Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 19:17:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 2  (Прочетена 209813 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 07, 2009, 17:36:56 »

Vessi лилавия комплект е наистина уникален  judges
Аз съм чувала за декупаж върху текстил, ама само толкова  pardon Никога не съм пробвала, но доколкото знам е необходимо специално лепило и после май текстила се пере само на ръка... Уви и това не знам доколко е вярно.   pardon

Красунке ти кога ще ни зарадваш с някоя нова красота.
На вашите желания  girl_wink представям последното ми хрумване  10x :
Свещник (от буркан, увит в малко по- джиджана хартия а вътре в буркана съм сложила чаена  свещ  idea)


* DSC00684.JPG (21.65 KB, 576x384 - видяно 337 пъти.)
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 10, 2009, 15:39:34 »

Ох, това е суперрр!!! Това май е физелин? Аз имам в нас и довечера ще се пробвам. Аз от Слънчоглед взех по-дебел паус и от него стават уникални светулчици, като сложиш вътре свещичка и ако го надупчиш да стане цялото на малки точици като звездички ще стане много романтично. Сега съм на работа, но довечера ще снимам и ще сложа снимката...
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 11, 2009, 09:51:37 »

Това е диадемката дето си я направих за кумуването...


* 111.jpg (54.1 KB, 800x549 - видяно 322 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 20, 2009, 19:07:23 »

Ralibali  хартията е странна- прилича много на физелин,но май не е и се продава на листове формат А4(бях я купувала преди година по друг повод ама не би- та и намерих накрая приложение  smile ) Идеята ти за пауса ми допада много, мисля си че и в комбинация с някакви пръчици (бамбукови или други) може станат много красиви неща.

Диадемата ти е разкошна  Bravo- вдъхнови ме и мисля и аз да се опитам да направя нещо подобно  blush - ако нямаш нищо против ще споделиш ли как я правиш?
« Последна редакция: юни 20, 2009, 19:13:32 от krasunkata » Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 24, 2009, 15:28:17 »

Много се радвам, че ти е харесала.

Много е лесно - взимаш си обикновена диадема - тази е метална и спираловидно завита, но общо взето може да стане с повечето евтини диадеми. Взех си и жичка тъничка от Слънчоглед, за да е лесна за кривене и всякакви мъниста. Ей такава дебелина горе долу, тънка и податлива на мачкане и кълчене.



Започвам, като вдявам мънистото с жичката и с малкото край който остава (около 3-4 см) завивам с основната част на жичката, така че да се закрепи стабилно. Нещо такова но с доста по тънка жичка.



После почвам да плета около самата диадема, използвайки различни мъниста и жичката като конец. Старая се мънистата да остават само отгоре, а да не попадат отдолу, защото и най-малкото мънистенце отдолу така се вдълбава в главата, че е много неприятно.

Това е, лесно е, стига от начало да му хванеш цаката:)

Дано съм била полезна и да се разбира нещо от обясненията ми. Следващия път ще снимам стъпка по стъпка и ще е по-ясно.
« Последна редакция: юни 24, 2009, 15:33:14 от Ralibali » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 24, 2009, 22:36:59 »

Krasunkata , след като направиш диадемата и ти, я покажи. Интересно ми е как ще стане и твоята. Много сладка ми изглежда тази на Ralibali   give_rose
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 28, 2009, 06:14:38 »

Здравейте момичета! Страхотни красоти сте създали Bravo. Аз отдавна не сам се включвала с мои творения,но тези дни съм завладяна от една нова страст и бих искала да я споделя и с вас.Правя си бижута у дома.Можете да видите първото ми творение в галерията ми. Мисля,че като за първи опит се получи добре,но ще се радвам да чуя и вашето мнение. С декупаж не съм се занимавала отдавна,но тези лилави красоти ме завладяха и мисля отново да се пробвам. Много ми хареса също идеята за диадемката и аз сигуро бих се пробвала smile,ако ниамате нищо против.
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 28, 2009, 21:20:30 »

Уау, страхотно е! Браво на теб, чудесно си се справила.

Това е пък едно бижу дето направих скоро.

« Последна редакция: юни 28, 2009, 21:34:55 от Ralibali » Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 28, 2009, 22:48:13 »

 tease Уууу, момичета много хубави нещица правите вие. Истински творци сте си. Аз много обичам бижута и особено обеците, ама вашите творения ме завладяха.
Мира, явно трябва пак да се захванеш с правенето на красотите. Отдава ти се pleasantry good
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 28, 2009, 23:47:43 »

Принцесата багодаря ти за милите думи.Да напоследак отново имам творческо вдъхновение smile Сега ще подновя и декупажните майсторения:)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 29, 2009, 14:20:39 »

Момичета, невероятни са тези бижута! Аз страшно си падам по такива джунджурии, но не ми беше хрумвало, че вместо да си купувам готови, мога да си ги изработвам сама.
Откъде купувате обаче материалите - тази тел и тези джиджявки за обици примерно, както и мънистата?
А някакви по-специални техники има ли при изработката или просто нанизваш и готово? crazy
« Последна редакция: юни 29, 2009, 19:54:51 от Kiksi » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 29, 2009, 19:39:14 »

Мира супер са бижутата.Аз редовно си правя бижута-имам поне 5 гердана правени от мен .може да ви пусна снимки да ги видите
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 29, 2009, 22:38:15 »

Аз незнам в Бг от къде могат да се купят тези материали засъйаление.Тук при нас ги има на доста места,не само в специализиран магазин за материали за всиакакви видове хобита. Гери, благодаря,радвам се че са ти допаднали,аз пак чакам с нетърпение да видя твоите smile
Днес ще се постарая да ви пусна и нещата които сътворих през почивните дни.
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 29, 2009, 22:54:06 »

Аз си купувам мъниста от ей тоя сайт:

http://www.mart-bg.com/

Иначе в София има една борса, която знам - намира се на Витошка, в един базар срещу магазина на Манго. Там има огромен избор, продават и на едро и на дребно.

Жички си взимам от Слънчоглед, че са по-евтини, иначе шнурове и восъчни конци има в Март.

Искам да си поръчам и от този сайт, имат доставка до България и са много оригинални.

http://www.delphinesflowerbeadshop.com/servlet/StoreFront

Дано съм била полезна.
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 29, 2009, 22:58:10 »

Аз се запалих по печатите... много даже.

Вижте какво си направих smile

Снимки има в галерията...



* 1.jpg (30.65 KB, 800x796 - видяно 316 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines