Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 04:17:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159737 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 04, 2010, 14:31:04 »

И аз май съм на път да се отписвам от тази тема. Имахме няколко причини да седим тук, но скоро са на път да бъдат премахнати всички. Фолиевата си я пия от март месец, а противозачатъчните отдавна ги спрях.
Още се чудя дали е редно да правя някакви профилактични прегледи или изследвания преди да се преместим нататък  crazy Или да не си вкарвам такива мухи  pardon
(Изключвам разбира се редовните прегледи при гинеколог и стоматолог - те са ясни  good )

Ау, ау, ау как се зарадвах  danceg
Няма нужда от допълнително прегледи и изследвания  Wink
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 08, 2010, 15:22:22 »

Днес ходих на преглед и ми казаха, че съм много здравичка Bravo
Хихи, и аз така... само че започнах фолиевата киселина преди десетина дни.  good
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 08, 2010, 22:05:55 »

Да се запища и аз тук. Ние изчакваме да мине сватбата и се мятаме  blum , обаче много ме притеснява това че не мога да спра цигарите, а пък има още само четири месеца - трябва да ги спирам вече. Казват че е хубаво предварително да се спрат, защото иначе е стрес за плода и за майката. Направо така ми е гадно заради тези цигари обаче е по-силно от мен.  cray едно ми е безизходно такова
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 09, 2010, 08:19:12 »

Vilence, много ли пушиш? Опитай малко по малко да ги намалиш ако искаш. И аз до скоро припалвах по цигарка-две на ден, ама пусто като обичам и като ми е напрегнато напоследък все ми се пуши  Girl_sing vivasvat
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 09, 2010, 08:59:39 »

А не, без цигари, Виленце, трябва да ги откажеш и то отраз, аз ги спрях вече. Давай, имаш стимул, стискам палци, с теб съм, да ги махаме тези отрови, аз ги мразя, вече за трети път ги отказвам, предните пъти за по 4 месца и пак ги почвах, но сега не мисля, а и периода ще е по-дълъг, надявам се Girl_hide
По принцип казват лекарите, че на организма му трябва 1-2 години да се изчисти от цигарите, а ние  трябва да ги спрем поне няколко месеца преди това smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 09, 2010, 17:08:46 »

Оф, абе не пуша малко, половин кутия на ден.
van4ii, опитах на няколко пъти обаче повече от ден два не издържам, като се сетя за цигарка и за друго не мисля. ама сега измислих да си взема билкови цигари, казват че били безвредни, в смисъл нямат катрани, които да тровят организма. ще ви държа в течение как се развиват нещата.
Този месец смятам да отида да си направя няколко изследвания - хормони, хламидия и т.н. и се надявам че ще ми светне лампата че е крайно време да се преборя с тези гадости. стискайте ми палци!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 10, 2010, 09:33:31 »

Хайде, стискам палци всичко да е наред и да имаш воля да ги откажеш good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 10, 2010, 11:05:16 »

 Offtopic Малко съм извън темата, но да кажа, че е добре по време на бебеправене и двамата родители да не пушат. Когато с моя мъж подновихме опитите след аборта ми през миналата година и той отказа цигарите стана много по-бързо. Ако все пак половинката ви неможе да ги откаже да пие витамини, в които имае Цинк и Селен. Offtopic
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #293 -: юни 10, 2010, 16:22:23 »

vilenceto  само да ти кажа, че се каяват килограми като спреш да пушиш. От гледна точка на това дали си поръчала вече роклята го казвам. А иначе най-хубавото нещо е да спреш цигарите. При мен така се получи, че ги спрях като забременях, но.....  blush Не искам и да чувам да ги почвам  smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 10, 2010, 16:55:23 »

Рени, моята половинка не пуши-препалва ама много рядко, но пък информацията е много полезна 
grahovaprincesa, знам че се напълнява, но въобще не се бях сетила че всъщност това ще се отрази и на роклята. Благодаря ви момичета!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 11, 2010, 08:52:45 »

И моят мъж пуши, но не мога да го накарам да ги спре girl_impossible
А що се отнася до напълняването след отказване - не е вярно, както споменах два пъти преди този съм ги отказвала, нито грам не качих, затова според мен всичко е до нагласата на човек. girl_wink
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 07, 2010, 15:03:38 »

Момичета, да ви кажа на мен вече много ми се "бебеправи" blush
Но ще изчакам малко, че големи жеги сега.....
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 07, 2010, 15:12:14 »

van4ii направо  ме разсмя с този твой пост, какво пречат жегите на бебеправенето
 ти като мъжът ми миналата година, преди да отичдем на море се чудех дали да спра хапчетата и го питам и той, " еее точно сега ли , на морето", като че ли ще го карам да копае crazy crazy crazy, реално нищо не се променя в живота
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 07, 2010, 15:30:52 »

Ванчи, мен също ме разсмя, привечер де, пък и още не сме усетили истински жеги таз година, над 30 градуса.

Руми, ама и твоят мъж си го бива, хихи, че ако на морето не се засили десерта, къде???!!! То там просто предразполага  blush
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 07, 2010, 15:33:46 »

еми да, то реално за него нямаше да има някаква разлика, така или иначе на морето сме доста активни, а и се предпазвахме само с противозачатъчни и ми беше много странно, ама карай
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines