Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:15:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159614 пъти)
 
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #360 -: юни 07, 2011, 13:34:32 »

Хайде и аз да се разпиша! Здравейте първо и от мен,аз съм новичка във форума smile Аз съм на 20 ,а приятеля ми е на 23години. Решихме да поизчакаме още годинка с бебеправенето, за да може поне той да завърши студентството  blum че на мен ми остават още 4 годинки. Та..ще се наложи поне още годинка да изчакаме,мислим си,че така ще е най-добре.
А на вас желая в скоро време вече да сте бебеправещи.  smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #361 -: юни 07, 2011, 14:00:32 »

Алексче радвам се да те видя и в този форум!  yahoo Все си мислех, че ще срещна познато лице хахах. Ако не се сещаш аз съм slun4ice от teenproblem  girl_wink .
Дано устискате още годинка, че не е никак лесно. Аз този месец имам съмнение, че може да е станало нещо и си правих днес тест но е твърде рано (10 дни сле овулацията).  blush Беше неативен естествено, но няколко минути след като изтече срока се появи съвсем лека розова линийка. Знам, че това нищо не значи, защото след изтичане на срока, трябва теста да се изхвърли точно за да няма обърквания, ама...  pardon Би трябвало да ми дойде другата сряда, но пък имам напрежение в яйчниците и гърдите ми са се налели вече от няколко дни, така че може би просто ще ми дойде по-рано... На любимия още нищо не съм казвала, за да не го протеснявам излишно, а и съм почти убедена, че не съм бременна, но правенето на теста си беше тръпка. Беше ми за първи път и всъщност една приятелка ме нави да тествам, защото нейна приятелка е имала същите болки като мен още след овулацията и се е оказала бременна. Абе ако не ми дойде до петък ще пробвам пак. Тогава вече трябва теста да излезе 100% (или по-скоро 99%) верен  pardon . Да си кажа честно се надявам да е положителен  blush .
Активен
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #362 -: юни 07, 2011, 14:29:28 »

Разбира се,че се сещам Сандри kiss2 Искрено ти желая да е положителен,ако ли не - надявам се много скорео ще ни зарадваш с новината, че си видяла 2 чертички smile  girl_wink
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #363 -: юни 07, 2011, 19:16:07 »

Ох объркала съм се в предния пост. В понеделник трябва да ми дойде, а не в сряда. Ще си направя тест в петък, защото същата вечер сме на сватба в друг град и ще сме там 2 дена, та все пак трябва да знам, а по хотели не ми се правят тестове  pardon . Ако и този тест е отрицателен няма да казвам нищо на годеника му. Не му трябва да знае колко съм луда и че вече си въобразявам разни неща  funnytooth . Иначе напрежението ниско долу в корема малко се пооправи днес, но имам остри "подръпвания" (не знам как по друг начин да го обясня) най-вече от ляво където ми беше овулацията този месец. Четох за ранни симптоми на бременност, ама те са същите като ПМС... Все още си мисля, че може би просто ще ми дойде по-рано...
Алекс скоро няма да видя 2 чертички, че нали сме от изчакващите  pardon . Просто този месец бяхме доста невнимателни и имаме 2 прекъснати акта един баш на овулацията и един на следващия ден  blush . Може би и за това така се вманиячавам, защото знам, че има вероятност нещо да е станало, нищо че шанса е адски минимален... В петък ще видим дали ще остана в клуба на изчакващите или ще се местя в темата на бременните  Girl_hide .
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #364 -: юни 07, 2011, 21:18:32 »

alexandrina_alexandrova, добре дошла  give_rose
Sandri, а така... аз ти казах, че с тази подготовка да не ни изненадаш по-раничко от предвиденото smile
чакам да споделиш какво е станало, че сега те мисля.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 07, 2011, 21:53:06 »

Sandri , миличка не се тормози излишно  PREGQ PREGQ PREGQ - ако не си бременна, ще бъде както всеки обикновен път в който ти идва и все ще го преживееш някакси това да си на сватба неразположена girl_wink Ако пък си......тогава ще имаш още един повод за празнуване, освен сватбата danceg danceg danceg


petia_vj , и ти си като мен, само дето ние последния път може и да сме "провалили" плана pleasantry pleasantry Не мисля, че е така, защото беше 2-ри ден след като ми свърши и вероятността е изключително малка, но.......... знам ли pardon pardon Ние 4 години уж се пазим за след сватбата и сега да се "издъним" на финала....
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #366 -: юни 08, 2011, 14:33:00 »

Хаха Малинке май верно така се оказа  tease pardon
Между другото мойто чакане приключи. Измерих си днес базалната температура (как не се сетих по-рано!) и беше супер ниска - 36,2°С! Та така... Сложих си менструалната чашка и чакам новия цикъл да почне. За сега нищо, но най-късно утре очаквам да ми дойде. И все пак последните дни бяха странни... Толкова болежки никога не съм имала. Най-много 2 дена преди да ми дойде ме понаболява малко ниско долу, но никога толкова дни поред и толкова интензивно и... странно някак си. То даже не е само болка ами и напрежение и тия "подръпвания" от лявата страна.  angry Както и да е. Поне сега се "наплаших", та няма да рискуваме повече  biggrin . Колкото и да знае човек за зачеванети и колкото и да е наясно, че не е толкова лесно да се забременее, все си мисли, че от веднъж ще стане  tease .
Веси, мила, ние с теб какво направихме тоя цикъл! Хахаха  funnytooth ! Пълен провал. Уж примерно ще си чакаме, пък...  Girl_hide Ама не се притеснявай. Ако овулацията ти е след 10-тия ден от цикъла то няма начин да си бременна, защото сперматозоидите живеят максимум 7 дни.  girl_wink
Мерси момичетата за коментарите.  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 08, 2011, 15:07:31 »

Съжалявам че ще съм малко груба.Ама ако мислиш ,че може да е станало бебето сподели го където трябва ,а не където е удобно.Все пак нали не мислиш ,че за овулация и тестове мястото за писане е тук.Тук  има доста голям брой потребители и ако всеки вземе да си израява емоциите ,където му хареса ще стане хаос.
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 09, 2011, 08:44:35 »

Такааа, аз бях на гинеколог, профилактичен и всичко ми е наред  Bravo гледа ме и на ехограф, и умря от смях докато й обяснявах, че си чакам сватбата и тогава ще започваме с бебеправенето. Изписа ми витамини и фолиева киселина, които било добре да се пият преди бременност....Да минава тая сватба, че почнаха и нервите да ме тресат вече за всякакви дреболии..
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 09, 2011, 16:34:26 »

Момичета, и аз да се разпиша в тази темичка Wink Въпреки че вече поотминаха сватбените емоции, с мъжа ми сме решили да изчакаме с бебе-темата. Причините са много, но най-важните са две:
1. Въпреки че съм на 28, все още не се чувствам готова за това (не че някой може да се нарече готов за такова нещо, де:))) . Не искам да пришпорваме нещата само и само година след сватбата да има ''резултати'', както се изразяват вече роднини и познати. Мъжът ми още учи и бих искала да завърши първо.
2. Имаме желание да емигрираме и това ме кара да отлагам майчинството. Искрено се надявам до година вече да сме се насочили към дестинацията, за да мога вече да се успокоя и да започна да мисля в тази насока...Не ми се иска да замина нанякъде бременна или с малко бебе. Достатъчен стрес ще е за нас двамата в началото, за да подлагам и едно малко същество на това.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #370 -: юни 09, 2011, 17:13:37 »

Здравей petia_vj  smile

В какво точно се състои този профилактичен преглед? И ние изчакваме за сега с бебеправенето, но ще е само няколко месеца. Та някакви по-специални изследвания пуска ли,ако да - какви точно? Аз също  ще ходя скоро, ако някой може да ми препоръча добър гинеколог - жена в центъра на София,ще съм много благодарна  give_rose
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 09, 2011, 22:23:56 »

Здравей, fashion, прегледа си е съвсем нормален, т.е. - с просто око и на ехограф също ме погледна, шийката на матката, самата матка, яйчници, пусна ми и цитонамазка. Питах я и за други изследвания дали трябва да се правят, но тя каза, само ако види нещо обезпокоително, тогава. Тъй като нямаше, сега само си чакам резултата от цитонамазката. Моята гинеколожка сега бях за първи път при нея, но има доста добри отзиви за нея - д-р Констанца Тошева, но не е в центъра, а в 30та градска в Обеля.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 23, 2011, 10:21:42 »

petia_vj , и ти си като мен, само дето ние последния път може и да сме "провалили" плана pleasantry pleasantry Не мисля, че е така, защото беше 2-ри ден след като ми свърши и вероятността е изключително малка, но.......... знам ли pardon pardon Ние 4 години уж се пазим за след сватбата и сега да се "издъним" на финала....

Момичета тези 2-3 седмици ми беше напрегнато, да не сме провалили пална с изчакването на бебеправенето, но сега вече съм спокойна и все още продължавам да съм си записана в тази темичка. Не, че не ми иска вече са имам едно  Baby или дай Боже близначета  puppets като Тео, но определено ще изчакам още 2-3 месеца blush
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 26, 2014, 12:27:49 »

И аз се записвам в темата.  blush
Не е писано скоро тук,но все пак интересно ми е дали има и други изчакващи с БЕБЕправенето?  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 26, 2014, 15:37:51 »

Нели, ако не беше писала тук, нямаше и да разбера за тази тема.
Ама, ми стана интересно и реших да се запиша при теб и аз. Ние със сигурност още доста ще изчакаме с тази стъпка.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines