Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 05:23:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булка в дискотека!!!  (Прочетена 47408 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: април 11, 2009, 21:55:00 »

 Wink Я кажете сега някоя булка ходила ли е на дискотека непосредствено след края на сватбата т.е. с булчинската рокля? Кажете какви бяха реакциите на хората, весело ли си изкарахте, някоя интересна случка. А бъдещите булки биха ли пробвали?!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 11, 2009, 21:58:37 »

Не съм се сещала за това, иначе със сигурност щях да отида!!! yahoo

Малко Offtopic Преди ресторанта влязохме в едно кафе - реакциите бяха shok Oh my ... yahoo, много ми се радваха хората, казваха: "Виж, булка, булка!!!" Беше много забавно и ме зареди с положителни емоции, много приятно изживяване беше!!! Предполагам, че и в дискотека ще е така!!! good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 11, 2009, 22:04:03 »

Ние не искахме да се прибираме след ресторанта, въпреки че бяхме скапани. Събрахме компанията и на диско! Естествено не платихме вход и веднага ни настаниха. Хората  Oh my ... Oh my ... ohmyдори се снимаха с нас! Жалко че умората си каза думата и стояхме само час, два....После на улицата, докато си чакахме таксито всички се заглеждаха и викаха "горчиво". Невероятно изживяване!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 11, 2009, 22:14:05 »

хахаха, сега ме напуши голям смях, като я видях тази тема.

Ние ходихме на дискотека - бяхме около 15 човека, гледаха ни доста странно. Имайки предвид, че сватбата ни беше в неделя вечер и се изтопосахме в дискотеката към 2 часа, беше даже странно колко много народ имаше вътре. По принцип трябваше да се плаща вход, но като ни видяха, направо ни пуснаха  tease, даже ни дадоха маса  Oh my ....

Тъй като моята кума напускаше страната сутринта, трябваше да се разделим с нея там и като си тръгнахме, аз такъв рев му дръпнах, не е истина. Излизаме с Мони от дискотеката и ще си хващаме такси към хотела. И познайте, за късмет едно Тико отпред  shok, наврях се аз на предната седалка и продължавам да рева, Мони се чуди как да ме успокои. И изведнъж шофьора ми вика: "Ти сега булка ли си или абитуриентка?"  ROFL funnytooth laugh.... Е, този човек така ме разсмя! И аз му викам: "Ами през юли месец така като гледам много абитуриентки няма, остава да съм булка, а?"  crazy
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 11, 2009, 22:16:33 »

И на мен това ми се мотае в главата - дали да се преоблека, когато се преместим в дискотека, защото ние задължително ще го направим, или да си остана с роклята? няма да имам воал, иначе щеше да е лесно - преобличаш се но оставаш примерно с воал да си личи какъв ден е  smile
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 11, 2009, 22:26:34 »

 И ние бяхме на дискотека yahoo yahoo yahoo и стана невероятно парти tease

Запазихме предварително места, защото бяхме сигурни, че никой няма да се прибере след ресторанта.

Аз бях решила да се преобличам, а и ни подариха от блузките с Game Over и си мислех тях да си облечем... но като се прибрахме с подаръците и си казах, че тази рокля повече няма да я обличам и много бързо размислих Wink Wink Wink само смених обувките smile до последно трябваше да си личи коя е булката blum
Направихме си голямо шоу и определено подобаващо завършване на вечерта, а и бяхме много голяма компания (повече от 30 човека)
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 11, 2009, 22:27:16 »

И на мен това ми се мотае в главата - дали да се преоблека, когато се преместим в дискотека, защото ние задължително ще го направим, или да си остана с роклята? няма да имам воал, иначе щеше да е лесно - преобличаш се но оставаш примерно с воал да си личи какъв ден е  smile

Да не си посмяла да се преоблечеш!!!  :PКога друг път ще влезеш с булчиска рокля  в дискотека и всички ще те гледат!!! girl_wink
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 11, 2009, 22:57:58 »

хихихихии добре, добре, vanesssa, аз и без това искам целия свят да разбере че има  weddingday Party time 
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 11, 2009, 23:17:00 »

хайде аз се включвам ще сложа и снимков материал. След сватбата с част от гостите отидохме в Инфи денс, където гостуваше Елена Паришева, аз си бях с роклята и още с влизането ми цялата дискотека ме заоглежда, беше мн забавно да знаеш че всички са вперили поглед в теб. заехме едно огромно сепаре и съответно гост изпълнителя на вечерта започна да поздравява булката и кумът, а младоженецът беше ужасно разочарован защо не поздравяват и него, даже се нацупи  tease не след дълго, булката се озова върху бара (не съм от най-срамежливите) pleasantry при което камерите в заведенито се оказаха върху мен и "цъфнах"на всички плазми из заведението  funnytooth и така до сутринта....честно казано след бара нямах сили за друго и заспах като къпана.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 11, 2009, 23:29:51 »

1ва


* IMG_0646.jpg (51.08 KB, 500x350 - видяно 634 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2009, 23:30:44 »

2ра


* IMG_0648.jpg (53.59 KB, 500x357 - видяно 636 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2009, 23:32:12 »

и последна да не досаждам, апък и качеството е кофти задапаратното устройство е на една бутилка водка  laugh


* IMG_0645.jpg (57.92 KB, 500x381 - видяно 704 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #12 -: април 12, 2009, 00:06:05 »

Сигурно е страхотно изживяване! Да ви кажа запалихте ме  и мен да ида на дискотека или нещо от сорта. аз принципно никак не съм им любител, но то си е страшен купон, както го описвате.   danceg

Само че май след всичко това първа брачната нощ се толага за ...като се наспим?  kezz
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 12, 2009, 03:41:08 »

Amelia, зависи. Ние и това успяхме да вкючим в програмата  Girl_hide
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #14 -: април 12, 2009, 09:21:41 »

Брав она вас! Вие ме смаяхте. Аз имам чувството, че няма да мога да дишам след всички ритуали и танци...но кой знае - страст, можеш ли я спря
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines