ще си ги заплащат.
А за роклята мисля да не съм с нея, а с друг тоалет.
ами супер щом е така при нас  няма такива работи всичко искат да се плаща biggrin  ,а от ресторанта ни правят отстъпка 50% иначе е 100лв понеже кувертите са ни доста високи
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 28, 2013, 15:52:13 »

Найстина много интересни идеи давате.А особено ако "булката" не е ходила на дискотека от повече от година считано от днес.Може би е добра идея.Мисля да е според обстновката,както стане.То е ясно,че в един момент ще останат само "младите", а ние си имаме запазен хотел до ресторанта-те са в едно.Не пречи да отидем до дискотеката и после по леглата.Ще следя темата с интерес  Bravo
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 28, 2013, 22:37:19 »

Аз се надявам да не стигаме до дискотека smile Все пак сме наели оркестър, който ще пуска и диско музика пък и ако купонът е на макс не ми се струва логично да се местим и да прекъсваме веселбата  danceg Дано да успеем да се задържим до сутринта повечето хора  tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #89 -: април 10, 2013, 22:33:53 »

При нас ситуацията е такава, че няма да можем да останем цяла нощ в ресторанта, тъй като ще сме на терасата, и той се намира в населено място и ще се вдига доста шум. Затова сме намислили да организираме на едно по-удинено място градинско афтърпарти с DJ, гирлянди с лампички и светещи мебели по тревата, с бар на разположение и това да се случи около 12-1ч до колкото ни стигнат силите. Ако времето не позволява имаме вариант и за подобно парти, но на закрито. За съжаление не сме организирали нищо в тази насока още, та и това предстои. Ходенето на дискотека след сватбата май в повечето случаи се оказва спонтанно решение и води до спонтанен завършек, нещо по което много си падам. При други обстоятелства бих била с две ръце, но това са даденостите при нас и така смятаме да ги използваме Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #90 -: април 10, 2013, 22:54:14 »

Ванеса сякаш си разказвала за моята сватба! give_rose
След ресторанта решихме,че ще отидем в един кареоки бар.
Бяхме доста хора,танцувахме,поздравяваха ни псотоянно.
Непознати ми казваха,че съм много красива булка,а един мъж дойде и ме попита коя песен искам да ми изпее!
Беше неповторимо и аз също съжалявам,че нямам нито една снимка!

Знам, че е много старо мнението, но случайно да е било Караокето в Бургас? Ние трябва да намерим вариант в Бургас за дискотека/афтърпарти и обмислям всички места. Не съм сигурна дали е по-добре цяло заведение да е за нас или само маси да си запазим. Сложна ситуация.
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines