Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 17:29:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 2  (Прочетена 209748 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #120 -: юли 21, 2009, 15:54:46 »

Браво слънчогледа е страхотен ! Bravo
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #121 -: юли 21, 2009, 16:05:25 »

Иеее! Много се радвам, че ти харесва! danceg
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 14, 2009, 20:15:49 »

Нещо интересно и лесно за майсторене:



Аз преди време си правих подобни формички за украса на сладкиши- стана много лесно- избрах си елемент прекопирах го на един твърд картон, после изрязване с макетно ножче и готово
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #123 -: август 14, 2009, 20:19:09 »

Много е идейно  good Ще го вкарам в приложение.
Да се чуди човек понякога колко прости неща, колко ефектни могат да бъдат  Bravo
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 15, 2009, 05:52:16 »

Ето първия ми опит за картичка.

И една торта  smile .
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 20, 2009, 18:08:23 »

Ето първия ми опит за картичка.

И една торта  smile .

Ели, като за първи опит - получило се е.  Bravo Само дето ми се струва, че си лепила елементите със силикон, а той доста се набива на очи, но може да е така заради снимката и светкавицата.
Т. нар. куилинг хич не е лесна работа... Аз напоследък именно по него взех също да се зарибявам, но за сега нищо сложно не съм направила, макар да имам една камара идеи, ама пусто време, все не стига.
По принцип за лепене на отделните елементи аз ползвам едно течно прозрачно лепило от Офис 1, доста здраво става и не се вижда хич. Ако искаш мога да ти го покажа.  girl_wink

Айде и аз ще изтипосам няколко лесни картички, които направих набързо, че в събота заминаваме във Варна и сме приготвили изненади за роднините... та за къде са подаръци без картички. smile














Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 20, 2009, 18:32:32 »

Ble6tu4ka , много са красиви.  Bravo
Кръглата картичка как си я изрязала?
Права си за картичката със силикон ги лепих елементите, защото нямах друго лепило в момента. Вече си купих от една книжарничка C 200. И аз като теб съм с много идеи, но все не ми остава време да ги осъществя.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 20, 2009, 18:41:48 »

Хихи, кръглата - по допотопния начин.. Всъщност от едната страна не прецених и е малко яйцевидна там където оставих картон, за да не се разпаднат предната и задната част. Иначе - чертах с пергела кръгчета и рязах - ту с права ножичка, ту с вълнообразната. А дупките ги правих с перфоратор. smile
Това понеже ми е първи опит за кръгла картичка и е малко нескопосан, ама ще задобрея. smile

Идеята с Ц200 е перфектна! Да не забравиш да покажеш после! smile
И една идея - ти на какво навиваш хартийките? Аз преди да си взема специален инструмент - леко си издълбах едно дървено шишче - по средата от задната му срана, където не е остро. Внимателно с ножа, правиш прорез,дълбок колкото да захваща крайчето на хартиената лентичка и после много лесно се навива.  girl_wink
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 20, 2009, 21:30:12 »

Допотопен или не се е получила много добре. Аз даже си помислих, че може да е със машинка някаква.
Аз първия път навивах на клечка за зъби. Четох, че може да се приспособи игла с голямо ухо. Имам такава, но не мога да счупя крайчето на ухото. А иначе това с шишчетата е добра идея. Ще пробвам. Ти от къде си купи инструмента? Сигурно не от България? Аз дебна едина машинка за навиване в ebay, дано успея да спечеля търга.
« Последна редакция: август 20, 2009, 21:32:33 от elinora » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 21, 2009, 12:44:35 »

То пък да ти кажа един инструмеееент.... Според мен с голяма игла със счупено връхче - ще стане също толкова добре. Преди да го взема си мислех, че е кой знае какво, ама всъщност не е. Ама в крайна сметка излезе около 6-7лв, не е болка за умирачка. Просто е малко по-удобно, защото е направено за целта все пак, а не приспособявано.
Сайта, от който го взех, мисля, че Rallibali го беше дала по-рано в темата.

http://www.stamps.co.uk/catalog/product_info.php?cPath=479&products_id=5712
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 21, 2009, 14:48:34 »

Много ти благодаря, Ble6tu4ka give_rose
Запазих си сайта за да го прегледам по- обстойно.
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 21, 2009, 22:52:18 »

Супер са станали Гери!!! Браво, ти си моята гордост, нали знаеш smile

Аз съм се зарибила съвсем по правенето на обици. Ето малко нещица, дано ви харесат.











Общо взето, направих 22 чифта lol Явно съм в творчески подем:)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 22, 2009, 00:28:21 »

Уаууу Рали, страхотни са тези обици.  :bravo:Искам да нося всички  yahoo Особено първите, струва ми се че са пеперудени.
Продължавай все така heart heart
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 22, 2009, 00:39:00 »

Много ти благодаря:)

 Love girl
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 22, 2009, 01:52:05 »

Браво, Рали! Явно си в творческо настроение,това е видимо от снимките и моделите на обеците.Всичките са станали супер.Продължавай все така,дано има кой да ги носи само:),зашото аз правих няколко чифта и много не съм ги слагала,затова и спрях да творя(пък и сега съм нещо на тортена вълна) smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines