Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:14:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172688 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #120 -: май 20, 2009, 14:12:21 »

за съжаляние наистин аса такива цените на дантелите. В темите за булченските рокли доста се е изписало именно по този въпрос. Момичетата, които искат рокли с дантела се охарчват дори повече от останалите, заради баснословните цени на дантелите. Но иначе, сами виждате разликата между една, която е 4лв/м и тази от 120лв/м.  Какво да се прави...


А няма ли друг вариант за поканите? Само този с дантелата ли ти харесва?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 20, 2009, 15:27:55 »

niksis не се отказвай толкова лесно. Защо не пробваш с обикновена дантела - мисля, че пак хубаво ще се получи - ще изпъква на хартията.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 20, 2009, 16:12:29 »

Аз пробвах да направя някаква подобна покана. Виждам,че нещо не е наред в нея.Обаче не мога да преценя какво...Качила съм я в Албума.Ако имате някакви идейки, ще се радвам да ги споделите  blush
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 20, 2009, 16:39:38 »

Това ли ще е цвета на картона със сигурност, на мен лично той не ми допада, иначе идеята е страхотна!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 20, 2009, 16:42:26 »

Аз пробвах да направя някаква подобна покана. Виждам,че нещо не е наред в нея.Обаче не мога да преценя какво...Качила съм я в Албума.Ако имате някакви идейки, ще се радвам да ги споделите  blush

На мен ми харесва така  good
Имам един въпрос обаче - вътре паус ли ще сложиш за текста, понеже са тъмни и може би трябва на нещо светло да е напечатан текста, за да се чете.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 20, 2009, 16:54:51 »

Поканата представлява нещо като плик. Текста ще е върху бял перлен картон .Картона ще се издърпва отстрани. Червения картон със сигурност ще си остане такъв.Мислех да е доста по-светъл ,но не стоеше добре...
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 20, 2009, 17:16:29 »

niksis, и според мен проблемът на поканата е в картона. Твърде е тъмен и дантелата, някак си, също се оцветява и не стои чиста и блестяща.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 20, 2009, 17:25:01 »

Аз мисля, че за да седи добре трябва картона да е светъл, а дантелата тъмна. Иначе "бялата" дантела седи жълтакава.  pardon
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 20, 2009, 17:51:55 »

Ако дантелата е сребриста ще стои по добре....ще са еднакво изразителни с картона
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 20, 2009, 21:00:20 »

niksis на мен така също ми харесва. Излъчването на поканата е различно от това, което ти е служило за модел, но все пак ти си сменила и цвета и дантелата, пък и понякога самата снимка може да разкраси или да развали нещо. Според мен поканите ти са много оригинални  Bravo Bravo Bravo
Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #130 -: май 20, 2009, 21:35:32 »

 На мен пък страшно ми хареса точно в тези цветове  Bravo. Ако трябва да търсим под вола теле обаче, може би на мен ще ми седи по-добре или с малко по-широка дантела или ако е стази дантела то поканата да е по-тясна, т.е. от двете страни на дантелата картона да се подава по-малко.....гледам, че дантелата е с перлички, такава ли я намери или реши да ги шиеш сама?
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 20, 2009, 22:15:07 »

Страшно съм ви благодарна на всички  give_rose  Според мен проблема е в дантелата. Когато на една покана се сложи голяма сатенена или от органза панделка, веднага хваща окото. А в моя случай дантелата изглежда все едно е изпринтена картинка...Mini ,перличките съм ги лепила с капчица. Малко по-нетраен вариант,но по-бърз.
Милото видя,че се измъчвам и реши да помогне и набързо сглоби един вариант. И не ми изглежа никак зле..Двата варианта съм ги качила в Албума..
Активен
ver4ote
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 20, 2009, 22:18:07 »

днес вече си взехме и нашите покани-готови за раздаване! Направо нямам търпение да видя реакциите на всички,като ги получат!
може да ги видите в галерията
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 20, 2009, 22:31:55 »

ver4ote - страшно много ме кефи поканата ви Bravo Супер ми е забавна и (говоря за себе си) страшно бих се зарадвала ако получа такава покана Girl_hide
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 20, 2009, 22:40:16 »

Момичета помагайте,че проблем,нали си бях лепила поканите с двойнолепящо тиксо,но сега някои от поканите ми се отварят малко от края и то само някои не знам защо,та си мислех да ги дозалепвам с някакво лепило,кое ще ми препоръчате да е с тесен отвор да става по прецизно лепенето,това капчица ми се вижда удобно,но никога не съм го ползвала.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines