Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:15:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 2  (Прочетена 209791 пъти)
 
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 07, 2009, 18:08:54 »

Ble6tu4ka, inaxastra , стархотни пдаръци сте направили.  Bravo Много хубави и оригинални.
Аз напоследък нищо не съм правила. sad Нещо нямам муза, а и понякога ми е bad . Поръчала съм си разни нещица от нета. Дано като дойдат да имам повече мерак за творене.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 08, 2009, 08:47:44 »

Ble6tu4ka браво бе момиче,страхотна е тази къщичка Bravo Bravo Bravo
и много оригинален подарък,абе направо си е страхотна Bravo Bravo Bravo
така ме зариби и мен,да направя такава,надявам се да е потходящ подарък за 1ва годишнина от сватбата,та да изненадам нашите кръстница Girl_hide
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 08, 2009, 09:23:21 »

Ble6tu4ka  Oh my ... уникална еее!!!!  Bravo Bravo Bravo
няма ли да издадеш как се прави  blush
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 08, 2009, 14:47:01 »

Ох, някъде съм затрила сайта от където гледах като го правих... Ама намерих други 2 на които е обяснено същото.

Ето тук е указание за едноредова кутийка.

http://www.hgtv.com/crafting/matchbox-keepsake-box/index.html

А тук е за многоетажна кутийка с много чекмедженца. Само да отбележа, за да стане по-здрава е добре след 3-тия ред кибритени кутийки - посоката на реденето им да се обърне. Нищо сложно не е smile

http://franmade.blogspot.com/2008/11/bg-9-matchbox-advent-calender.html

Ако успея да намеря сайта, от който гледах аз, ще редактирам мнението, че там беше по-ясно обяснено. Дано все пак и това да помогне smile

Ина, на теб винаги съм се възхищавала на умението да шиеш и бродираш!  give_rose
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: октомври 08, 2009, 16:04:31 »

Ох, тука от емоции не ми стигна времето да влезна тук и Блещучето ме е изненадала и първа е пуснала подаръка си, аз имах на идея да я похваля, но и сега мога да го направя!!!

УНИКАЛНА Е!!!!!!!!

Това е най-интересната картичка - подарък, който съм получавала някога! Имаш златни ръчички и страшно много ни хареса. След купона си отваряхме всяко едно чекмедженце и самите пожелания бяха толкова милички, че много ни размекна!!! Супер си!

 heart heart heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 08, 2009, 17:40:20 »

Прекрасни неща творите. Аз търся сега разни идейки да направя на моята свекърва картичка за рождения ден. Ето нещо което харесах, но се опитвам да намеря някакви шаблони и не се справям открих само едни други. Ето това харесах аз


* shapeimage_3.jpg (31.78 KB, 318x325 - видяно 3399 пъти.)
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 08, 2009, 22:37:43 »

Вале, тази картичка съм я гледала, но за съжаление няма безплатен шаблон за нея.

Не зная дали знаеш, но този тип картички се наричат Киригами. Нещо като оригами, но не съвсем. В основата на направата им освен сгъването стои и рязането и по този начин се получават фигури от хартия. Има страшно изящни неща, които изглеждат така сякаш не са правена от човешка ръка.

Ще Ви пусна едно сайтче, където може да ги разгледате, а най-отдолу има линк към галерия, с printable templates за такъв тип картички, които можете и самички да си направите, така че може и от там нещо да харесаш, Вал. smile

http://www.geocities.com/marivi_2/myhomenew.html

А ето тази е пак с пеперудка и има шаблон за нея. Но е доста рязане и мъки според мен...

« Последна редакция: октомври 08, 2009, 22:39:37 от Ble6tu4ka » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 09, 2009, 12:13:13 »

Да, прекрасни са. Аз вчера разбрах, че се нарича Каригами, знаех ги като pop up cards. Аз днес измайсторих друга картичка, защото с рязането съвсем не ме бива, но нещо ми липсва на картичката. Ще я кача и ще ви я покажа.
Аз нещо не мога да намеря шаблона за тази пеперудка
« Последна редакция: октомври 09, 2009, 12:17:31 от valia_diva » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 09, 2009, 12:26:07 »

Ето какво намерих

http://marivi_10.tripod.com/patterns3-new.html

кликвате на всяка иконка и се отваря прозорец с обяснение. Не е койзнае какво но си струва опита

Успех
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 09, 2009, 12:38:19 »

Така става.
 Каже те ми, моля, какво й липсва на тази картичка. На мен нещо не ми е както трябва. Лошо то е, че в момента нямам много материали, с които да си помогна. Но си михлех дали да не сложа тук таме някое манисто или да изпиша "Честит Празник" с кристали най-отгоре на картичката. А ето я и нея.


* karti4ka.jpg (14.53 KB, 336x448 - видяно 211 пъти.)
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 09, 2009, 12:45:12 »

Валя , и на мен ми се струва че нещо и липсва на картичката, нещо като недовършена ми стои. това с мънистата е добра идея, някъде по тортата да ги наредиш. можеш да пробваш да видиш как ще стои преди да ги залепиш. или пък с някой хубав шрифт да разпечаташ и да прекопираш в горния край. аз лично бих пробвала и двете преди да реша окончателно кое да залепя.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 09, 2009, 13:08:33 »

Аз си бях приготвила най-различни маниста и пайети, но си ги забравих. Ще направя точно както казваш ти, първо ще пробвам различни варианти и после ще лепя. Ще пробвам и надпис да разпечатам  give_rose
Активен
Zory
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 0



« Отговор #222 -: октомври 10, 2009, 13:05:52 »

За тези картички, за които сте качили линкове с шаблони, има специални ножчета. Днес направих тази с пеперудката и се получи страхотно. Ако някой проявява интерес, мога да ви снимам ножчето, за да го видите.  Wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: октомври 12, 2009, 08:42:38 »

Zory, разбира се че проявяваме интерес и не само към ножчето а и към творението което си направила с него.
Активен
suek
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #224 -: октомври 12, 2009, 11:04:39 »

Момичета, моля да ми помогнете с информация за тези сухи, гумени печати.Как се използват.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines