Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:35:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172686 пъти)
 
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 16, 2009, 21:32:40 »

Правилно сме го дали - проверих. Въпросът е, че аз има дадох на лист правилно напематан текст. Те после ми изпратиха на мейла как ще изглежда поканата. Но аз там грешката не съм я забелязала. И им върнах отговор, че всичко е ок. Така , че май грешката е и в двата телевизора. И сега не знам какво да правя. А и така си бях разпределила времето тази неделя да надписвам и изпращам покани... Ей затова най ме е яд Mad girl
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 16, 2009, 22:54:41 »

Може ли да ви попитам нещо момичета?Не е ли рано за изпращането на покните аз мисля месец преди сватбата да ги изпратя.Те и без друго всички знаят за датат  часа така че само ще бъдат официално уведомени.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 17, 2009, 09:16:10 »

Мърче, в този случай наистина ще ти е по-трудно да им ги върнеш, ако на примерната е било сгрешено. Но все пак пробвай - може пък да се съгласят. Реално няма да им трябва много време за печата, защото проекта го имат. Трябва само да коригират грешката.

trinity_vn, dodo23 - имайте в предвид като изпращате поканите, че на хората, които не са от града, където е сватбата, ще им трябва малко време да обмислят пътуването, евентуално отпуски, ако се налагат и хотел. Дори вие да им запазите хотела, пак от там ще искат максимално рано да знаят точната бройка стаи.
При нас например около 60% от гостите не са от града на сватбата и ни трябват към 20-25 стаи от хотела. Искат ни да ги потвърдим началото на юни (сватбата е на 27-ми), затова ние вече раздадохме поканите и сложихме вътре текст за потвърждение до 31.05.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 17, 2009, 09:55:00 »

Ами аз няма да настанявам никого в хотел.
Сред гостите ни има 2 семейства от Пловдив и едно от Китен-те ще нощуват при майка ми и свекърва ми.Около една трета са от Бургас.Останалите са от моя град и за тях ще наема автобус,който около 1 часа да ги превози.
Всички знаят датата на сватбата и проблем с отпуска ще има само братовчед ми,който живее във Виена-трябва да се съобразява с полети и автобуси и със 6-месечния си син.
Смятам щом съм готова с поканите да изпратя първо тези за Пловдив и Китен.
Останалите ще успея да раздам за два дни.
Смятам,че за 20 дни гостите ще могат да преценят възможността си да присъстват и до 01.09 ще имам бройка.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 17, 2009, 10:11:42 »

Правилно сме го дали - проверих. Въпросът е, че аз има дадох на лист правилно напематан текст. Те после ми изпратиха на мейла как ще изглежда поканата. Но аз там грешката не съм я забелязала. И им върнах отговор, че всичко е ок. Така , че май грешката е и в двата телевизора. И сега не знам какво да правя. А и така си бях разпределила времето тази неделя да надписвам и изпращам покани... Ей затова най ме е яд Mad girl
Мноооого гаден момент е това- мнооого!!!!!!!! Аз имах абсолютно същия проблем. Дадох текста както го исках(правилно написан), но като ми го изпратиха да видя как изглежда, въобще не обърнах внимание, че е допусната грешка. Ама много съм смотана и аз.... angry
Когато поканите пристигнаха и отворих първата, щях да се изям от яд направо. Обаче нямах никакво време да ги пиша наново и ги дадох така на хората... и сега не спирам да мисля за това и откачам като се сетя. Кой знае как ми се смеят, ама....
Офф, ако имаш време ги оправи да не те е яд после!
Активен
graciella
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #95 -: май 17, 2009, 14:59:57 »

http://www.nikol-weddings.com/bg/invitations_preview.php?invitation=H130 момичета какво ще кажете за тези много изчистенки и стилни без излишни пандели http://www.inka-bg.com/card.php?id=21
« Последна редакция: май 17, 2009, 15:03:29 от graciella » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 18, 2009, 08:00:06 »

Dodo сватбата ми е на 20 септември и мисля да ги изпратя в началото на август.Ще имам достатъчно време да ги измайсторя и да ги напечатам give_rose
   
« Последна редакция: май 18, 2009, 10:01:56 от trinity_vn » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 18, 2009, 09:06:38 »

Момичета дайте още сайтове за поканирмоля ви!!!На мен ми трябват покани за кръщене! smile
аз само тук май съм виждала за кръщене
http://www.violet-bg.hit.bg/cvete-frameset.html
Активен
vesi792007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 18, 2009, 09:30:19 »

За сватбата си поръчахме покани от тука http://www.artstylegallery.com/ И за кръщене сме поръчвали и за други поводи  good. Галерията е в Бургас, но правят всичко ръчна изработка и много красиво, а цените са съвсем нормални (2-4 лв). Ние като бяхме там много си харесахме обслужването и ангажираността на жената и не ни попречи, че сме от София.

Описваш как си го представяш и те ти пращат снимки на варианти направени за тебе. После получаваш по куриер поканите в кутия и готово.
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 18, 2009, 09:48:29 »

Момичета и нашите покани са готови, а вече и раздадени  yahoo . За тези които не помнят, да припомня че нашата чуденка беше дали да платим много пари за покана+печет (тъй като живеем в Германия и тук е много скъпо) или да си ги напечетаме сами. Избрахме втория вариант и сме много доволни  yahoo . Тъй като сватбата ще е на плажа, поканите са тематични, надявам се да ви харесат. В албума може да ги видите.  girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 18, 2009, 10:39:47 »

Момичета дайте още сайтове за поканирмоля ви!!!На мен ми трябват покани за кръщене! smile
Ето какво намерих аз: http://www.cardissimo.net/main.php?act=galleries&do=pic&rec=3&pic=194

http://www.lux-party.com/index.php?show=item&item=107&id=861
« Последна редакция: май 18, 2009, 10:42:06 от menyanthe » Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #101 -: май 18, 2009, 10:45:38 »

И тук видях че има за кръщене http://www.cardissimo.net/main.php?act=galleries&do=pic&rec=3&pic=194. Предполагам, че и други фирми, които се занимават с изработване на покани ако им кажеш как си представяш поканите могат да ти направят...или поне на мен ми се ще да работят всички така smile. А иначе има и готови напечатани.
siiu страхотни са  Bravo....а не мога да разбера едното е нещо като плик, а другото е самата покана или на едната снимка е поканата разгъната, а на другата в готов  вид?
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 18, 2009, 10:59:13 »

Плика представлява по-дебела паус хартия и се явява като декорация. Тъй като малкото квадратче в ляво е изрязано в долната част и се слага върху самата паус хартия. А третата снимка е вече в разгънато състояние.
Ама и аз как го обясних   pardon , дано сте ме разбрали
Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #103 -: май 18, 2009, 15:23:23 »

За тези, които са харесали идеята покана-пъзел http://www.unikalni-podaraci.com/puzzle.html, само дето е малко големичка, но може да се използва наприер само за по-специалните гости  Wink - кумове, братя сестри...
Активен
tuf4o
Любопитен
*
Публикации: 23


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 19, 2009, 14:48:44 »

Мисля да поръчам поканите от Violet, но се притеснявам като не съм ги видяла, така да се каже "на живо". Моля, за мнения как процедирахте при поръчката, пращаха ли ви мостри или просто стреляхте на посоки и каквото се получи? pardon
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines