Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:22:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 159674 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: август 06, 2010, 16:39:05 »

Явно при всеки готовността за бебе идва по различно време.Аз споделям мнението на мъжа на mademoiselle.Някаси предпочитам да си поживеем известно време като семейство без дете и след няколко годинки да се опитаме да си направим.Много е важна и финансовата страна.Ние например живеем на квартира,която за мен е компромис в много отношения.Колкото и да я чистим си остава старото жилище на някой друг.Не искам да отглеждам бебе в такава среда.Все пак съм благодарна,че си живеем самостоятелно,а не се налага да сме като в дядовата ръкавичка при някои от родителите.
Иначе все повече се замислям за дете с времето.Даже бих искала да имаме повече от едно,дори три.Прекрасно е да имаш голямо семейство  Kinder  Baby_G  Baby_b
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: август 06, 2010, 16:48:08 »

mademoiselle, освен, че са убедени, че става от първия път, са убедени, че животът свършва с бебето. Ама свършва терминално, тотално, завинаги и много страшно. Аз полагам много усилия да убедя моя мъж, че и с бебе може да си живеем. Ама преди няколко дни ми излезе с "това ни е последното лято, пък ние нищо не правим, купонът трябваше да тече на МАХ, пък то.... cray" - каква невероятна сила имам върху мъжа си tease.

 Така че, ако не ви притискат годините и обстоятелствата (сега е момента, защото след 2 години ще правиш кариера), дайте си време. Аз съм на мнение, че ни трябва един убеден татко, който да понася всички капризи и истерии на хормонално дисбалансираната мама. И действам по програмата "Животът продължава" въпреки зашеметителните резултати.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 06, 2010, 17:18:58 »

Да ти кажа младички сме (след 2 дни навършвам 22), ама биологичен часовник ли е, какво ли е не знам  crazy Явно моите пориви се дължат на факта, че живеем заедно от 4 години или просто ние жените съзряваме по-бързо  pardon При всички положения бих искала когато настъпи моментът и двамата да го искаме силно. Не, че ако сега се получи мъжо ще го върне де  sarcastic но съм сигурна, че ще се чувства доста уплашен и несигурен и както казваш може би в неговите предстви "животът ще свърши". Иначе, като цяло доста се радва на чуждите бебчета и това ме радва  Momy
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #318 -: август 06, 2010, 19:14:29 »

Моя мъж пък постоянно ме пита кога започваме с опитите, че му омръзнало да се пазим smile. Относно това дали животът "свършва" ,когато имаш дете съм на мнение , че просто живота се пренарежда. Ние също си казвахме какво ще правим , как ще излизаме ,ами на почивки как ще ходим и т.н. И какво стана - като отидохме на медения си месец какво да гледаме - хотела пълен с деца на всякакви години . Имаше бебенца , на 1 , на 2 , на 3 годинки...Ние се чувствахме направо не на мястото си там и да ви кажа наоколо само детски смях и весели семейства с деца. Идеше ми веднага да си направим едно бебе smile. Знам със сигурност , че няма да сме от типа хора , които биха тръгнали с новородено на море примерно , просто сме от по - предпазливите , но като отрасне малко навсякъде може да си с него. Това не ни спира , излизания и пътувания винаги ще има , аз не съм се находила и няма да се находя (постоянно някъде искам да пътувам ). Ако чакам да стане това никога няма да съм готова. Аз съм на 28 години и не искам да чакаме повече , но ако бях на 25 щях да изчакам още малко smile.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 17, 2010, 08:37:23 »

Момичетаааааааа напускам този Клуб и се премествам в другия Momy
Вече започнахме пък да видим кога ще стане Дали от първия или от втория път ще чакаме
Успех и дано повече да ме последват
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: август 17, 2010, 08:47:53 »

бравооо  Bravo , скоро и аз ще се изместя, само да мине сватбата  blush
а ако междувременно се случи вашето щастие, не пропускай да ни съобщиш. Успех!!!
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 01, 2010, 21:20:48 »

Здравейте, дами!
С мъжа ми сме твърдо убедени, че ни е време да симаме дете и то не едно, а поне две или три дори   Baby  bath Momy
но  трябва да изчакаме още поне 4 месеца - та реших да се включа в   Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" та дано мине по-бързо времето. Преди почти два месеца загубих бебето си  cray беше  много тежко... сега се утешавам с мисълта за бебе, иска ми се по скоро да забременея и добре, че е мъжа ми, който ме подкрепя и следи лекарските забрани за бебе, преди да изтекат шест месеца...
Какво бих правила без него  gu6
Желая на всички вас от heart които искате бебе, а се налага да изчакате по разни причини, да Ви мине по бързо времето и скоро да се преместите в темата за бебеправщи, после при бременните и да се похвалите с вашите новородени слънчица...
« Последна редакция: октомври 01, 2010, 21:23:03 от terzieva » Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 02, 2010, 14:00:38 »

момичета, аз също напускам тази темичка и се измествам в следващата  danceg
време ни е вече, ех... дано се случи и нашето щастие по-скоричко , вече работим усилено  Girl_hide , пък да видим
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 12, 2010, 12:52:15 »

vilenceto , стискам палци скоро да се похвалиш!  good Ние все още не бебеправим, защото според мъжа ми моментът не е подходящ по ред причини. Но, момичета чесно да ви кажа вече много искам да имаме дете, биологичният ми часовник здраво се е разтик-такал  sarcastic спрях хапчетата преди месец, продължаваме да се пазим, но поне не се тъпча с хормони  girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #324 -: ноември 26, 2010, 10:47:27 »

Здравейте мацки!Преди време и аз писах в тази темичка,и ние чакахме да мине сватбата!при нас се случи бързичко след почването с опитите-1 месец след сватбата!Пожелавам го на всички ви!
Искам само да ви споделя,че живота не свършва с бебчето,а точно тогава започва!Само тогава разбираш истинския смисъл!
Успех на всички!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #325 -: декември 17, 2010, 16:35:55 »

Цоп и аз тук, макар да писах и в другата темичка чисто за съвет  smile И ние изчакваме да мине сватбата, искаме и двамата. Моята най-добра приятелка е бременна, трябва да роди до по-малко от месец и нямам търпение!  yahoo Тъкмо покрай нея ще "навляза" малко в нещата, защото на моменти се усещам, че елементарни неща не знам!  pleasantry Дано при всички ни стане максимално бързо! След НГ и аз почвам фолиевата киселина.  smile Само кажете - пълнее ли се от нея? Не че това ще ме спре да я приемам, но просто да не се изненадвам да знам, и да огранича приема на храна в такъв случай, че нали за сватбата се вталяваме.  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #326 -: декември 17, 2010, 16:40:26 »

Не, не се пьлнее. Това е просто витамин Б  pardon Успех !!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #327 -: декември 17, 2010, 16:44:20 »

Благодаря!  give_rose Както винаги има 100 различни мнения, така че реших да се допитам и до вашето!

П.С.: Успех и на теб, виждам, че радостното събитие наближавааа!  yahoo
Активен
terzieva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: декември 20, 2010, 20:04:04 »

Здравейте.
Минавам да споделя, че оставам тук и няма да е за кратко... Резултатите ми не са много хубави  nea и януари ще ми правят електроконизация така, явно ще почаме с бебеправенето  huhhuh.gif

 Christmas tree  Весекла Коледа и щастлива нова година желая на всички Вас. Бъде здрави и много щастливи! Нека  Santa сбъдне най-съкровените ви желания!

***
Да Ви се стовари на главата най-голямото щастие на Земята - децата  Momy

***

 give_rose
Активен
Pandichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #329 -: януари 15, 2011, 17:23:05 »

Здравейте, момичета!

Отдавна никой не е писал в темичката - дано всички да са се преместили в темата за бебеправещите  smile
И аз реших да се запиша тук - с приятеля ми решихме, че вече и двамата силно искаме бебче, но ще изчакаме до август/септември с опитите, защотото искаме да се оженим през декември, а не искаме да сме с бебче на сватбата  blum
От около 2 години ме е обзело желание за бебе, но все не му беше времето. Но от 2 месеца само за това мисля и изобщо не ми се чака вече...
 
 girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines