Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:30:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172742 пъти)
 
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #135 -: май 21, 2009, 02:34:26 »

krisssy , ако искаш ми ги донеси да ти ги залепя. Първо обаче трябва да видя каква ти е хартията, за да изберем правилното лепило и дали върху двойнозалепящото хваща това, което имам предвид...  можеш да ме откриеш следобед.
« Последна редакция: май 21, 2009, 02:36:14 от Violet » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #136 -: май 21, 2009, 08:58:38 »

ver4ote, поканата е страшна!  Bravo Чакаме да чуем отзивите на гостите  blum

niksis, първата покана ми харесва - тази без бялата лента. понеже видях различни мнения и препоръки за големини, размери и т.н., може момичетата да са прави. Аз акто не мога да реша кое кавко да  е, колко дълго, широко...си купувам различни материяли и правя няколко варианта на нещото. После избирам. Бих те посъветвала да купиш различна дантела, различна дебелина и най-вече с повече бродерия по нея, друга панделка и да ги пробваш всички тези неща на различни форми и големини картон.  Wink

П.С. твоята дантела може да не е от 120лв, но е стилна и нежна, онази, която показа черната ми стои много кичозно с тия мъниста и бляскави неща. твоята е 1000 пъти по-добра!  good И ти имаш мъниста, но са малко и стои красиво!
Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #137 -: май 21, 2009, 10:35:52 »

ver4ote  Bravo невероятно забавна покана, пожелавам ви и такава страхотна сватба

niksis мнението ми изцяло съвпада с това на Amelia , затова няма да се разпростирам надълго и широко. На мен също ми допада повече първата, при втората нещо тази бяла лента започва да доминира и красотата и ефекта от дантелата започва да се губи. Прави варианти все ще намериш вярното решение  good
Активен
kiss_me
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #138 -: май 21, 2009, 13:23:19 »

Момичета помогнете! Поканите ни са готови /отвън изглеждат като обикновен плик/ и не мога да измисля как да ги завърша- искам да има сложа някаква понделка отгоре, но нямам идея каква и как да я захвана. Ще ви бъда благодарна
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 21, 2009, 13:30:13 »

Предлагам веднага...


* Wedding_Invitation_Lace_&_Roses_Pocket_6I.jpg (58.93 KB, 865x432 - видяно 215 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 21, 2009, 13:30:36 »

И още...


* Wedding_Invitations_-_DL_Card_Translucent_Wrap_6I.jpg (40.64 KB, 927x316 - видяно 253 пъти.)
Активен
kiss_me
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #141 -: май 21, 2009, 15:21:22 »

skylife, благодаря ти много обаче аз имам една сатетена лента, която искам да сложа, а тя не се поддава на такива хубави пандели
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #142 -: май 21, 2009, 15:59:29 »

Тогава направи обръч и после фльонгата да е отделно, за да стане хубава. Не знам как обясних, май никак...мисълта ми е да е отделно панделката, като я вържеш на нещо стърчащо / аз ползвам пръстите на сестра ми  sarcastic/ и я лепнеш отгоре. Тогава стават хубави панделки.  Wink


Скайлайф, ти продаваш ли ги творбите ти, за лично удоволствие ли ги правиш или търсиш варианти за сватбата ти? Защото гледам от всичко по много правиш и ми става странно. Иначе и поканите са много красиви!  Bravo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 21, 2009, 16:12:01 »

 blush Мииии тя моята сватба мина преди около 1 година, а от тогава ме е обхванала тая муза да творя. Отдава ми се да гледам разни неща от нета и да ги правя...не стават съвсем същите де, ама то тука бая неща ги няма.

Не продавам, макар че много хора около мен ми разправят да съм почнела да се занимавам. (Между другото - тези снимки са на покани от нета...имам цяяяяял архив с хубави покани, които да се пробвам да направя). Ама аз нямам ГОЛЯМА фантазия за нещата. Мога да ПРАВЯ, да си представя нещо, ама не мога да измисля нещо кой знае колко различно (тя топлата вода е открита вече). Иначе съм правила на няколко приятелки покани. Тия лилавите сега дето ви ги показвам са ми творенията за масажистката ми pardon Тя ми е задала задачка за украси по шампанско, чаши, покани, тейбълки и т.н. а аз и помагам с идейки за украса и други съвети....(с това искам да кажа, че няма да се оттървете от мен и идеите ми скоро focus sarcastic)

Пък и ме кефи да помагам на хората blush
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 21, 2009, 16:30:21 »

Браво skylife то всяко нещо идва с времето си. Обикновено първо свириш чужди песни и после вече започваш да измисляш свои. Важното е и първото да го правиш добе. А при теб определено е така.
Момичета помагайте! Понеже сватбата ни ще е във Враца (това май съм го казвала няколко пъти, ама може още да има някой, който да не е разбрал), а повечето гости няма да са от града искам с поканите да изпратя и една малка карта на града (А4 или С5), на която да са отбелязани ритуалния дом, църквата и ресторанта. Проблемът е, че не мога в нета да намеря карта на Враца, която да ползвам. Или са прекалено малки и неясни или са детаелни и не можеш да ги принтиш - пробвах на една дето най-ставаше, но не мога да запаметя самата карта, а само участъци от нея. Изнервих се направо tease. Някой да има някаква друга идея   help
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 21, 2009, 16:32:31 »

Ние си правихме на Бургас. Отнема малко време, НО става добре. Идеята е - bgmaps, сваляш квадрат по квадрат и ги напасваш.

Ако някой има по- бърза идея ще е по- добре. Това отнема около 1-2 часа в зависимост от големината blush
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #146 -: май 21, 2009, 16:44:28 »

Ами взимаш от книжарницата една карта на Враца, отиваш в първия ксерокс и я караш да ти я намали и да ти направи ... броя копия.  Wink Това е най-бързото. ако имаш скенер, минаваш и без ксерокса.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 21, 2009, 16:50:43 »

Отваряш картата на Full Screen и с Print Screen я копираш. След това пействаш в някоя графична програма (Photoshop или Paint) и си напасваш вече по-големи квадрати - колкото може да се вижда на монитора smile Пак е досадно, но поне работата е по-малко...
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 21, 2009, 18:04:01 »

 Можеш и да провериш на този линк само че не видях къде е църквата.Но там също става лесно принтиране в дясно има бутон за принт,а можеш и да кликнеш и от падащото меню да видиш отедлно снимката и да си я запазиш и редактираш както ти харесва danceg .Успех и пиши ако имаш проблеми good
http://emaps.bg/output/CITY_MAP_IMS3197217761412.JPG
http://emaps.bg/emaps/content.asp?cboMaps=12259&mapSize=2&lng=BG
« Последна редакция: май 21, 2009, 18:08:17 от trinity_vn » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 26, 2009, 08:37:20 »

Момичета, някоя от вас изпращала ли е електронна покана за сватба или да се кани да си прави?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines