Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:15:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Изчакващи с БЕБЕправенето" - 2 част  (Прочетена 152871 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: април 11, 2009, 20:59:09 »

 

Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 12, 2009, 20:57:30 »

Записвам си се, за сега съм тук  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 13, 2009, 08:09:59 »

 Offtopic Герганче, теб кога най-после ще те посрещнем в другата тема?  Offtopic
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 13, 2009, 09:00:16 »

Ами Рени и аз броя часовете вече за преместване, ама моя мъж е решил че ще сменя работа след работа, та чакам го да си намери призванието в живота  sarcastic Че не ми се мисли как се гледа бебе с безработен татко и майка студентка   girl_impossible
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 13, 2009, 09:39:14 »

и аз се записвам тук ...
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 13, 2009, 12:51:22 »

Записвам се пак тук, живот и здраве след няколко месеца да се преместя в темичката на бебеправещите  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 13, 2009, 15:00:48 »

Охх, "за жалост" и аз се записвам все още тук smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 13, 2009, 15:21:21 »

Стаси ти защо си още тук? Че нещо не съм хванала началото на историята, какво ви спира да бебеправите?
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 13, 2009, 15:28:18 »

И аз съм от изчакващите с бебеправенето,решили сме да стискаме за след сватбата,която е на 25.07.09. Не,че е казано,че ще стане веднага,но не ми се иска да рискуваме и да съм бременна на сватбата,та затова.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 13, 2009, 15:29:33 »

ами здравейте и от мен в новата темичка. и аз се записвам в нея. Решихме да е след сватбата, макар всеки ден да си мислим за бебе. На моменти направо ми се напълват очите със сълзи, когато си говорим за това, защото и двамата много го искаме и колкото повече наближава деня на сватбата, толкова по-нетърпелива ставам за бебето, макар той да е по-въодушевения за момента. Онзи ден докато си лежахме ме попита как ли ще изглежда бебето и на кой ли ще прилича. Само да ми стане нещо лошо и веднага ме пита дали съм бременна. Но това е божа работа. Ако е писано и преди това да стане.  
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 13, 2009, 15:30:00 »

И аз съм тук при вас  blum  Ние с милото работим здраво и отделно си имаме и фирма и всичко правим с цел да съберем парички за апартамент. Мъжлето ми е обещало като вземем ключа за нашето жилище, което се надяваме да е след 1 год. първото което ще направим в него е един дребосък  blush
Активен
*VANESCA*
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #11 -: април 13, 2009, 18:45:44 »

Здравейте и от мен!Дори не знам какво да напиша crazy.Просто нищо не става.Всичко опира до една проста дума-ПАРИ!От тях зависи всичко.Изчакваме със всичко-сватба,бебе,апартамент.....Много ни е тежко и на двамата.Но живота продължава,пък ще видим може нещата да се преобърнат на 360`.Знае ли човек какво ще стане утре?
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 13, 2009, 18:52:41 »

И аз съм още мъничко тук, милият ми си е сложил една граница след сватбата, ама може да го навия и малко преди това  DANCE важното е че остава още малко... и се местя в другата тема
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2009, 10:20:06 »

Стаси ти защо си още тук? Че нещо не съм хванала началото на историята, какво ви спира да бебеправите?
Оххх, много труден въпрос ми задаваш smilesmilesmile
НЕЗНАМ. Може би както всички и ние слагаме на първо място финансите, после и историята с апартамента ( търсим си апартамент, но досега нищо хубаво не сме видели, много съм се отчаяла sad ). Имам да вземам изпити (последна година магистър) и т.н. няма да изброявам всичко. Но явно засега ще ви правя компания тук. Е, няма лошо ...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 15, 2009, 10:33:14 »

Оххх, много труден въпрос ми задаваш smilesmilesmile
НЕЗНАМ. Може би както всички и ние слагаме на първо място финансите, после и историята с апартамента ( търсим си апартамент, но досега нищо хубаво не сме видели, много съм се отчаяла sad ). Имам да вземам изпити (последна година магистър) и т.н. няма да изброявам всичко. Но явно засега ще ви правя компания тук. Е, няма лошо ...

Е лошо няма, само  питам  girl_in_love

Аз сега нали се връщам от болницата, там в друга тема съм писала, както и да е, и искат хората да ме снимат на рентген , a свекърва ми работи в това отделение в което бях аз, старша е там и там колежката й ме пита "само кажи да не си бременна, че ако си няма да те снимаме" и аз понеже малко замълчах и свекърва ми "Герганче......" ама някаква трябваше да й видите физиономията, само се чудя как не заплака от щастие  laugh И аз "абе не бе", и тя "ама не кажи сериозно" и аз "е сериозно не съм" . Ама много ми стана приятно като я видях колко би се зарадвала един ден когато й съобщя новината  blum
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines