Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 21:33:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 2  (Прочетена 210042 пъти)
 
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: септември 08, 2009, 12:20:24 »

echy_ , аз съм ги правила. Ето едно клипче
http://www.metacafe.com/watch/366306/pink_bouquet_rose_for_your_valentines_day_admirer_lover/
Лично на мен ми беше по-лесно от тази снимка:
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 08, 2009, 19:48:40 »

Ели,няма да говориш такива работи!Картичките са ти страхотни,освен това се вижда,че имаш и талант!
Продължавай все така да твориш и ни показваш красоти!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 09, 2009, 00:03:28 »

Я и аз да се цопна тук с едно нещичко, което правих за сватбата, на която бяхме в събота. smile Изкарах тайничко снимки на младоженците и с тях направих колажи с разни пожеланийца и весели закачки.
Правих нещото по ето този патент на т.нар. Exploding Box. http://glitteradventure.blogspot.com/2006/11/exploding-box-class.html

Ето какво ми се получи на мен.  yahoo





















Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 09, 2009, 07:32:45 »

Ble6tu4ka, кутията е много оригинално решение. аз лично много бих се радвала на такъв подарък.
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 09, 2009, 09:05:02 »

Miravarna , благодаря ти!
Ble6tu4ka , наистина много оригинален и хубав подарък. Страхотно си се справила.  Bravo
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 09, 2009, 10:31:11 »

Малееее мила Блещуче, имаш уникално майсторливи ръчички!!! Възхищавам ти се heart
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 09, 2009, 10:46:15 »

 Ble6tu4ka идеята ти е повече от оригинална и блястяща  Bravo огромно БРАВО.
Аз редовно следя тази тема, и ви се чудя и мая как успявате да ги нрпавите, ако отворите магазин-  good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: септември 09, 2009, 12:05:24 »

Ble6tu4ka, наистина много оригинален подарък. Аз щях да се радвам много, ако и на мен бяха направили такова нещо. Просто Браво за творението tease
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: септември 10, 2009, 07:45:33 »

Между другото идеята е супер оригинална и съм се хванала и аз да я правя.
princesata9 и аз бих се зарадвала ако ми подарят такава, сега аз ще я подарявам. И съм сигурна че ще я хареса  girl_wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: септември 10, 2009, 08:18:32 »

Ето това се казва удовлетворение smile И мойте младоженци, чийто изненада е кутийката бяха очаровани. smile Някак си вече минала през сватба усещам какво наистина е най-интересно и запомнящо се да се подарява. Напоследък се подаряват най-вече парички, но начинът да ги сложиш просто в пликче не би зарадвал така както някоя свежа идея.

След моята сватба се поучих от още едно нещо. Хората ни подариха толкова много цветя, че накрая ги сложихме в 2-3 кофи и нито имахме вази у дома, нито нищо.. така си изгниха в кофите.  Изобщо не успяхме да им се порадваме. Затова за въпросната сватба не купихме букет. Взех ето това мъничко нещичко, което от слънчевата светлина - си мърда листенцата. И го поднесох с отново собственоръчно направена картичка. Поне ще им остане наистина за спомен.




Сиси, поласкана съм, че моето творение ти е послужило за вдъхновение! smile С нетърпение ще чакам да показваш като си готова с твойта изненада! Bravo

Мен вече ми се изчерпа търпилото.. и ужасно ме сърби да ви покажа изненадата, която вече съм направила за Ralibali, ама ще трябва да стискам... Няма как... smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: септември 10, 2009, 08:26:02 »

Ble6tu4ka  а да те питам от къде си набави материалите за кутийката?
аз имам цветни хартии но повечето незнам откъде да ги купя. В събота се залавям да я правя, но искам преди това да си купя нещата предварително.
А това, което си направила с цветенцето е уникално пак  Bravo
Кажи, от къде си купуваш тези лепящите цветенца медузките и др. неща???
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 10, 2009, 08:34:02 »

Цветните картони ли ме питаш за основата? Или цветните хартии отвън на кутията?
Тези зелено, жълто, синьо - са от комплект картони, дето купих от Офис 1. Има още и червено и оранжево - тези основните цветове по 20бр от цвят - сиреч 100 листа картон 120 мг. е около 11-12 лв.

Шарените хартии съм си ги поръчвала от интернет, защото тук в БГ няма. Виждала съм шарени картони в Джъмбо, но не мога да кажа, че са особено красиви, но все пак и те стават. Те междувпрочем са и по-дебелички.

Лепенките - конкретно морските - са фосфорисциращи - взимала съм ги от Ориндж. Там има много разнообразни лепенки, ама са скъпички. Едно листче такова е между 2.20 и 2.80лв. Иначе аз по принцип нищо от тези неща, с които съм правила кутийката не съм го купувала специално, за да я направя. Просто ми е хоби и като видя нещо интересно, където и да е, си го купувам. После в зависимост от наличните материали - правя нещо. smile

Много голям избор от стикери има и в Джъмбо! Ако можеш иди да разгледаш! Непременно ще намериш нещо подходящо:)

Тези dimentional stickers на капака на кутийката, дъгата на едната снимка и разните цветенца - са от едно комплектче стикери - купени от Слънчоглед. Там има доста голям избор. Цената им беше около 2 лв.
« Последна редакция: септември 10, 2009, 08:36:42 от Ble6tu4ka » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: септември 13, 2009, 14:04:58 »

Хоп-цоп и аз съм във вашата темичка!Понеже да не казвам,че съм с две леви,но немога толкова много добре да творя като вас и искам да ви покажа какво сме измайсторили двете с моята бъдеща свеки... blush Надявам се да ви харесат,а ето и линкчето!  girl_winkhttp://bg.fotoalbum.eu/mucanka/a345899
« Последна редакция: септември 13, 2009, 14:32:18 от Rosi_Bosi » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 13, 2009, 16:27:09 »

Роси, жестоки са, искам и аз като тази бялатаааа
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #179 -: септември 13, 2009, 16:37:55 »

Браво на всички за красотите!!! Bravo Bravo :bravo:На мен все не ми достигат нервите да направя нещо толкова красиво,а и честно казано май не съм толкова сръчна Girl_sing.На мен това цветенце, което Ble6tu4ka е показала много ме заинтригува и ако е удобно, можеш ли да ми кажеш от каде си го купила...?
Продължавайте все така момичета ние, които не можем да правим такива неща,  поне да плакнем окото с ващите майсторийки  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines