Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:44:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 152863 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 15, 2009, 10:44:06 »

Ами вие пък какво чакате - виж само как се радват хората smile blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 15, 2009, 10:48:08 »

Ние чакаме мъжа ми да си намери работа на която да се задържи повече от два месеца  good Малко да ми се пооправи здравословното състояние и така....няма да е далече де, ама ще видим кога ще бъде  girl_wink Ще ни се да изчакаме и сватбата на която ще бъдем кумове (04.юли) че за пръв път ще съм кума и така съм се вдъхновила че не ми се иска да се пазя, в смисъл да не скачам, да не танцувам и така, ще ми се да съм във вихъра  good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 15, 2009, 12:30:19 »

И аз още в тази тема ... Сега сме решили, че ще кандидатстваме и двамата и ако стане поне още година ще съм в този клуб, ако ли не на есен ще се преместим в другата тема! pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 15, 2009, 14:26:05 »

И аз още в тази тема ... Сега сме решили, че ще кандидатстваме и двамата и ако стане поне още година ще съм в този клуб, ако ли не на есен ще се преместим в другата тема! pardon

Ще кандидатствате в университет ли или за някоя работа?  crazy
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 15, 2009, 16:19:41 »

Ще кандидатствате в университет ли или за някоя работа?  crazy

Първото...ще ставаме студенти "Дай Боже!"!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 15, 2009, 16:52:47 »


Първото...ще ставаме студенти "Дай Боже!"!

Пожелавам ви го щом го искате  good И вие сте като нас по обратната процедура, първо сватба, после учене, после бебе.... На тия нашия приятели дето ще им ставаме кумове, евала им как им се подреди всичко, станаха гаджета и тя отиде да учи, той за тия три години през гаджелъка им си намери хубава работа, обзаведоха си жилище и сега тя свършва, жилището им е чисто ново и готово на 100%, юли месец правят сватба и после почват с бебеправенето....значи пак казвам евала на такава подредба на живота  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 15, 2009, 18:05:38 »

Е, то така перфектно. Бебеправене в нов готов апартамент след сватбата - мечта smile
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 15, 2009, 21:35:58 »

 Да ,а не като нас да правим ремонт в края на бременността ми blum
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #23 -: април 16, 2009, 15:17:56 »

Здравейте и от мен. Аз също се записвам и в тази тема, тъй като скоро не се очаква да се присъединя към "бебеправещите". Разбира се, финансите са една от най- големите спънки и при нас, но се надявам до 1 година да скокна в другата темичка. Желая на всички ви успех с "препядствията" към заветната цел !  give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 16, 2009, 17:35:35 »

не ми се иска финансите да ни спъват за едно от най-хубавите неща  в живота. Направо ми се плаче като чета всички постове, че това е една от основните причини. До някъде и аз за това се замислям когато си говорим вкъщи за бебе и все ми идва да кажа - " ама как ще строим и аз бременна с корем, къде?" а ние и това не сме решили със сигурност - дали ще строим сега, защото има много спънки.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 22, 2009, 22:14:13 »

И аз да се запиша в тази тема.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #26 -: април 29, 2009, 15:16:10 »

момичета и аз се записвам!Макар да не ни се иска! :(Ще изчакаме да мине сватбата-2 месеца и ще поканим бебчо!А да ви кажа,че от известно време ме е  обвзела майчинска вълна!Едно такова чувство ...Дай боже да имаме късмет и мечтата ни да се сбъдне!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 29, 2009, 15:33:20 »

Oфф и аз съм на една бебешка вълна, но съм сигурна че за момента е добре да изчакаме и от финансова и от здравословна гледна точка ...имам нужда от доста зъболекарски манипулации  good Та така, а вече ....направо нямам търпение  Wink
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 29, 2009, 18:10:05 »

Ох, то май всички сме се настроили така, то от пролетта ще е  smile Да видим аз колко още ще устискам, искахме след сватбата но то вече е непоносимо чакането nea Айде да се местииимммм.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #29 -: април 29, 2009, 18:27:30 »

От една страна смилото си казваме че отт тук нататък можем да почваме с бебчето,защото 2 месецаостават все пак!Но от друга си мислим-до сега сме издържали,хаиде то не остана!А и момичета да ви кажа мен малко ме претеснява факта че ако нося бебчо по време а организацията ще му навред със стрса и претесненията!А и с тези наши постоянни пътувания!Ако господ е решил да стане по рано така да е,щастливи ще се,но ако ависи от нас ще стискаме още малко!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines