Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:22:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172602 пъти)
 
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 14, 2009, 09:18:59 »

Здравейте, момичета! Мисля, че не съм се включвала в точно тази темичка за сега, въпреки че имах какво да споделя. И все пак си кротувах и само четях, че да не си издам творенията и някой от гостите да ги види рано smile Тази седмица, обаче, започва голямото канене и няма за къде да си крия поканите. Е, някои от вас сигурно са ги виждали в галерията ми, но за тези, които не са, ето една снимчица, да видите какво сътворих


* mix_pokani1.jpg (38.98 KB, 360x360 - видяно 2892 пъти.)
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 14, 2009, 10:13:54 »

много се радвам да прочета положително мнение smile То на снимката не се вижда много, затова да поясня, че и на пауса са изобразени морски звезди, но както съм снимала, точно те не се виждат.

Оказа се, че имаме малък проблем с лепилото и ние, но при нас ставъвъпрос за плика. Използвахме сухо лепило и някои пликове цъфнаха целите, че панделката малко раздува... Е, в крайна сметка просто повторихме упражнението, че със всякакви други щеше да се получи по-грубо. В тази връзка и за пауса според мен сухото е най-подходящо, дори и да се наложи някъде да се повтори. Съгласна съм и с мнението, че не трябва да се нанася директно на пауса, а и да не е по много, че тогава прозира... И освен това, гласувам "за" и за идеята с изрязаните ъгълчета. Мисля, че ще си е достатъчно стабилно, а и в общия случай не стои грозно. Успех на все още творящите!  good
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 14, 2009, 10:32:42 »

*Bibi*  така с подпъхването в картона стои ли стабилно? Понеже и за моите покани се двуумя дали да ги лепя или не , та се чудех  crazy

Да,перфектно става,аз слагам първо  пауса върху картона, и си отбелязвам каде да изрежа,(на 5мм разтояние) ще пратя снимки да видиш как,а понеже има и друг паус който се слага върху картона,отзад изобщо не си личи  yahoo снимки в галерията

gtgg поканите са страхотни!! много нежни и стилни  Bravo
« Последна редакция: юли 14, 2009, 10:50:12 от *Bibi* » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 14, 2009, 11:11:59 »

а понеже има и друг паус който се слага върху картона,отзад изобщо не си личи  yahoo

с каква цел е сложен, или така са си самите покани? защото аз сега се замислих , че на моите ще се виждат ъгълчетата отзад  nea
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 14, 2009, 11:47:41 »

Хайде да се похваля-вече и на живо си видях поканите и съм много щастливаааааа. Силвето така ме зарадва, че..... нямам думи. Надявам се и на вас да ви харесат smile Повечко снимки в галерията


* PICT0987.jpg (18.53 KB, 297x400 - видяно 2873 пъти.)
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 14, 2009, 21:08:05 »

perli4ka, много красиви покани! Аз много обичам папируси и по тази причина и моите ще са под тази форма и ще са домашно производство. Имам хартия, имам паус, панделки и шаферка-художник  blum Надявам се тази седмица да ги отпочнем, че да ви се похваля smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #261 -: юли 14, 2009, 21:19:59 »

Аз сега не мога да си съчиня хавайски вариант на тъпите покани. Не мога да намеря екзотично цвете, което да сложа на тях и съм в творчески застой!  vivasvat Въртеше ми се в главата и точно нещо като свитък с бамбукови пръчки или да има такава като елемент на папирусче...уфффф. дайте идеи, ако сте виждали нещо.

П.С. Приказни покани!!! Bravo
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 15, 2009, 07:16:49 »

Много ви благодаря момичета smile

Amelia, относно твоята Хавайска темичка-сетих се че тези дни като обикалях из цветарските магазини видях много сладки малки декоративни ананасчета, странното е че са розови-използват ги за украса, а когато решиш някаква част се отрязвала и можело да се засадят в саксийка-страшно ми харесаха. Мисля че нещо подобно би било идеално за този случай.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 15, 2009, 07:43:20 »

Първо, моите поздравления Муци за това че отвори тази темичка give_rose
А сега искам да изкажа своите благодарности към Силвето, въпреки че незнам дали мога да намеря подходящите думи-вчера си получих първата пратка от нея и останах меко казано възхитена. За цялото това време, в което си очаквах поканите нито за миг не съм си и помислила че няма да оправдае доверието ми-напротив всеки път когато се чувахме тя бе толкова мила и любезна, че ти се иска с часове да си говориш с нея :)Днес, гледайки от страната на бъдеща булка осъзнавам колко е трудно да попаднеш на Човека, който е готов да реализира идеите ти, свързани с твоя приказен ден и в същото време да бъде мил и любезен. А Силвето е точно този човек!!!
Силве, благодаря ти за това, че изтърпя всичките ми капризи, за това, че с удоволствие приемаше всяка нова щуротия която измислях и най вече за лъчезарността и доброто настоение give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 15, 2009, 07:48:24 »

И аз съм една от многото доволни от Силвето. Очарована съм от позитивизма и енергията с която върши всичко. Освен прекрасен майстор се оказа и прекрасен човек. Жалко че вече не е във Враца, беше толкова приятно винаги да има при кого да отидеш да те зареди с положителния си заряд. Силве надявам се да видиш темичката си и да пишеш какво става с теб, къде си?
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 16, 2009, 10:29:27 »

Здравейте!
Бях решена сама да си правя поканите, бях избрала материали и като отидох в рекламната агенция на мои приятели и видях едно преге се влюбих и забравих за моя дизайн... Girl_hide За 1 ден измислих нов избрах цветове и много бързо ми ги направиха smile Сега обаче се чудя как да вържа панделката : ето снимчици и чакам коментари (притеснява ме че тия сатенени лентички се хлъзгат и може да се развържат,но пък мога да ги лепна със силиконче) . И според вас трябвят ли ми отделно и някакви по - специални пликове ... Снимчици в галерията!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 16, 2009, 10:48:53 »

Аз сега не мога да си съчиня хавайски вариант на тъпите покани. Не мога да намеря екзотично цвете, което да сложа на тях и съм в творчески застой!  vivasvat Въртеше ми се в главата и точно нещо като свитък с бамбукови пръчки или да има такава като елемент на папирусче...уфффф. дайте идеи, ако сте виждали нещо.

П.С. Приказни покани!!! Bravo

Мила, някъде бях виждала изкуствени орхидейки и дори покани с такова оформлени, а от това по хавайско и екзотично - здраве !!!  girl_wink
Виж тук примерно:   http://www.deardina.com/gallery.htm
                             http://www.paperorchiddesigns.co.uk/
А тези са направо страхотни:
                             http://www.trulymadlydeeply.com.au/store/catalog/DIY_Invitations_Orchids.html
Дано съм помогнала  Wink
« Последна редакция: юли 16, 2009, 10:55:26 от vesince » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #267 -: юли 17, 2009, 00:26:38 »

Веси, благодаря ти!!! Аз сега се колебая между три варианта и не мога да реша. Но пък имам време и ще помисля. Ще видя и къде мога да намеря съответно материяли,че те са си от значение, както се оказа с подаръчетата.
Единият вариант е с бамбукови пръчици и да се оформи като свитък. За съжаление се повтаря идеята с тази, която е направила Виолет. Явно мислим еднакво. Криво ми е, че ни се дублират вариантите, ама какво да направя.
Другият вариант е на папирус с такива орхидеи, какнит оси ми показала, Веси. Вече намерих от къд ед акупя много добре имитация на истинските.
Третият е в бутилка вътре писамце, отвън етикет с някакъв надпис, примерно за кого е и картинка. А в самото писмо да е вече поканата в целия й вид. Може да има пясък и нещо морско или нищо да няма, а отгоре да има хартиена връзка с някаква мида или звезда.
Активен
MiMka101
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #268 -: юли 20, 2009, 10:47:31 »

Здравейте smile мога ли да ви помоля да ми кажете от къде мога да си купя покани най-много до 1 лв бройката.Благодаря ви предварително  give_rose аз съм от Бургас  give_rose
« Последна редакция: юли 20, 2009, 10:56:27 от MiMka101 » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 20, 2009, 10:52:05 »

MiMka101, погледни тук - има няколко по 0.99лв и няколко на по-ниска цена:
http://www.pokani.com/svatbeni_snimki.htm

Това обаче, най-вероятно е цената на ненадписана покана  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines